i cała reszta

Leona „Binx” Walton

Leona „Binx” Walton

Została zauważona już jako mała dziewczynka. Kilka lat później, w wieku 17 lat, podpisała pierwszy kontrakt z jedną z nowojorskich agencji. Leona „Binx” Walton to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych młodych modelek.

leona-binx-walton-1

Asymetryczna, odważna fryzura, nieco chłopięcy styl i niezwykła pracowitość – to zestaw cech kojarzony z Walton. Mimo młodego wieku- zaledwie 21 lat- zdążyła już wziąć udział w kilkudziesięciu pokazach mody, pozować do zdjęć okładkowych najsłynniejszych czasopism modowych, a także stać się twarzą kolekcji takich domów mody jak Fendi, Chanel czy Celine. Paryski Vogu’e zaliczył ją do grona 36 najlepszych modelek ubiegłego roku.

leona-binx-walton-celine

Sama „Binx” jak przezwali ją bracia jeszcze w dzieciństwie (przypominała im jedną z postaci z Gwiezdnych Wojen) uważa, że modeling to branża nie tylko porywająca i odrobinę szalona, ale wymagająca przede wszystkim wielu poświęceń i dużych pokładów cierpliwości. W wywiadach przyznaje, że nie zgadza się na wszystko co oferują jej styliści i charakteryzatorzy; wyznaje swoje zasady i stara się ich trzymać. Od najmłodszych lat chciała zostać modelką i nie żałuje swojego wyboru.

Za debiut w świecie wielkiej mody, możemy uznać kampanię jesień-zimna 2013 dla Marca Jacobsa. W listopadzie zeszłego roku moglibyśmy podziwiać młodziutką Walton jako twarz nowej kolekcji samego Lagerfelda.

leona-binx-walton-chanel

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna

BAFavenue29 stycznia 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017