i cała reszta

Legendarne Ray-Ban Signet

Legendarne Ray-Ban Signet

 

Ponadczasowość, autentyczność, styl, odwaga i wyjątkowa technologia – tak w skrócie można opisać markę Ray-Ban. Jej fundamentalne wartości i bogaty dorobek sprawiły, że stała się prawdziwą legendą oraz jedną z najbardziej innowacyjnych i rozpoznawalnych marek okularów na świecie.

W 1953, w rok po premierze najsłynniejszego modelu Ray-Ban, czyli Wayfarer®, powstał Signet. Projekt wyróżniający się oryginalnym kształtem, stanowił perfekcyjne odzwierciedlenie DNA marki i szybko stał się jedną z jej czołowych ikon. Niecodzienna, jak na tamte czasy, oprawa odznaczała się wyjątkową formą, a także charakterystycznymi poziomymi grawerami na zausznikach oraz na froncie, nawiązującymi bezpośrednio do wzoru z prążkowanych garniturów z lat 50-tych. Przez ostatnie 60 lat model ten powracał kilkukrotnie, m.in. w 2011 roku w postaci edycji limitowanej sygnowanej przez legendę brytyjskiego indie rocka – Johnny’ego Marr’a z The Smiths.

W 2016 roku Signet powrócił po raz kolejny, ale tym razem ze zdwojoną siłą. Pierwszy raz w historii marki, Ray-Ban zaprezentował go zarówno w wersji przeciwsłonecznej, jak i korekcyjnej – dla dorosłych oraz dla dzieci. Powrót prawdziwej legendy w nowej, odświeżonej odsłonie to nie lada okazja dla tych, którzy cenią sobie idealnie połączenie praktycznego produktu, wysokiej jakości, designu oraz modnego dodatku na co dzień.

 

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

 

Fot. Ray-Ban

Fot. Ray-Ban

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

piekne-targi-vol2

Piękne Targi vol. 2

BAFavenue21 września 2017
probki-bafavenue

Mit o większej skuteczności i intensywności próbek

BAFavenue19 września 2017
rozdanie

Wrześniowe #rozdanie na Instagramie

BAFavenue12 września 2017