i cała reszta

Laura Bailey dla LKBennett

Laura Bailey dla LKBennett

Brytyjska luksusowa marka LK Bennett przygotowała na sezon wiosna-lato 2015 rewelacyjną kolekcję butów. Do współpracy została zaproszona supermodelka Laura Bailey, która zaprojektowała pięć wzorów obuwia – od obcasów po płaskie sandałki.

Kolekcja stworzona przez Laurę charakteryzuje się nasyconą kolorystyką i mocnym wzornictwem. Supermodelka zainspirowała się wspomnieniami z wybrzeża Amalfi we Włoszech. Stąd w kolekcji kolory żółty, niebieski, motywy zygzaków i pasów. Projekty kojarzą się z piaszczystym wybrzeżem, nieskazitelnie czystą wodą, błękitem nieba i statkami, które zawijają do portów. Inspiracją była również moda lat sześćdziesiątych i początku lat siedemdziesiątych. Celem było stworzenie pięknych butów, w których równie komfortowo będzie można spacerować ulicami Londynu, co biegać po piaskach Capri.

Produkty z kolekcji Laura Bailey dla LK Bennett pojawią się w sklepach w Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Francji oraz w sklepach internetowych od 25 marca. Czy także nie możecie się już doczekać?

LK-Bennett-Laura-Bailey-2

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 29 stycznia 2015 at 12:03

    swietny styl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017