Uroda

Kremy CC

Kremy CC

Jeszcze do niedawna prym wśród korygujących kremów pielęgnacyjnych wiodły kremy BB. Ich popularność zawdzięczamy koleżankom z Azji, które przywiązują dużą wagę do wyglądu swojej cery. Jednakże, z czasem na rynek światowy weszła nowa generacja tego produktu, nazywana CC.

CC oznacza Color Control Cream lub Color and Correct. Kremy te w większości mają podobne właściwości do swoich poprzedników BB, czyli ich zadaniem jest z jednej strony dogłębna pielęgnacja skóry, zwłaszcza tej podrażnionej oraz wrażliwej, a z drugiej polepszenie jej wyglądu poprzez wyrównanie kolorytu. Różnica pomiędzy kremami CC a BB jest taka, że te pierwsze są bardziej kryjące, dlatego też powinny ich używać kobiety z przebarwieniami lub innymi skórnymi problemami wymagającymi tuszowania. Świetnie nadają się do cer wymagających specjalistycznej pielęgnacji, gdyż są lekkie, nie zapychają i nie powodują reakcji alergicznych.

Należy jednak pamiętać, że krem CC nie jest zamiennikiem podkładu. W przypadku osób z poważniejszymi zmianami skórnymi, potrzebującymi intensywnego krycia, najlepiej sprawdzi się podkład dostosowany do typu cery.

kremy-ccc-emryolisse-delia

Kremy CC od Embryollise i Delia Cosmetics

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Sposób na alergie kontaktowe. Pielęgnacja skóry serią Metalscreen NUEV

BAFavenue31 grudnia 2018

Shiny Christmas by ShinyBox

BAFavenue27 grudnia 2018

Testuję maseczki w płachcie z mojaazja.eu

BAFavenue17 grudnia 2018