INSTAGRAM: Wygraj mega zestaw kosmetyków i książek!

WYGRYWA @iza_jankowska! 🙂

REGULAMIN

§1.

Organizatorem konkursu jest BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą jest zestaw składający się z nowych kosmetyków widocznych na zdjęciu oraz 3 książek pochodzących z mojej biblioteczki.

Nagroda – całość

 

§ 4

Konkurs trwa od 10.06.2018 do 10.07.2018 r.

§ 5

Zadania konkursowe. Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków? Wystarczy, że:
– będziesz obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #konkurs #kosmetyki #konkursbafavenue
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz akceptację niniejszego regulaminu oraz napiszesz w JEDNYM zdaniu dlaczego zestaw ma trafić właśnie do Ciebie,
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej,
– dodatkowo możesz wspomnieć o konkursie na instastory, ale nie jest to obowiązkowe. 🙂

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na instastory na Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Konkurs AA Intymna WYNIKI

W związku z brakiem kontaktu z jednym z laureatów, zgodnie z regulaminem utracił on prawo do nagrody, a na jego miejsce wybraliśmy nowego zwycięzcę – aniaimaja. Gratulujemy!

A oto lista zwycięskich odpowiedzi konkursowych:

31 stycznia 2018 at 10:33
Dominika
Delikatne, aksamitne i skuteczne. Takie są kosmetyki AA. I właśnie dlatego to właśnie po nie sięgam podczas wizyty w drogerii. To właśnie dlatego polecam je swoim bliskim. Stosując je mam pewność, że robię sobie i swojej skórze najlepszy prezent. Dzięki kosmetykom AA czuję się zadbana i piękna. Po prostu. A o to chyba właśnie chodzi w codziennej pielęgnacji.

31 stycznia 2018 at 14:00
Blachmilka
Dla mnie kosmetyki AA są synonimem równowagi i bezpieczeństwa. Jakiekolwiek miałam problemy skórne, kosmetyki AA przychodziły mi z pomocą. Wiem, że moja skóra jest w najlepszych rękach. Są moim wyborem numer jeden. Nigdy mnie nie zawiodły, pomimo różnych problemów. Wybieram je w ciemno. Polecam każdemu i za każdym razem słyszę jedno – „czemu tak późno dowiedziałam się o ich istnieniu?!”.

31 stycznia 2018 at 14:21
Monia
AA i zaufanie wynika z tego, że mam gwarancję, że kosmetyk, który używam od lat nie zmienia się, że nagle nie dodano do niego składnika, który wywoła u mnie reakcję alergiczną, w tej kwestii nigdy się nie zawiodłam. Jeśli mam ochotę spróbować czegoś nowego to też mam ku temu okazję, bo kosmetyki AA poszerzają swoją ofertę. Stąd moje zaufanie, które opiera się na stabilizacji marki AA.

31 stycznia 2018 at 15:20
Ksenia
Kosmetyki AA towarzyszą mi zarówno w pielęgnacji ciała jak i w celu upiekszenia siebie. Marka znana jest mi od dawna i darze ją dużym zaufaniem. Zarówno w higienie intymnej, jak i pielęgnacji twarzy, poprzez wybór kosmetyków do makijażu testowałąm wiele produktów, z których jestem bardzo zadowolona. Konsystencja, zapach, oczyszczenie, nawilżenie.. wszystko to sprawia, że wracam ponownie do tych kosmetyków. Bez wątpienia wybieram ją również na prezenty dla bliskich bez obaw, że mogą się nie spodobać lub wywołać szkodliwe reakcje skórne. Jako kobieta szczególnie ważna jest dla mnie pielęgnacja sfer intymnych, również teraz, kiedy urodziłam dziecko i moje ciało przechodzi okres połogu. Kupując produkty AA do tej pielęgnacji wiem, że to dobry wybór!

1 lutego 2018 at 17:07
Barbara
Darzę zaufaniem kosmetyki AA za ich skład.
Przy mojej skórze stosowanie odpowiednich preparatów jest bardzo ważne gdyż mam łuszczycę.Kosmetyki AA dają mi pewność,że moja skóra jest odpowiednio nawilżona ale też i chroniona przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. AA to jedyna marka, która daje mi gwarancję tego, że mogę je stosować codziennie i cieszyć się ze zdrowej skóry.
Dziękuję Ci AA!

4 lutego 2018 at 09:48
Olga
Moja wrażliwa skóra poszukiwała pomocy. Delikatna i nieodporna, zagubiona pośród krzykliwych obietnic rożnych produktów, usłyszała spokojny dojrzały głos marki AA, który zapewniał jej odpowiedzialną ochronę i troskliwą pielęgnację. Wypróbowałam jeden potem następny produkt. Małymi skutecznymi krokami budowało się zaufanie do marki AA. Na drodze tej bezpiecznej bliskości odkryłam, że w prostocie pierwszej obietnicy kryje się potężny potencjał innowacji i niezwykła perspektywa rozwoju. Dlatego właśnie tę markę darzę zaufaniem.

11 lutego 2018 at 23:39
Marta
Dlaczego właśnie AA darzę zaufaniem?
Bo wiem, że tylko z nią nic mi się nie stanie!
Dba o mnie najlepiej, tak jak tylko może,
jak nie jeden to drugi produkt mi pomoże!
Dba o mnie delikatnie, lecz z rozsądną siłą,
bym czuła się komfortowo, dobrze i miło.
Pozytywna opinia PTG też nie bez znaczenia-
skóra delikatna, wrażliwa- potrzebuje ukojenia.
AA mi to daje, AA ufam szczerze,
Wszystkim ich produktom ufam od lat wielu wierzę.
Dlatego polecam Wam wszystkim tą markę rodzimą,
możecie jej używać całą rodziną!

18 lutego 2018 at 13:19
Barbara
Kosmetyki AA Intima to profesjonalne podejście do zdrowia. Wybierając właśnie te kosmetyki cenię sobie wysoką jakość i doświadczenie dermatologów, ktòrzy tworzą je z pełnym zaangażowaniem i pasją. Wybierając markę AA mam pewność, że stosuję kosmetyki stworzone dla nas- kobiet żyjących aktywnie. Kosmetyki AA to Polska jakość specjalistycznych kosmetyków tworzonych z zaangażowaniem, abyśmy każdego dnia czuły się komfortowo i bezpiecznie.

22 lutego 2018 at 21:15
Edyta
Zacznę od tego, że lubię eksperymentować. Uwielbiam poznawać nowe smaki, szykować dania z obcej kuchni, szukać nowych produktów. Lubię też nowinki techniczne, choć może nie w nadmiarze. Moja miłość do eksperymentowania ma jednak granice, które wyznacza moje zdrowie. Z tychże przyczyn nie kupuję kosmetyków z przypadku, lecz tylko te sprawdzone, a do nich zalicza się marka AA. Kupując kosmetyki AA mam pewność, że są antyalergiczne i bezpieczne, że po ich zastosowaniu nie spotka mnie żadna przykra niespodzianka, uczulenie, swędzenie, pieczenie… Równie pewna mogę być ich skuteczności i pozytywnego działania. Bezpieczeństwo i skuteczność to dwie cechy, które sprawiają, że AA zawsze wygrywa, jest bezkonkurencyjne i ląduje na moim pierwszym miejscu wśród kosmetycznych zakupów. Podwójne A klasyfikuje je wysoko ponad konkurencją!

25 lutego 2018 at 14:47
Aniela M
kosmetyki marki AA budzą moje zaufanie, gdyż są przyjazne zarówno mnie, mojemu ciału i organizmowi, jak i środowisku Każdy preparat w buteleczce czy słoiczku z symbolem AA niczego nie udaje i nie zastępuje a za to zaspokaja moją NATURALNĄ potrzebę stosowania tego, co intuicyjnie najlepsze dla zdrowia, urody, samopoczucia.
To produkty, które dają poczcie bezpieczeństwa = nie zawierają składników, których już same nazwy wywołują dziwne reakcje alergiczne naszego organizmu; a przede wszystkim, nie musimy bać się, iż są testowane na zwierzętach, a za to są sprawdzone i rekomendowane przez profesjonalne gremia, przez największe autorytety. Zawierają bowiem to, co w czasach bez Galerii handlowych i reklam używały nasze babcie i ich mamy. Tak – jestem pewna, że moja babcia zakochałaby się w produktach tej marki – bo to kolejna ich zaleta – nie znają one wieku, a właściwie każdego w każdym wieku są w stanie zadowolić.
Podsumowując: AA – to kosmetyki, które ABSOLUTNIE ADEKWATNIE spełnią moje pragnienia i przekonanie, iż zasługuję na wszystko,
co dla mnie bezpieczne i najbardziej skuteczne. A co równie istotne
– wiem, że są one zarówno innowacyjne, jak i bliskie naturze

Pamiętajcie o wiadomości z adresem wysyłki, zgodnej z regulaminem! 🙂
„Po ogłoszeniu wyników Konkursu Uczestnik – zdobywca Nagrody winien skontaktować się z Organizatorem wysyłając wiadomość mailową na adres slusarczyk@platiniumcast.pl. Zgłoszenie, pod rygorem utraty prawa do Nagrody winno nastąpić w terminie 3 dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu…”

Napisz co sprawia, że darzysz kosmetyki marki AA zaufaniem i wygraj sprawdzony zestaw!

Seria intymna AA to wyjątkowe produkty, które zdobyły pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Teraz czas, abyś i Ty mogła wyrazić swoją! Dołącz do zabawy i zawalcz o jeden z dziesięciu zestawów kosmetyków AA!

Co należy zrobić? Wystarczy, że napiszesz co sprawia, że wybierasz kosmetyki AA i dlaczego to właśnie tą markę darzysz zaufaniem. A potem cierpliwie poczekasz na ogłoszenie wyników! 🙂 

Odpowiedzi konkursowe należy zamieszczać w komentarzach (poniżej) do dnia 25.02.2018 r. włącznie.

Każdy zestaw kosmetyków składa się z:
– AA INTYMNA MED Advanced  pH 3,5  Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
– AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja DELICATE Kremowa emulsja do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
– AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja FRESH Żel do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
– AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja HELP Ochronne chusteczki do higieny intymnej 20 szt. Nr Ref. 25490

 

REGULAMIN KONKURSU AA ORGANIZOWANEGO NA STRONIE WWW.BAFAVENUE.PL

§1 Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu „AA Intymna Ona Jedna” zwanego dalej „Konkursem”, jest EMILIA POSZWA, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą PLATINIUM CAST EMILIA POSZWA, ul. JAGIELLOŃSKA 60 LOK 87, 03-468 WARSZAWA, Numer NIP 847 147 96 96, dalej zwana „Organizatorem”.
 2. Zleceniodawcą konkursu jest Oceanic SA, ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot, zwany dalej „Zleceniodawcą”.
 3. Organizator niniejszy konkurs wykona za pomocą Marty Roratowskiej zwanej w dalszej części „Wykonawcą”.
 4. Fundatorem Nagród w Konkursie jest Zleceniodawca.
 5. Konkurs trwa od 29.01.2018 r. do 25.02.2018 r. do godz. 23:59.
 6. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie Wykonawcy prowadzonej pod adresem www.bafavenue.pl w dniu 28.02.2018 r. oraz profilu Facebook.
 7. Niniejszy regulamin Konkursu (zwany dalej „Regulaminem”) jest wiążący dla Organizatora, Wykonawcy i niżej zdefiniowanych Uczestników Konkursu, reguluje zasady i warunki uczestnictwa w Konkursie, prawa i obowiązki Organizatora, Zleceniodawcy oraz Uczestników Konkursu.
 8. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem Internetu, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, wyłącznie w ramach strony internetowej www. bafavenue.pl,
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagród Uczestnikom działającym niezgodnie z Regulaminem lub niespełniających wymogów w nim określonych.
 10. Organizator zastrzega sobie możliwość, na każdym etapie trwania Konkursu, wykluczenia Uczestnika, który działa w sposób sprzeczny z zasadami Konkursu opisanymi w Regulaminie lub w sposób naruszający powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
 11. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym z udziału w Konkursie Uczestnika oraz odmowy przyznania Nagrody w przypadku, gdy Uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do jej przyznania. Powyższe prawo przysługuje Organizatorowi również w odniesieniu do osoby, która nie jest Uczestnikiem Konkursu a której wizerunek został umieszczony na zdjęciu (zgłoszeniu konkursowym) oraz w przypadku gdy Uczestnik, celem uzyskania korzystnego rezultatu, korzysta z urządzeń lub programów umożliwiających ominięcie wymagań konkursowych.
 12. Organizator zachowuje prawo do moderowania i usuwania wypowiedzi wulgarnych, obraźliwych i/lub naruszających dobre imię: marki AA, Zleceniodawcy, Organizatora oraz promujących produkty konkurencyjne w stosunku do produktów sprzedawanych pod marką AA, nawet po wcześniejszej akceptacji zgłoszenia konkursowego.
 13. Organizator nie ma obowiązku informowania Uczestników o wykluczeniu z Konkursu.
 14. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu będzie czuwała Komisja Konkursowa (dalej zwana „Komisją”) składająca się z 2 osób wskazanych przez Organizatora. Decyzje Komisji są ostateczne i nie podlegają zmianom.
 15. W razie wszelkich wątpliwości dotyczących przebiegu Konkursu, organem rozstrzygającym jest Komisja.
 16. Organizator informuje, że Konkurs nie jest organizowany z udziałem, ani też sponsorowany czy wspierany przez właściciela serwisu Facebook. Wszelkie roszczenia związane z konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora.
 17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie serwisu Facebook lub utrudniony dostęp do niego z przyczyn on niego niezależnych, pozostających poza kontrolą Organizatora, w szczególności będący wynikiem działań lub zaniechań w/w serwisu, braku dostępu do Internetu itp.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie sieci Internet, za pośrednictwem której Uczestnicy przesyłają zgłoszenia, jak również za pośrednictwem której Organizator kontaktuje się z Uczestnikiem.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia zagubione lub utracone w sieci Internet, treści przesłane w zgłoszeniach, indywidualne ustawienia komputerów oraz sposób ich konfiguracji.
 20. Wszelkie informacje, w tym dane osobowe, podawane przez Uczestnika Konkursu są informacjami podawanymi Organizatorowi.

Informacje o Konkursie oraz o jego przebiegu mogą zostać opublikowane również na profilach Zleceniodawcy, Organizatora oraz Wykonawcy prowadzonych w ramach serwisu społecznościowego Facebook, Instagram oraz YouTube. W tym zakresie odpowiednie zastosowanie będą miały postanowienia Regulaminu, w szczególności ust. 16 – 21 powyżej.

§2 Uczestnicy Konkursu

 1. W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, które w chwili jego rozpoczęcia ukończyły 13 lat z zastrzeżeniem, że w przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest przedstawienie na każde żądanie Organizatora zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Konkursie, którzy dodatkowo będą zobowiązani do złożenia w imieniu Uczestnika oświadczeń, o których mowa w Regulaminie.
 2. Przystępując do Konkursu Uczestnik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje wszelkie zasady w nim opisane.
 3. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy, współpracownicy oraz członkowie organów zarządzających Organizatora i Zleceniodawcy, jak również członkowie ich rodzin.

§3 Zasady uczestnictwa

 1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
 • zapoznanie się z Regulaminem;
 • wykonanie zadania konkursowego opisanego w § 4.
 1. Przystąpić do Konkursu można w każdym czasie jego trwania.
 2. W Konkursie biorą udział jedynie prawidłowe zgłoszenia.

§4 Zasady i przebieg Konkursu

 1. Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu pod postem konkursowym znajdującym się na stronie Wykonawcy www. bafavenue.pl komentarza, w którym uczestnik udzieli odpowiedzi na pytanie: „Napisz co sprawia, że darzysz kosmetyki marki AA zaufaniem i wygraj sprawdzony zestaw!”.
 2. Uczestnik może zgłosić do Konkursu tylko jedną odpowiedź.
 3. Odpowiedź nie może zawierać treści niecenzuralnych czy obraźliwych.
 4. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni decyzją Komisji.
 5. Komisja przy ocenianiu zdjęć będzie brać pod uwagę kreatywność i zaangażowanie.
 6. Decyzje Komisji są ostateczne i niepodważalne (nie przysługuje odwołanie). Komisja w swoich decyzjach jest całkowicie autonomiczna.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w jego trakcie, o czym Uczestnicy zostaną powiadomieni poprzez stosowny komunikat umieszczony na stronie wykonawcy www.bafavenue.pl.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo publikacji zgłoszonych do Konkursu wpisów w profilach Organizatora i Zleceniodawcy prowadzonych w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram i YouTube. Dodatkowo wpisy, za które przyznane zostaną nagrody, mogą zostać opublikowane na stronach www.bafavenue.pl.

§5 Nagrody i zwycięzcy

 1. W Konkursie zostanie wybranych przez komisję i nagrodzonych 10 uczestników, którzy otrzymają zestaw kosmetyków – czyli:
  – AA INTYMNA MED Advanced  pH 3,5  Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
  – AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja DELICATE Kremowa emulsja do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
  – AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja FRESH Żel do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
  – AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja HELP Ochronne chusteczki do higieny intymnej 20 szt. Nr Ref. 25490
 2.  Wartość produktu wynosi 45,32 zł brutto
 3. Zdobywca Nagrody zostanie poinformowani przez Organizatora o wygranej poprzez publikację wyników na bafavenue.pl oraz profilu na Facebooku.
 4. Po ogłoszeniu wyników Konkursu Uczestnik – zdobywca Nagrody winien skontaktować się z Organizatorem wysyłając wiadomość mailową na adres slusarczyk@platiniumcast.pl. Zgłoszenie, pod rygorem utraty prawa do Nagrody winno nastąpić w terminie 3 dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu. W zgłoszeniu zdobywca Nagrody winien: (a) podać dane niezbędne do dokonania wysyłki Nagrody wraz z numerem telefonu, (b) wkleić w treść listu oświadczenie o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu AA, tj. celem wydania nagrody i uregulowania ewentualnych zobowiązań podatkowych związanych z ich wydaniem. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych, żądania ich usunięcia oraz do ich poprawiania na warunkach określonych ustawie o ochronie danych osobowych. Zobowiązuję się nie korzystać względem Organizatora i Zleceniodawcy z przysługujących mi osobistych praw autorskich przysługujących mi wobec zgłoszonych do Konkursu wpisów.”

Brak potwierdzenia w powyższym terminie albo wysłanie w zakreślonym terminie odpowiedzi nie zawierającej wszystkich wyżej wskazanych informacji lub danych nieprawdziwych, oznaczać będzie utratę prawa do Nagrody. Zdobywca Nagrody kontaktując się z Organizatorem zobowiązuje się do podania – w razie takiej potrzeby zgłoszonej przez Organizatora – danych niezbędnych do odprowadzenia podatku dochodowego od osób fizycznych, pod rygorem utraty prawa do Nagrody.

 1. Po zgłoszeniu się zdobywcy Nagrody zgodnie z ust. 4 powyżej, Organizator zweryfikuje dane zdobywcy Nagrody. W przypadku pozytywnej weryfikacji Organizator, w zwrotnym liście elektronicznym, wyśle do zdobywcy Nagrody wytyczne opisujące dalszy tryb postępowania.
 2. W razie takiej potrzeby, zdobywca Nagrody zobowiązuje się do poprawnego wypełnienia dokumentów niezbędnych do jej odbioru, jak również do wykonania obowiązków podatkowych oraz pisemnego potwierdzenia udzielenia licencji zgodnie z ust. 5 powyżej, pod rygorem utraty prawa do Nagrody.
 3. Nagrody nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe, usługi ani też równowartość pieniężną. Zdobywca Nagrody nie może przenieść prawa do niej na osoby trzecie. Zdobywca Nagrody zrzeka się wszelkich roszczeń, w tym odszkodowawczych, wobec Zleceniodawcy oraz Organizatora w związku ze zmianą dat, o której mowa w ust. 2 zdanie drugie powyżej.
 4. Organizator zobowiązuje się wysłać Nagrody (informacje/dokumenty niezbędne do skorzystania z nich) w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia, o którym mowa w ust. 6 powyżej oraz poprawnych i pełnych danych od ich zdobywcó
 5. W przypadku działania niezgodnego z Regulaminem ujawnionego po dacie przyznania Nagrody, w szczególności:
 • kiedy Uczestnik napisał więcej niż jeden komentarz pod postem konkursowym.
 • kiedy Uczestnik działał w sposób naruszający Regulamin, Organizator ma prawo do zaniechania wydania Nagrody, o czym niezwłocznie powiadomi w/w Uczestnika.
 1. Za ewentualne zobowiązania podatkowe związane z przyznawaniem Nagród odpowiada Orgnizator. Uczestnicy zobowiązują się współpracować w tym zakresie z Organizatorem, w szczególności podając na ich żądanie wymagane przez przepisy dane.
 2. W przypadkach przewidzianych przez obowiązujące przepisy, zdobywcy Nagród otrzymają dodatkowe nagrody pieniężne w wysokości niezbędnej do pokrycia podatku należnego w związku z wygraniem Nagrody – nagrody te zostaną przeznaczone bezpośrednio na zapłatę tegoż podatku, tj. nie będą wypłacane zdobywcom Nagród; powyższe związane jest z koniecznością wykonania obowiązku podatkowego tj. uiszczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych. Wartość podatku zostanie wyliczona i odprowadzona zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, oraz przekazana do właściwego urzędu skarbowego.

§6 Przetwarzanie danych osobowych

 1. Przystępując do Konkursu Uczestnik akceptuje zasady przetwarzania danych osobowych zawarte w Regulaminie.
 2. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Zleceniodawca.
 3. Dane osobowe Uczestników przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu, w tym celem wydania im Nagród i uregulowania ewentualnych zobowiązań podatkowych związanych z ich wydaniem. Informacje dotyczące Uczestników w w/w celach mogą zostać przekazane Organizatorowi, firmom kurierskim oraz do Urzędu Skarbowego, jak również mogą być przekazywane innym uprawnionym organom, na podstawie odpowiednich przepisów prawa.
 4. Zgoda zdobywców Nagród na przetwarzanie ich danych osobowych jest udzielana zgodnie z § 5 ust. 4.
 5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Każdy Uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, przekazując pełne imię i nazwisko Uczestnika oraz jego adres e-mail i nazwę Konkursu drogą mailową lub drogą pisemną na adres Zleceniodawcy. Złożenie sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych przez Uczestnika w trakcie trwania Konkursu, uważane będzie za wycofanie się Uczestnika z Konkursu. Wycofanie zgody uniemożliwiające przekazanie Uczestnikowi Nagrody uprawnia Organizatora i Zleceniodawcę do odmowy jej wydania.

§7 Prawa autorskie

 1. Uczestnik Konkursu oświadcza i gwarantuje, że przysługiwać mu będą autorskie prawa majątkowe do przesłanej pracy konkursowej/wpisu/komentarza (zwanych dalej „Dziełem”). W celu uniknięcia wszelkich wątpliwości Strony postanawiają, iż Dziełem w rozumieniu Regulaminu są wszelkie zapisy plików, w szczególności graficznych w programach: flash /FLA/, Corel Draw (cdr.), Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Paint, Microsof Word, Microsoft Exel, Microsof PowerPoint, w wszelkich formatach, kody HTML i definicje CSS a także wszelkie materiały, w tym grafiki, zdjęcia, scenariusze, powstałe w związku   z realizacją zadania konkursowego, które będą posiadały takie indywidualne cechy twórcze, iż będą stanowić utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4.02.1994 r. o prawie autorskim   i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
 1. Uczestnik Konkursu oświadcza, że jego prawa do Dzieła mogą być przedmiotem licencji zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych w trybie określonym Regulaminem bez naruszania praw osób trzecich lub innej umowy.
 2. Uczestnik Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe w wyniku nieskutecznego lub wadliwego nabycia praw do Dzieła od osób trzecich lub w wyniku nabycia praw do Dzieła obciążonych prawami osób trzecich, a także w wyniku nieskutecznego lub wadliwego udzielenie Zleceniodawcy licencji. Jeżeli po udzieleniu licencji do Dzieła ujawnią się jakiekolwiek wady prawne, obciążenia lub roszczenia osób trzecich, Uczestnik Konkursu będzie zobowiązany zwolnić Organizatora lub Zleceniodawcę ze wszelkich związanych z tym roszczeń osób trzecich, naprawić wszelkie szkody wyrządzone z powodu takich wad, obciążeń lub roszczeń, a nadto – na żądanie Organizatora lub Zleceniodawcy – złoży publicznie oświadczenie stosownej treści.
 3. Z chwilą przekazania Dzieła Organizatorowi (zgłoszenia go do Konkursu poprzez umieszczenie wpisu w ramach Profilu) Uczestnik Konkursu udziela Zleceniodawcy licencję niewyłączną do korzystania z Dzieła wraz z możliwością udzielania sublicencji oraz niewyłącznym prawem zezwalania na wykonywanie zależnego prawa autorskiego. Z tą samą chwilę Uczestnik upoważnia Zleceniodawcę oraz Organizatora do korzystania z Dzieła w celu przeprowadzenia Konkursu.
 4. Udzielenie licencji, o którym mowa w ust. 4, następuje w zakresie wszystkich pól eksploatacji, określonych w art. 50 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności Zleceniodawca uprawniony jest do:
 • utrwalania jakąkolwiek techniką, jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie, w tym m.in. drukiem, na kliszy fotograficznej, na taśmie magnetycznej, na dyskietce, płycie cd/dvd, cyfrowo,
 • zwielokrotniania jakąkolwiek techniką, jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie, w tym m.in. drukiem, na kliszy fotograficznej, na taśmie magnetycznej, na dyskietce, płycie cd/dvd, cyfrowo,
 • wprowadzania do obrotu,
 • wprowadzania odo pamięci komputera oraz do sieci komputerowej i/lub multimedialnej,
 • publicznego udostępniania dzieła w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym (m.in. udostępniania   w Internecie),
 • publicznego wykonania i/lub publicznego odtwarzania,
 • wystawiania,
 • wyświetlania,
 • tłumaczenia, przystosowywania, zmiany układu lub jakichkolwiek innych zmian j. użyczania i/lub najmu,
 • dzierżawy,
 • nadawania za pomocą wizji i/lub fonii przewodowej oraz bezprzewodowej przez stację naziemną,
 • nadawania za pośrednictwem satelity,
 • równoczesnego i integralnego nadawania (reemitowania) Dzieła.
 1. Uczestnik Konkursu upoważnia Zleceniodawcę do wykonywania w imieniu autora Dzieła jego autorskich praw osobistych, a w szczególności do:

(a) decydowania o nienaruszalności treści i formy Dzieła,

(b) decydowania o pierwszym udostępnieniu dzieła publiczności,

(c) decydowania o nadzorze nad sposobem korzystania z Dzieła.

 1. Uczestnik zobowiązuje się, że autor nie będzie wykonywał w stosunku do Dzieła swych autorskich praw osobistych.
 2. Zleceniodawca oraz Organizator mają prawo dokonywania wszelkich zmian Dzieła, obejmujących także zmiany wynikające z opracowania redakcyjnego, w tym przeróbek i tłumaczeń.
 3. Zleceniodawca ma prawo do korzystania z fragmentów Dzieła i rozporządzania nimi w zakresie pól eksploatacyjnych określonych w ust. 5 niniejszego paragrafu.
 4. Zleceniodawca   przysługuje   prawo   włączania   i   wykorzystywania   Dzieła   w   ramach dowolnych utworów i innych dóbr (m.in. dowolnych programów komputerowych, utworów audiowizualnych, stron WWW, baz danych).
 5. Licencja niewyłączna, o których mowa powyżej, nie jest ograniczone ani czasowo, ani terytorialnie, tzn. odnosi się zarówno do terytorium Polski jak i do terytoriów wszystkich innych państw.
 6. Za udzielenie licencji do Dzieła, Uczestnik nie otrzymuje wynagrodzenia.

§8 Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie najpóźniej w terminie 14 dni od dnia zakończenia Konkursu.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Dla oceny zachowania terminu złożenia reklamacji miarodajna jest data nadania przesyłki zawierającej reklamację.
 4. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora: EMILIA POSZWA PLATINIUM CAST UL. DALANOWSKA 46 LOKAL 46, 03-566 WARSZAWA
 5. Reklamacje rozpatrywane będą przez Komisję w terminie 14 dni roboczych od daty ich otrzymania przez Organizatora. Odpowiedź na reklamację zostanie wysłana listem poleconym na adres wskazany przez Uczestnika w reklamacji.

§9 Postanowienia końcowe

 1. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w Regulaminie, o ile zmiany te nie są niekorzystne dla Uczestników oraz nie zwiększają zobowiązań Zlecającego, a także do przedłużenia trwania Konkursu. Organizator każdorazowo ogłosi zmiany w Regulaminie w profilu Zleceniodawcy w serwisie Instagram lub/i Instagram.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia lub/i skrócenia czasu trwania Konkursu.
 3. Wszelkie spory, jakie mogą powstać w związku z wykonaniem zobowiązań wynikających z Konkursu, będą rozstrzygane przez sąd o właściwości zgodnej z przepisami Kodeksu postępowania cywilnego.
 4. Wszelkie informacje na temat Konkursu, Uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się z Organizatorem pod adresem e-mail: slusarczyk@platiniumcast.pl. Odpowiedzi udzielane będą w terminie do 14 dni roboczych. Organizator nie udziela informacji, jeżeli miałoby to stanowić naruszenie postanowień Regulaminu.
 5. Regulamin jest dostępny do wglądu w siedzibie Organizatora, zostaje również udostępniony na stronie Wykonawcy www.bafavenue.pl.
 6. Uczestnik może zrezygnować z udziału w Konkursie poprzez wysłanie e-maila na adres slusarczyk@platiniumcast.pl z informacją o takiej rezygnacji. Rezygnacja w przypadku zwycięzcy Konkursu powoduje utratę prawa do przyznanej Nagrody, która pozostaje wówczas do wyłącznej dyspozycji Zleceniodawcy.

§10 Odpowiedzialność

 1. Odpowiedzialność za ewentualne naruszenie prawa do wizerunku, autorskich praw majątkowych i/lub osobistych osób trzecich związanych ze zgłoszonymi do Konkursu zdjęciami ponosi wyłącznie Uczestnik Konkursu.
 2. Zleceniodawca ponosi odpowiedzialność za zapewnienie ochrony danych osobowych Uczestników Konkursu.
 3. Zleceniodawca odpowiada za wydanie Nagród zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

Było ciężko, naprawdę! Oto lista zwycięzców:

monika – zgłoszenie z dnia 7 listopada 2017, godz. 23:29
angel2124 – zgłoszenie z dnia 27 października 2017, godz. 02:51
Monika Wypiorczyk – zgłoszenie z dnia 28 października 2017, godz. 13:05

GRATULACJE!!

 

Sprawdźcie aktualnie trwające konkursy:

Zgarnij zestaw z lakierami hybrydowymi Nails Company!

Wygraj wodę perfumowaną GRASSE Allvernum!

 

Opisz swoją straszną historię i wygraj zestaw kosmetyków Golden Rose!

Wraz z marką Golden Rose celebrujemy święto strachów i czarów!

Przyłącz się do naszej zabawy, a kto wie, może to właśnie Ty wygrasz atrakcyjny zestaw kosmetyków? 

Wystarczy, że opiszesz swoją straszną historię związaną z tematem beauty i poczekasz na ogłoszenie wyników! 🙂

Odpowiedzi konkursowe należy zamieszczać w komentarzach (poniżej) do dnia 16.11.2017 r. włącznie.

 

REGULAMIN KONKURSU – Halloween z Golden Rose

§1.

Organizatorem konkursu jest BAFavenue, a Sponsorem nagród marka Golden Rose.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest 3 x zestaw kosmetyków składający się z:

– Bazy pod podkład

– Kremu BB

– Holograficznego lakieru do paznokci

– Tuszu do rzęs.

§ 4

Konkurs trwa od 25.10.2017 do 16.11.2017 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest opisanie swojej strasznej historii związanej z tematem beauty. Odpowiedzi konkursowe należy zamieszczać w komentarzu do publikacji konkursowej.

§ 6

Wyniki konkursu, w którym zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, zostaną ogłoszone do 10 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Zgarnij zestaw z lakierami hybrydowymi Nails Company! WYNIKI

baner konkursowy Nails Company

Wygrywa Nieidealna Marta – odpowiedź konkursowa dodana dnia 9 listopada o godz. 00:13. GRATULACJE! 😊

 

 Aktualnie trwający konkurs z Allverne:

http://bafavenue.pl/wygraj-wode-perfumowana-grasse-allvernum/

 

Odpowiedz na jedno pytanie i zawalcz o świetny zestaw lakierów hybrydowych i nie tylko od Nails Company!

Wystarczy, że powiesz nam, za co można pokochać manicure hybrydowy i poczekasz na ogłoszenie wyników! 🙂

Odpowiedzi konkursowe należy zamieszczać w komentarzach (poniżej) do dnia 30.11.2017 r. włącznie.

baner konkursowy Nails Company

REGULAMIN KONKURSU z Nails Company

§1.

Organizatorem konkursu jest BAFavenue, a Sponsorem nagrody marka Nails Company.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest zestaw składający się z:

– MASŁO SHEA REBELLION 75 ML

– BRANSOLETKA Z CHWOSTEM SILVER, GRANATOWA

– LAKIER HYBRYDOWY, AVOCADO 6ML

– LAKIER HYBRYDOWY, DOLCE VITA 6ML

– LAKIER HYBRYDOWY, PASSIONE 6ML

§ 4

Konkurs trwa od 2.11.2017 do 30.11.2017 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie – a co można pokochać manicure hybrydowy? Odpowiedzi konkursowe należy zamieszczać w komentarzu do publikacji konkursowej.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10 dni po jego zakończeniu na BAFavenue.pl. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników. Wysyłka nagrody przez Sponsora, nastąpi do 7 dni od otrzymania danych do jej zrealizowania. 

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Wrześniowe #rozdanie na Instagramie WYNIKI

Zestaw kosmetyków wygrywa @sysiaes! 🙂

REGULAMIN 

§1.

Organizatorem konkursu jest BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków widocznych na zdjęciu:

Podkładu AA Nude Sensitive Foundation – 02 Blondie

Golden Rose Color Corrector Crayon – 54

Naobay Extra Rish Cream Nourishing

Quiz Cosmetics Bio Pomadka ochronna

Sephora lakier do paznokci – L106

§ 4

Konkurs trwa od 12.09.2016 do 30.09.2017 r.

§ 5

Zadania konkursowe

Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków? Wystarczy, że:
– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #konkurs #rozdanie #rozdaniebafavenue #kosmetyki
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację niniejszego regulaminu,
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej. 🙂

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim profilu na Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Wakacyjny konkurs na Facebooku – WYNIKI

Nagroda leci do… Karoliny Ceglarskiej-Zagórskiej!

REGULAMIN KONKURSU

§1.
Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2
W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest paka kosmetyków:

 1. Pixie Cosmetics – Reviving Under Eye Concealer, numer 03
 2. Bielenda – #InstaPerfect Punktowy Korektor Niedoskonałości
 3. Your Natural Side – Żółta Glinka
 4. AA – Beauty Bar Kremowa maseczka przeciwzmarszczkowa
 5. Tołpa – Orzeźwiający balsam do stóp
 6. Radical Med – Szampon przeciw wypadaniu włosów
 7. Synchroline – Zestaw pielęgnacyjny
 8. Farmona Herbal Care – Odżywcza maseczka do twarzy Olejek Arganowy
 9. Cztery Pory Roku – Krem do rąk i paznokci
 10. Creightons – Szampon Argan Smooth

konkurs-wakacyjny-facebook

§ 4

Konkurs trwa od 24.07.2016 do 23.08.2017 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest polubienie fanpage’a – BAFavenue, publiczne udostępnienie grafiki konkursowej (TUTAJ), oraz zgłoszenie chęci wzięcia udziału w komentarzu do niej i oznaczenie kilku osób, które również konkursem mogą być zainteresowane.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Wakacyjny #konkurs na Instagramie – WYNIKI

Nagroda leci do …. @katarzyna_balcewicz!

REGULAMIN #KONKURSU WAKACYJNEGO

§1.

Organizatorem konkursu jest BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków widocznych na zdjęciu:

 1. Vianek – Normalizujący peeling do twarzy
 2. AA – krem do rąk ultra nawilżający
 3. SheFoot – Kuracja wzmacniająca odżywianie paznokci, skórek i skóry stóp
 4. Kneipp – Olejek do kąpieli Tajemnica Piękna
 5. Chiodo – Lakier hybrydowy numerek 196
 6. Neicha – Rzęsy model 513
 7. Neicha – Przezroczysty klej
 8. Joko – Róż do policzków numerek 8
 9. Wibo – Camouflage 2 light
 10. Farmona Herbal Care – Odżywicza maseczka do twarzy Olejek Arganowy
 11. Pewex – lusterko mini
 12. Wibo – Body Tattoos

§ 4

Konkurs trwa od 24.07.2016 do 23.08.2017 r.

§ 5

Zadania konkursowe

Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków? Wystarczy, że:
– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #konkurs #kosmetyki #konkursbafavenue
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację niniejszego regulaminu,
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej. 🙂

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim profilu na Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

#konkurs dla Dzieciaków ;) WYNIKI

Nagroda leci do… @ciokkasia!

 

 

Z okazji Dnia Dziecka konkurs ze sporą paczką upiększającą. Może tym razem wygrana trafi w Twoje łapki? 🙂

Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków ze zdjęcia? Wystarczy, że:

– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki #konkursbafavenue
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację regulaminu (poniżej),
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej. 🙂

Nagrodą jest zestaw składający się z produktów widocznych na zdjęciu:

– Wibo, Paletka do konturowania 3 Steps to Perfect Face,
– Bielenda, #InstaPerfect punktowy korektor,
– Jadwiga, Polska Papka,
– SheFoot, Kuracja wzmacniająca do stóp, paznokci i skórek,
– Joanna, Henna do brwi,
– Werther’s Original, Soft Caramels

Konkurs trwa do 21.06.2017 r., a wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni od jego zakończenia.

POWODZENIA! 🙂 <3

konkurs-dzien-dziecka

REGULAMIN #KONKURSU dla Dzieciaków

§1.

Organizatorem konkursu jest BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków widocznych na zdjęciu:
– Wibo, Paletka do konturowania 3 Steps to Perfect Face,

– Bielenda, #InstaPerfect punktowy korektor,
– Jadwiga, Polska Papka,
– SheFoot, Kuracja wzmacniająca do stóp, paznokci i skórek,
– Joanna, Henna do brwi,
– Werther’s Original, Soft Caramels
§ 4

Konkurs trwa do 21.06.2017r.

§ 5

Zadania konkursowe

Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków? Wystarczy, że:
– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki #konkursbafavenue
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację niniejszego regulaminu,
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej. 🙂

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim profilu na Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

KONKURS: Wygraj 200 zł na zakupy w Moodo! WYNIKI

Tadamtadam! Oto lista ZWYCIĘŻCÓW 🙂

 

SHE (komentarz dodany 02.06.2017 o 23:51)

Kasia Leja (komentarz dodany 01.06.2017 o 22:12)

Magdulla (komentarz dodany 31.05.2017 o 09:30)

Moodo rozdaje vouchery na zakupy w salonach stacjonarnych o wartości 200 zł! 

W jaki sposób zawalczyć o jedną z 3 kart podarunkowych o wartości 200 zł na zakupy w Moodo? Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie – które z ubrań MOODO zabrałabyś ze sobą na wakacyjną wycieczkę? Zajrzyj na www.moodo.pl, wybierz minimum jedną rzecz i krótko uzasadnij swój wybór. 

Odpowiedź konkursową należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

Konkurs trwa do 2.06.2017 roku, a wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni od jego zakończenia.

Powodzenia! 🙂

 

REGULAMIN KONKURSU – MOODO

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl, a Sponsorem nagród marka Moodo.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest 3 x karta upominkowa o wartości 200 zł na zakupy w sklepie Moodo.

§ 4

Konkurs trwa od 12.05.2017 do 2.06.2017 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: które z ubrań MOODO zabrałabyś ze sobą na wakacyjną wycieczkę? Zajrzyj na www.moodo.pl, wybierz minimum jedną rzecz i krótko uzasadnij swój wybór. 

§ 6

Wyniki konkursu, w którym zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Babski #konkurs – WYNIKI

Zestaw kosmetyków wygrywa @monika_nowak3! 🙂

 

Marzec, to z wiadomych przyczyn babski miesiąc. Należy więc go odpowiednio uczcić! 

Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków? Wystarczy, że:
– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki #konkursbafavenue
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację regulaminu (poniżej),
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej. 

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków widocznych na zdjęciu:
– pomadka Lips Matter Moov, kolor Euphoria,

– transparentna konturówka Golden Rose,
– róż do policzków Ecstasy Wibo, numerek 2,
– lakier do paznokci Golden Rose, numerek 155,
– lakier do paznokci Incredible Gel Wibo, numerek 12,
– szampon Schwarzkopf, miniatura – 50 ml,
– krem do twarzy na dzień Biolaven Organic, próbka,
– krem do twarzy na noc Biolaven Organic, próbka,
– maseczka do twarzy, szyi i dekoltu Argan Care Delia Cosmetics,
– skoncentrowane masło do skórek i paznokci Cztery Pory Roku,
– zimowy krem ochronny do twarzy Farmona.

Konkurs trwa do 31.03.2017 r., a wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni od jego zakończenia.

POWODZENIA! 🙂 <3

konkurs-bafavenue-marzec-2

REGULAMIN #KONKURSU @bafavenue.pl

§1.

Organizatorem konkursu jest BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków widocznych na zdjęciu:
– pomadka Lips Matter Moov, kolor Euphoria,

– transparentna konturówka Golden Rose,
– róż do policzków Ecstasy Wibo, numerek 2,
– lakier do paznokci Golden Rose, numerek 155,
– lakier do paznokci Incredible Gel Wibo, numerek 12,
– szampon Schwarzkopf, miniatura – 50 ml,
– krem do twarzy na dzień Biolaven Organic, próbka,
– krem do twarzy na noc Biolaven Organic, próbka,
– maseczka do twarzy, szyi i dekoltu Argan Care Delia Cosmetics,
– skoncentrowane masło do skórek i paznokci Cztery Pory Roku,
– zimowy krem ochronny do twarzy Farmona.
§ 4

Konkurs trwa do 31.03.2017r.

§ 5

Zadania konkursowe

Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków? Wystarczy, że:
– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki #konkursbafavenue
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację regulaminu (poniżej),
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej. :)

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim profilu na Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Babski #konkurs – do 31.03.2017

Marzec, to z wiadomych przyczyn babski miesiąc. Należy więc go odpowiednio uczcić! 🙂

Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków? Wystarczy, że:
– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki #konkursbafavenue
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację regulaminu (poniżej),
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej. 🙂

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków widocznych na zdjęciu:
– pomadka Lips Matter Moov, kolor Euphoria,
– transparentna konturówka Golden Rose,
– róż do policzków Ecstasy Wibo, numerek 2,
– lakier do paznokci Golden Rose, numerek 155,
– lakier do paznokci Incredible Gel Wibo, numerek 12,
– szampon Schwarzkopf, miniatura – 50 ml,
– krem do twarzy na dzień Biolaven Organic, próbka,
– krem do twarzy na noc Biolaven Organic, próbka,
– maseczka do twarzy, szyi i dekoltu Argan Care Delia Cosmetics,
– skoncentrowane masło do skórek i paznokci Cztery Pory Roku,
– zimowy krem ochronny do twarzy Farmona.

Konkurs trwa do 31.03.2017 r., a wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni od jego zakończenia.

POWODZENIA! 🙂 <3

konkurs-bafavenue-marzec-2

REGULAMIN #KONKURSU @bafavenue.pl

§1.

Organizatorem konkursu jest BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków widocznych na zdjęciu:
– pomadka Lips Matter Moov, kolor Euphoria,
– transparentna konturówka Golden Rose,
– róż do policzków Ecstasy Wibo, numerek 2,
– lakier do paznokci Golden Rose, numerek 155,
– lakier do paznokci Incredible Gel Wibo, numerek 12,
– szampon Schwarzkopf, miniatura – 50 ml,
– krem do twarzy na dzień Biolaven Organic, próbka,
– krem do twarzy na noc Biolaven Organic, próbka,
– maseczka do twarzy, szyi i dekoltu Argan Care Delia Cosmetics,
– skoncentrowane masło do skórek i paznokci Cztery Pory Roku,
– zimowy krem ochronny do twarzy Farmona.
§ 4

Konkurs trwa do 31.03.2017r.

§ 5

Zadania konkursowe

Jak zawalczyć o zestaw kosmetyków? Wystarczy, że:
– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz na swoim instagramowym profilu baner konkursowy, oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki #konkursbafavenue
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację regulaminu (poniżej),
– dasz serduszka postom, które podobają Ci się najbardziej. 🙂

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim profilu na Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Styczniowy konkurs instagramowy – WYNIKI

 

Zestaw kosmetyków leci do… thehappy_killer!

Gratulacje! 🙂

REGULAMIN #KONKURSU @bafavenue.pl

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest zestaw składający się z kosmetyków:
– MAC Cosmetics Natural Radiance Base Lumiere Pink, tubka 6 ml,
– Golden Rose Matte Lipstick Crayon numerek 24,
– Constance Carroll Compact Refill Powder numerek 5. Daydream II,
– Pixie Cosmetics Róż Mineralny 1,5g Misty Rust
– Stenders próbka Body Scrub,
– Resibo próbka Kremu Ultranawilżającego,
– Janda próbka Kremu na dobranoc.
§ 4

Konkurs trwa do 31.01.2017r.

§ 5

Zadania konkursowe – co należy zrobić?

1.  Obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
2. Udostępnić baner konkursowy i oznaczyć @bafavenue.pl oraz dodać hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki
3. W komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzić chęć udziału w konkursie i akceptację regulaminu.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku i Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Styczniowy konkurs instagramowy – do 31.01.2017

Na „osłodzenie” srogiej zimy rusza konkursik instagramowy, w którym można wygrać świetny zestaw kosmetyków. Jak go zdobyć?

Wystarczy, że:
– będziesz  obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
– udostępnisz baner konkursowy i oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie i akceptację regulaminu (poniżej).

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków widocznych na zdjęciu:
– MAC Cosmetics Natural Radiance Base Lumiere Pink, tubka 6 ml,
– Golden Rose Matte Lipstick Crayon numerek 24,
– Constance Carroll Compact Refill Powder numerek 5. Daydream II,
– Pixie Cosmetics Róż Mineralny 1,5g Misty Rust
– Stenders próbka Body Scrub,
– Resibo próbka Kremu Ultranawilżającego,
– Janda próbka Kremu na dobranoc.

Konkurs trwa do 31.01.2017 r., a wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni od jego zakończenia.

POWODZENIA! 🙂 <3

konkurs-instagram-baner-m

REGULAMIN #KONKURSU @bafavenue.pl

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest zestaw składający się z kosmetyków:
– MAC Cosmetics Natural Radiance Base Lumiere Pink, tubka 6 ml,
– Golden Rose Matte Lipstick Crayon numerek 24,
– Constance Carroll Compact Refill Powder numerek 5. Daydream II,
– Pixie Cosmetics Róż Mineralny 1,5g Misty Rust
– Stenders próbka Body Scrub,
– Resibo próbka Kremu Ultranawilżającego,
– Janda próbka Kremu na dobranoc.
§ 4

Konkurs trwa do 31.01.2017r.

§ 5

Zadania konkursowe – co należy zrobić?

1.  Obserwować @bafavenue.pl na Instagramie,
2. Udostępnić baner konkursowy i oznaczyć @bafavenue.pl oraz dodać hasztagi: #bafavenue #konkurs #kosmetyki
3. W komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzić chęć udziału w konkursie i akceptację regulaminu.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku i Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Wygraj torebkę marki Clarks! WYNIKI

Tym razem nagrodę wygrywa… Milena Dziwoki! Gratulacje! 🙂

Chcesz wygrać stylową i praktyczną torebkę marki Clarks?

Przeczytaj regulamin (poniżej), a potem dołącz na Facebooku, udostępnij zdjęcie konkursowe (TUTAJ), zgłoś chęć udziału  oraz akceptację regulaminu w komentarzu do niego.

Wyniki zostaną udostępnione do 5 dni od zakończenia konkursu, który trwa do 31.12.2016 r.

POWODZENIA!<3

REGULAMIN KONKURSU

§1.
Organizatorem konkursu jest BAFavenue.pl.

§ 2
W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3
Nagrodą w konkursie jest torebka marki Clarks.

Torebka wykonana ze skóry ekologicznej, posiada długi pasek. W środku dwie komory główne i kieszonki na drobiazgi.

§ 4

Konkurs trwa od 17.11.2016 do 31.12.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest polubienie fanpage’a – BAFavenue, udostępnienie grafiki konkursowej (TUTAJ), oraz zgłoszenie chęci wzięcia udziału w komentarzu do niej i akceptacja regulaminu.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni,  liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8
Serwis Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu.

§ 9
Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 10
Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Wygraj torebkę marki Clarks! Do 31.12.2016 r.

Chcesz wygrać stylową i praktyczną torebkę marki Clarks?

Przeczytaj regulamin (poniżej), a potem dołącz na Facebooku, udostępnij zdjęcie konkursowe (TUTAJ), zgłoś chęć udziału  oraz akceptację regulaminu w komentarzu do niego.

Wyniki zostaną udostępnione do 5 dni od zakończenia konkursu, który trwa do 31.12.2016 r.

POWODZENIA!<3

konkurs-torebka-clarks-4

 

REGULAMIN KONKURSU

§1.
Organizatorem konkursu jest BAFavenue.pl.

§ 2
W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3
Nagrodą w konkursie jest torebka marki Clarks.

Torebka wykonana ze skóry ekologicznej, posiada długi pasek. W środku dwie komory główne i kieszonki na drobiazgi.

§ 4

Konkurs trwa od 17.11.2016 do 31.12.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest polubienie fanpage’a – BAFavenue, udostępnienie grafiki konkursowej (TUTAJ), oraz zgłoszenie chęci wzięcia udziału w komentarzu do niej i akceptacja regulaminu.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni,  liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8
Serwis Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu.

§ 9
Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 10
Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

KONKURS URODZINOWY część 2 – WYNIKI

Urodzinowa paka leci do… Marty Gawrońskiej!

[komentarz został dodany  30.11.2016 o godz. 19:21]

Gratulujemy i czekamy na wiadomość!

Całej reszcie dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych rozdań, które już niedługo. 🙂 <3

 

Napisz za co lubisz BAFavenue, a czego Ci u nas brakuje i wygraj urodzinową pakę! 🙂

Nagrodą w konkursie jest widoczny na zdjęciu zestaw kosmetyków i biżuterii:
– zestaw do manicure Elite
– Body Tattoos Wibo
– Bransoletka
– Kolczyki
– Pierścionek
– Skoncentrowane masło do skórek i paznokci Cztery Pory Roku
– Henna do brwi i rzęs Joanna
– Lakier do paznokci Ingrid
– Podkład matująco-kryjący Butterfly

Aby zgarnąć urodzinową pakę, napisz w komentarzu do tej publikacji, za co lubisz BAFavenue, a co byś zmieniła.

POWODZENIA!

konkurs-urodzinowy-baner-m

REGULAMIN KONKURSU

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest widoczny na zdjęciu zestaw kosmetyków i biżuterii:
– Zestaw do manicure Elite
– Body Tattoos Wibo
– Bransoletka
– Kolczyki
– Pierścionek
– Skoncentrowane masło do skórek i paznokci Cztery Pory Roku
– Henna do brwi i rzęs Joanna
– Lakier do paznokci Ingrid
– Podkład matująco-kryjący Butterfly

§ 4

Konkurs trwa od 30.10 do 30.11.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: za co lubisz BAFavenue, a co byś u nas zmieniła? Odpowiedź na pytanie należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

§ 6

Wyniki konkursu, w którym zostanie wyłoniony 1 zwycięzca, zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage’u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

#KONKURS URODZINOWY część 3 (Instagram) – WYNIKI

Zestaw leci do… bialy_duszek! Gratulaje!

Wszystkim dziękujemy za udział. Już niebawem kolejne rozdania, bądźcie czujne! 🙂

 

Rusza urodzinowy konkurs instagramowy!

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków kolorowych (lakier Ingrid, Matte Top Coat Golden Rose, precyzyjna konturówka do brwi Golden Rose, błyszczyk do ust Ingrid oraz baza pod cienie do powiek Ingrid) i bransoletki.

Co zrobić, aby o nie zawalczyć? Wystarczy, że:
– będziesz nas obserwować na Instagramie – @bafavenue.pl,
– udostępnisz baner konkursowy i oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #konkursBAFavenue #bafavenue #konkurs #kosmetyki
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie.

Konkurs trwa do 30.11.2016 r.

POWODZENIA! :)

konkurs-instagram-urodzinowy-1

REGULAMIN #KONKURSU @bafavenue.pl

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest zestaw składający się z kosmetyków kolorowych (lakier Ingrid, Matte Top Coat Golden Rose, precyzyjna konturówka do brwi Golden Rose, błyszczyk do ust Ingrid oraz baza pod cienie do powiek Ingrid) i bransoletki.
§ 4

Konkurs trwa do 30.11.2016r.

§ 5

Zadania konkursowe – co należy zrobić?

1. Będziesz nas obserwować na Instagramie – @bafavenue.pl.
2. Udostępnisz baner konkursowy i oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #konkursBAFavenue #bafavenue #konkurs #kosmetyki.
3. W komentarzu pod banerem konkursowym potwierdź chęć udziału w konkursie.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku i Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

KONKURS URODZINOWY część 1 – WYNIKI

Nagroda leci do… Magdaleny Lotkowskiej! Gratulacje! 🙂

 

REGULAMIN KONKURSU

§1.
Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2
W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3
Nagrodą w konkursie jest zestaw z kosmetykami i biżuterią:
– stylowa bransoletka,
– olejek do ciała i twarzy Holiday Skin Wibo,
– czerwony lakier do paznokci Catrice,
– balsam do suchych miejsc Joanna.

§ 4

Konkurs trwa od 22.10.2016 do 22.11.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest polubienie naszego fanpage’a – BAFavenue, udostępnienie grafiki konkursowej (TUTAJ), oraz zgłoszenie chęci wzięcia udziału w komentarzu do niej.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni,  liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8
Serwis Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu.

§ 9
Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 10
Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

#KONKURS URODZINOWY część 3 (Instagram)

Rusza urodzinowy konkurs instagramowy!

Nagrodą jest zestaw składający się z kosmetyków kolorowych (lakier Ingrid, Matte Top Coat Golden Rose, precyzyjna konturówka do brwi Golden Rose, błyszczyk do ust Ingrid oraz baza pod cienie do powiek Ingrid) i bransoletki.

Co zrobić, aby o nie zawalczyć? Wystarczy, że:
– będziesz nas obserwować na Instagramie – @bafavenue.pl,
– udostępnisz baner konkursowy i oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #konkursBAFavenue #bafavenue #konkurs #kosmetyki
– w komentarzu pod banerem konkursowym potwierdzisz chęć udziału w konkursie.

Konkurs trwa do 30.11.2016 r.

POWODZENIA! 🙂

konkurs-instagram-urodzinowy-1

REGULAMIN #KONKURSU @bafavenue.pl

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest zestaw składający się z kosmetyków kolorowych (lakier Ingrid, Matte Top Coat Golden Rose, precyzyjna konturówka do brwi Golden Rose, błyszczyk do ust Ingrid oraz baza pod cienie do powiek Ingrid) i bransoletki.
§ 4

Konkurs trwa do 30.11.2016r.

§ 5

Zadania konkursowe – co należy zrobić?

1. Będziesz nas obserwować na Instagramie – @bafavenue.pl.
2. Udostępnisz baner konkursowy i oznaczysz @bafavenue.pl oraz dodasz hasztagi: #konkursBAFavenue #bafavenue #konkurs #kosmetyki.
3. W komentarzu pod banerem konkursowym potwierdź chęć udziału w konkursie.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku i Instagramie.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

WYGRAJ ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW CREIGHTONS – WYNIKI

Zestawy kosmetyków Creightons lecą do:

Madeleine (z dnia 31.10.2016 o godz. 16:24)
Marta Gawrońska (z dnia 20.10.2016 o godz. 20:14)
Małgosia (z dnia 26.10.2016 o godz. 00:37)

Dziewczynom gratulujemy, a wszystkim Wam dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do aktualnie trwających rozdań urodzinowych:

 

<3 <3 <3

 

ODPOWIEDZ NA PYTANIE I WYGRAJ ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW CREIGHTONS!

Do rozdania mamy 3 zestawy kosmetyków Creightons, każdy z nich składa się z:
– szampon Argan Smooth
– odżywka Argan Smooth

Co należy zrobić, aby zawalczyć o jeden z trzech zestawów? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie – za co cenisz olej arganowy? Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

POWODZENIA!

<3 <3 <3

REGULAMIN KONKURSU Creightons

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl, a Sponsorem nagród marka Creightons.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest 3 zestawy kosmetyków Creightons, każdy z nich składa się z:
– szampon Argan Smooth
– odżywka Argan Smooth

§ 4

Konkurs trwa od 10.10 do 31.10.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie:a co cenisz olej arganowy? Odpowiedź na pytanie należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

§ 6

Wyniki konkursu, w którym zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage’u na Facebooku.

§ 7

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 8

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

KONKURS URODZINOWY część 2

Napisz za co lubisz BAFavenue, a czego Ci u nas brakuje i wygraj urodzinową pakę! 🙂

Nagrodą w konkursie jest widoczny na zdjęciu zestaw kosmetyków i biżuterii:
– zestaw do manicure Elite
– Body Tattoos Wibo
– Bransoletka
– Kolczyki
– Pierścionek
– Skoncentrowane masło do skórek i paznokci Cztery Pory Roku
– Henna do brwi i rzęs Joanna
– Lakier do paznokci Ingrid
– Podkład matująco-kryjący Butterfly

Aby zgarnąć urodzinową pakę, napisz w komentarzu do tej publikacji, za co lubisz BAFavenue, a co byś zmieniła.

POWODZENIA!

konkurs-urodzinowy-baner-m

REGULAMIN KONKURSU

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest widoczny na zdjęciu zestaw kosmetyków i biżuterii:
– Zestaw do manicure Elite
– Body Tattoos Wibo
– Bransoletka
– Kolczyki
– Pierścionek
– Skoncentrowane masło do skórek i paznokci Cztery Pory Roku
– Henna do brwi i rzęs Joanna
– Lakier do paznokci Ingrid
– Podkład matująco-kryjący Butterfly

§ 4

Konkurs trwa od 30.10 do 30.11.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: za co lubisz BAFavenue, a co byś u nas zmieniła? Odpowiedź na pytanie należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

§ 6

Wyniki konkursu, w którym zostanie wyłoniony 1 zwycięzca, zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage’u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni, liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

KONKURS URODZINOWY część 1 (Facebook)

W związku z drugimi urodzinami BAFavenue.pl ruszamy z serią urodzinowych konkursów! Planowane są 3 – na bafavenue.pl, na Instagramie oraz  na Facebooku i od tego zaczynamy! 🙂

Nagrodą jest zestaw składający się z:
– stylowej bransoletki,
– olejku do ciała i twarzy Holiday Skin Wibo,
– czerwonego lakieru do paznokci Catrice,
– balsamu do suchych miejsc Joanna.

Co należy zrobić aby zgarnąć nagrodę?
Wystarczy, że polubisz naszego fanpage’a na FB – BAFavenue, udostępnisz grafikę konkursową (TUTAJ), oraz zgłosisz chęć wzięcia udziału w komentarzu do niej.

Konkurs trwa do 22 listopada 2016 r. Wyłoniony zwycięzca zostanie ogłoszony do 5 dni od zakończenia rozdania.

POWODZENIA! <3 <3 <3

konkurs0fb0urodzinowy

REGULAMIN KONKURSU

§1.
Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2
W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3
Nagrodą w konkursie jest zestaw z kosmetykami i biżuterią:
– stylowa bransoletka,
– olejek do ciała i twarzy Holiday Skin Wibo,
– czerwony lakier do paznokci Catrice,
– balsam do suchych miejsc Joanna.

§ 4

Konkurs trwa od 22.10.2016 do 22.11.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest polubienie naszego fanpage’a – BAFavenue, udostępnienie grafiki konkursowej (TUTAJ), oraz zgłoszenie chęci wzięcia udziału w komentarzu do niej.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§7

Zwycięzca powinien skontaktować się z Organizatorem w celu przekazania nagrody poprzez wiadomość mailową (redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni,  liczonych od ogłoszenia wyników.

§ 8
Serwis Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu.

§ 9
Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 10
Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

WYGRAJ ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW CREIGHTONS

ODPOWIEDZ NA PYTANIE I WYGRAJ ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW CREIGHTONS!

Do rozdania mamy 3 zestawy kosmetyków Creightons, każdy z nich składa się z:
– szampon Argan Smooth
– odżywka Argan Smooth

Co należy zrobić, aby zawalczyć o jeden z trzech zestawów? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie – za co cenisz olej arganowy? Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

POWODZENIA!

<3 <3 <3

 

REGULAMIN KONKURSU Creightons

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl, a Sponsorem nagród marka Creightons.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest 3 zestawy kosmetyków Creightons, każdy z nich składa się z:
– szampon Argan Smooth
– odżywka Argan Smooth

§ 4

Konkurs trwa od 10.10 do 31.10.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie:a co cenisz olej arganowy? Odpowiedź na pytanie należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

§ 6

Wyniki konkursu, w którym zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage’u na Facebooku.

§ 7

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 8

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Wygraj zestaw na poprawę samopoczucia! WYNIKI

Zestaw na dobre samopoczucie leci do… Iza Skiba! Gratulujemy i czekamy na wiadomość z adresem wysyłki. <3

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy na kolejne rozdania – już niebawem! 🙂

 

Mamy dla Was zestaw na poprawę samopoczucia, który sprawi, że pierwsze dni jesieni nie będą takie smutne! 🙂

Nagrodą jest paczuszka wypełniona kosmetykami i biżuterią, a znajdują się w niej:
– tusz do rzęs Ingrid Ideal Lashes All In One,
– bezbarwny Lip Primer Wibo,
– pomadka Satin Lips Delia Cosmetics,
– roślinna farba do włosów SWATI Ayurveda,
– próbka balsamu do ciała Stenders,
– próbka EDT Bruno Banani,
– kolczyki,
– naszyjnik.

Co należy zrobić aby zgarnąć nagrodę?
Wystarczy, że polubisz naszego fanpage’a na FB – BAFavenue, udostępnisz grafikę konkursową (TUTAJ), oraz zgłosisz chęć wzięcia udziału w komentarzu do niej.

Konkurs trwa do 12 września. Wyłoniony zwycięzca zostanie ogłoszony do 5 dni od zakończenia rozdania.

POWODZENIA! <3 <3 <3

REGULAMIN KONKURSU

§1.
Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl.

§ 2
W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3
Nagrodą w konkursie jest zestaw z kosmetykami i biżuterią:
– tusz do rzęs Ingrid Ideal Lashes All In One,
– bezbarwny Lip Primer Wibo,
– pomadka Satin Lips Delia Cosmetics,
– roślinna farba do włosów SWATI Ayurveda,
– próbka balsamu do ciała Stenders,
– próbka EDT Bruno Banani,
– kolczyki,
– naszyjnik.

§ 4

Konkurs trwa od 22.08.2016 do 12.09.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest polubienie naszego fanpage’a – BAFavenue, udostępnienie grafiki konkursowej (TUTAJ), oraz zgłoszenie chęci wzięcia udziału w komentarzu do niej.

§ 6

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§ 7
Serwis Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu.

§ 8
Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9
Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

Wygraj dermokosmetyki Le’maadr – WYNIKI

Zestaw Łagodzącej i nawilżającej wody micelarnej Le’Maadr leci do:

Dziecko we Mgle (wypowiedź z dnia 14 sierpnia 2016, godz. 09:20)

Maja Anna (wypowiedź z dnia 11 sierpnia 2016, godz. 13:36)

GRATULUJEMY! <3

I czekamy na wiadomości z adresami wysyłki.

ODPOWIEDZ NA JEDNO PYTANIE I WYGRAJ ZESTAW DERMOKOSMETYKÓW DO DEMAKIJAŻU LE’MAADR!

Do rozdania mamy 2 zestawy Łagodzącej i nawilżającej wody micelarnej do demakijażu aż w 3 różnych formach! Domowej – 500ml, podróżnej – 100 ml i podręcznej – w chusteczkach (w każdym zestawie po 2 sztuki).

Co należy zrobić, aby zawalczyć o jeden z dwóch zestawów? Wystarczy, że opiszesz nam swój rytuał pielęgnacyjny. Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

REGULAMIN KONKURSU Le’Maadr

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl, a Sponsorem nagród

Infoplus Sp. z o.o.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest 2 x zestaw dermokosmetyków Le’Maadr:

– ŁAGODZĄCA I NAWILŻAJĄCA WODA MICELARNA DO DEMAKIJAŻU 500 ML

– ŁAGODZĄCA I NAWILŻAJĄCA WODA MICELARNA DO DEMAKIJAŻU 100 ML

– 2 x CHUSTECZKA Z ŁAGODZĄCĄ I NAWILŻAJĄCĄ WODĄ MICELARNĄ DO DEMAKIJAŻU

§ 4

Konkurs trwa od 10.08 do 09.09.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: jak wygląda Twój rytuał pielęgnacyjny? Odpowiedź na pytanie należy zamieścić w komentarzu do tej publikacji.

§ 6

Wyniki konkursu, w którym zostanie wyłonionych 2 zwycięzców, zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage’u na Facebooku.

§ 7

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie

podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 8

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.