Konkurs AA Intymna WYNIKI

W związku z brakiem kontaktu z jednym z laureatów, zgodnie z regulaminem utracił on prawo do nagrody, a na jego miejsce wybraliśmy nowego zwycięzcę – aniaimaja. Gratulujemy!

A oto lista zwycięskich odpowiedzi konkursowych:

31 stycznia 2018 at 10:33
Dominika
Delikatne, aksamitne i skuteczne. Takie są kosmetyki AA. I właśnie dlatego to właśnie po nie sięgam podczas wizyty w drogerii. To właśnie dlatego polecam je swoim bliskim. Stosując je mam pewność, że robię sobie i swojej skórze najlepszy prezent. Dzięki kosmetykom AA czuję się zadbana i piękna. Po prostu. A o to chyba właśnie chodzi w codziennej pielęgnacji.

31 stycznia 2018 at 14:00
Blachmilka
Dla mnie kosmetyki AA są synonimem równowagi i bezpieczeństwa. Jakiekolwiek miałam problemy skórne, kosmetyki AA przychodziły mi z pomocą. Wiem, że moja skóra jest w najlepszych rękach. Są moim wyborem numer jeden. Nigdy mnie nie zawiodły, pomimo różnych problemów. Wybieram je w ciemno. Polecam każdemu i za każdym razem słyszę jedno – „czemu tak późno dowiedziałam się o ich istnieniu?!”.

31 stycznia 2018 at 14:21
Monia
AA i zaufanie wynika z tego, że mam gwarancję, że kosmetyk, który używam od lat nie zmienia się, że nagle nie dodano do niego składnika, który wywoła u mnie reakcję alergiczną, w tej kwestii nigdy się nie zawiodłam. Jeśli mam ochotę spróbować czegoś nowego to też mam ku temu okazję, bo kosmetyki AA poszerzają swoją ofertę. Stąd moje zaufanie, które opiera się na stabilizacji marki AA.

31 stycznia 2018 at 15:20
Ksenia
Kosmetyki AA towarzyszą mi zarówno w pielęgnacji ciała jak i w celu upiekszenia siebie. Marka znana jest mi od dawna i darze ją dużym zaufaniem. Zarówno w higienie intymnej, jak i pielęgnacji twarzy, poprzez wybór kosmetyków do makijażu testowałąm wiele produktów, z których jestem bardzo zadowolona. Konsystencja, zapach, oczyszczenie, nawilżenie.. wszystko to sprawia, że wracam ponownie do tych kosmetyków. Bez wątpienia wybieram ją również na prezenty dla bliskich bez obaw, że mogą się nie spodobać lub wywołać szkodliwe reakcje skórne. Jako kobieta szczególnie ważna jest dla mnie pielęgnacja sfer intymnych, również teraz, kiedy urodziłam dziecko i moje ciało przechodzi okres połogu. Kupując produkty AA do tej pielęgnacji wiem, że to dobry wybór!

1 lutego 2018 at 17:07
Barbara
Darzę zaufaniem kosmetyki AA za ich skład.
Przy mojej skórze stosowanie odpowiednich preparatów jest bardzo ważne gdyż mam łuszczycę.Kosmetyki AA dają mi pewność,że moja skóra jest odpowiednio nawilżona ale też i chroniona przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. AA to jedyna marka, która daje mi gwarancję tego, że mogę je stosować codziennie i cieszyć się ze zdrowej skóry.
Dziękuję Ci AA!

4 lutego 2018 at 09:48
Olga
Moja wrażliwa skóra poszukiwała pomocy. Delikatna i nieodporna, zagubiona pośród krzykliwych obietnic rożnych produktów, usłyszała spokojny dojrzały głos marki AA, który zapewniał jej odpowiedzialną ochronę i troskliwą pielęgnację. Wypróbowałam jeden potem następny produkt. Małymi skutecznymi krokami budowało się zaufanie do marki AA. Na drodze tej bezpiecznej bliskości odkryłam, że w prostocie pierwszej obietnicy kryje się potężny potencjał innowacji i niezwykła perspektywa rozwoju. Dlatego właśnie tę markę darzę zaufaniem.

11 lutego 2018 at 23:39
Marta
Dlaczego właśnie AA darzę zaufaniem?
Bo wiem, że tylko z nią nic mi się nie stanie!
Dba o mnie najlepiej, tak jak tylko może,
jak nie jeden to drugi produkt mi pomoże!
Dba o mnie delikatnie, lecz z rozsądną siłą,
bym czuła się komfortowo, dobrze i miło.
Pozytywna opinia PTG też nie bez znaczenia-
skóra delikatna, wrażliwa- potrzebuje ukojenia.
AA mi to daje, AA ufam szczerze,
Wszystkim ich produktom ufam od lat wielu wierzę.
Dlatego polecam Wam wszystkim tą markę rodzimą,
możecie jej używać całą rodziną!

18 lutego 2018 at 13:19
Barbara
Kosmetyki AA Intima to profesjonalne podejście do zdrowia. Wybierając właśnie te kosmetyki cenię sobie wysoką jakość i doświadczenie dermatologów, ktòrzy tworzą je z pełnym zaangażowaniem i pasją. Wybierając markę AA mam pewność, że stosuję kosmetyki stworzone dla nas- kobiet żyjących aktywnie. Kosmetyki AA to Polska jakość specjalistycznych kosmetyków tworzonych z zaangażowaniem, abyśmy każdego dnia czuły się komfortowo i bezpiecznie.

22 lutego 2018 at 21:15
Edyta
Zacznę od tego, że lubię eksperymentować. Uwielbiam poznawać nowe smaki, szykować dania z obcej kuchni, szukać nowych produktów. Lubię też nowinki techniczne, choć może nie w nadmiarze. Moja miłość do eksperymentowania ma jednak granice, które wyznacza moje zdrowie. Z tychże przyczyn nie kupuję kosmetyków z przypadku, lecz tylko te sprawdzone, a do nich zalicza się marka AA. Kupując kosmetyki AA mam pewność, że są antyalergiczne i bezpieczne, że po ich zastosowaniu nie spotka mnie żadna przykra niespodzianka, uczulenie, swędzenie, pieczenie… Równie pewna mogę być ich skuteczności i pozytywnego działania. Bezpieczeństwo i skuteczność to dwie cechy, które sprawiają, że AA zawsze wygrywa, jest bezkonkurencyjne i ląduje na moim pierwszym miejscu wśród kosmetycznych zakupów. Podwójne A klasyfikuje je wysoko ponad konkurencją!

25 lutego 2018 at 14:47
Aniela M
kosmetyki marki AA budzą moje zaufanie, gdyż są przyjazne zarówno mnie, mojemu ciału i organizmowi, jak i środowisku Każdy preparat w buteleczce czy słoiczku z symbolem AA niczego nie udaje i nie zastępuje a za to zaspokaja moją NATURALNĄ potrzebę stosowania tego, co intuicyjnie najlepsze dla zdrowia, urody, samopoczucia.
To produkty, które dają poczcie bezpieczeństwa = nie zawierają składników, których już same nazwy wywołują dziwne reakcje alergiczne naszego organizmu; a przede wszystkim, nie musimy bać się, iż są testowane na zwierzętach, a za to są sprawdzone i rekomendowane przez profesjonalne gremia, przez największe autorytety. Zawierają bowiem to, co w czasach bez Galerii handlowych i reklam używały nasze babcie i ich mamy. Tak – jestem pewna, że moja babcia zakochałaby się w produktach tej marki – bo to kolejna ich zaleta – nie znają one wieku, a właściwie każdego w każdym wieku są w stanie zadowolić.
Podsumowując: AA – to kosmetyki, które ABSOLUTNIE ADEKWATNIE spełnią moje pragnienia i przekonanie, iż zasługuję na wszystko,
co dla mnie bezpieczne i najbardziej skuteczne. A co równie istotne
– wiem, że są one zarówno innowacyjne, jak i bliskie naturze

Pamiętajcie o wiadomości z adresem wysyłki, zgodnej z regulaminem! 🙂
„Po ogłoszeniu wyników Konkursu Uczestnik – zdobywca Nagrody winien skontaktować się z Organizatorem wysyłając wiadomość mailową na adres slusarczyk@platiniumcast.pl. Zgłoszenie, pod rygorem utraty prawa do Nagrody winno nastąpić w terminie 3 dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu…”

Napisz co sprawia, że darzysz kosmetyki marki AA zaufaniem i wygraj sprawdzony zestaw!

Seria intymna AA to wyjątkowe produkty, które zdobyły pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Teraz czas, abyś i Ty mogła wyrazić swoją! Dołącz do zabawy i zawalcz o jeden z dziesięciu zestawów kosmetyków AA!

Co należy zrobić? Wystarczy, że napiszesz co sprawia, że wybierasz kosmetyki AA i dlaczego to właśnie tą markę darzysz zaufaniem. A potem cierpliwie poczekasz na ogłoszenie wyników! 🙂 

Odpowiedzi konkursowe należy zamieszczać w komentarzach (poniżej) do dnia 25.02.2018 r. włącznie.

Każdy zestaw kosmetyków składa się z:
– AA INTYMNA MED Advanced  pH 3,5  Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
– AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja DELICATE Kremowa emulsja do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
– AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja FRESH Żel do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
– AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja HELP Ochronne chusteczki do higieny intymnej 20 szt. Nr Ref. 25490

 

REGULAMIN KONKURSU AA ORGANIZOWANEGO NA STRONIE WWW.BAFAVENUE.PL

§1 Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu „AA Intymna Ona Jedna” zwanego dalej „Konkursem”, jest EMILIA POSZWA, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą PLATINIUM CAST EMILIA POSZWA, ul. JAGIELLOŃSKA 60 LOK 87, 03-468 WARSZAWA, Numer NIP 847 147 96 96, dalej zwana „Organizatorem”.
 2. Zleceniodawcą konkursu jest Oceanic SA, ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot, zwany dalej „Zleceniodawcą”.
 3. Organizator niniejszy konkurs wykona za pomocą Marty Roratowskiej zwanej w dalszej części „Wykonawcą”.
 4. Fundatorem Nagród w Konkursie jest Zleceniodawca.
 5. Konkurs trwa od 29.01.2018 r. do 25.02.2018 r. do godz. 23:59.
 6. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie Wykonawcy prowadzonej pod adresem www.bafavenue.pl w dniu 28.02.2018 r. oraz profilu Facebook.
 7. Niniejszy regulamin Konkursu (zwany dalej „Regulaminem”) jest wiążący dla Organizatora, Wykonawcy i niżej zdefiniowanych Uczestników Konkursu, reguluje zasady i warunki uczestnictwa w Konkursie, prawa i obowiązki Organizatora, Zleceniodawcy oraz Uczestników Konkursu.
 8. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem Internetu, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, wyłącznie w ramach strony internetowej www. bafavenue.pl,
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagród Uczestnikom działającym niezgodnie z Regulaminem lub niespełniających wymogów w nim określonych.
 10. Organizator zastrzega sobie możliwość, na każdym etapie trwania Konkursu, wykluczenia Uczestnika, który działa w sposób sprzeczny z zasadami Konkursu opisanymi w Regulaminie lub w sposób naruszający powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
 11. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym z udziału w Konkursie Uczestnika oraz odmowy przyznania Nagrody w przypadku, gdy Uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do jej przyznania. Powyższe prawo przysługuje Organizatorowi również w odniesieniu do osoby, która nie jest Uczestnikiem Konkursu a której wizerunek został umieszczony na zdjęciu (zgłoszeniu konkursowym) oraz w przypadku gdy Uczestnik, celem uzyskania korzystnego rezultatu, korzysta z urządzeń lub programów umożliwiających ominięcie wymagań konkursowych.
 12. Organizator zachowuje prawo do moderowania i usuwania wypowiedzi wulgarnych, obraźliwych i/lub naruszających dobre imię: marki AA, Zleceniodawcy, Organizatora oraz promujących produkty konkurencyjne w stosunku do produktów sprzedawanych pod marką AA, nawet po wcześniejszej akceptacji zgłoszenia konkursowego.
 13. Organizator nie ma obowiązku informowania Uczestników o wykluczeniu z Konkursu.
 14. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu będzie czuwała Komisja Konkursowa (dalej zwana „Komisją”) składająca się z 2 osób wskazanych przez Organizatora. Decyzje Komisji są ostateczne i nie podlegają zmianom.
 15. W razie wszelkich wątpliwości dotyczących przebiegu Konkursu, organem rozstrzygającym jest Komisja.
 16. Organizator informuje, że Konkurs nie jest organizowany z udziałem, ani też sponsorowany czy wspierany przez właściciela serwisu Facebook. Wszelkie roszczenia związane z konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora.
 17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie serwisu Facebook lub utrudniony dostęp do niego z przyczyn on niego niezależnych, pozostających poza kontrolą Organizatora, w szczególności będący wynikiem działań lub zaniechań w/w serwisu, braku dostępu do Internetu itp.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie sieci Internet, za pośrednictwem której Uczestnicy przesyłają zgłoszenia, jak również za pośrednictwem której Organizator kontaktuje się z Uczestnikiem.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia zagubione lub utracone w sieci Internet, treści przesłane w zgłoszeniach, indywidualne ustawienia komputerów oraz sposób ich konfiguracji.
 20. Wszelkie informacje, w tym dane osobowe, podawane przez Uczestnika Konkursu są informacjami podawanymi Organizatorowi.

Informacje o Konkursie oraz o jego przebiegu mogą zostać opublikowane również na profilach Zleceniodawcy, Organizatora oraz Wykonawcy prowadzonych w ramach serwisu społecznościowego Facebook, Instagram oraz YouTube. W tym zakresie odpowiednie zastosowanie będą miały postanowienia Regulaminu, w szczególności ust. 16 – 21 powyżej.

§2 Uczestnicy Konkursu

 1. W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, które w chwili jego rozpoczęcia ukończyły 13 lat z zastrzeżeniem, że w przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest przedstawienie na każde żądanie Organizatora zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Konkursie, którzy dodatkowo będą zobowiązani do złożenia w imieniu Uczestnika oświadczeń, o których mowa w Regulaminie.
 2. Przystępując do Konkursu Uczestnik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje wszelkie zasady w nim opisane.
 3. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy, współpracownicy oraz członkowie organów zarządzających Organizatora i Zleceniodawcy, jak również członkowie ich rodzin.

§3 Zasady uczestnictwa

 1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
 • zapoznanie się z Regulaminem;
 • wykonanie zadania konkursowego opisanego w § 4.
 1. Przystąpić do Konkursu można w każdym czasie jego trwania.
 2. W Konkursie biorą udział jedynie prawidłowe zgłoszenia.

§4 Zasady i przebieg Konkursu

 1. Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu pod postem konkursowym znajdującym się na stronie Wykonawcy www. bafavenue.pl komentarza, w którym uczestnik udzieli odpowiedzi na pytanie: „Napisz co sprawia, że darzysz kosmetyki marki AA zaufaniem i wygraj sprawdzony zestaw!”.
 2. Uczestnik może zgłosić do Konkursu tylko jedną odpowiedź.
 3. Odpowiedź nie może zawierać treści niecenzuralnych czy obraźliwych.
 4. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni decyzją Komisji.
 5. Komisja przy ocenianiu zdjęć będzie brać pod uwagę kreatywność i zaangażowanie.
 6. Decyzje Komisji są ostateczne i niepodważalne (nie przysługuje odwołanie). Komisja w swoich decyzjach jest całkowicie autonomiczna.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w jego trakcie, o czym Uczestnicy zostaną powiadomieni poprzez stosowny komunikat umieszczony na stronie wykonawcy www.bafavenue.pl.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo publikacji zgłoszonych do Konkursu wpisów w profilach Organizatora i Zleceniodawcy prowadzonych w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram i YouTube. Dodatkowo wpisy, za które przyznane zostaną nagrody, mogą zostać opublikowane na stronach www.bafavenue.pl.

§5 Nagrody i zwycięzcy

 1. W Konkursie zostanie wybranych przez komisję i nagrodzonych 10 uczestników, którzy otrzymają zestaw kosmetyków – czyli:
  – AA INTYMNA MED Advanced  pH 3,5  Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
  – AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja DELICATE Kremowa emulsja do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
  – AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja FRESH Żel do higieny intymnej – dozownik 300 ml, 1 szt.
  – AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja HELP Ochronne chusteczki do higieny intymnej 20 szt. Nr Ref. 25490
 2.  Wartość produktu wynosi 45,32 zł brutto
 3. Zdobywca Nagrody zostanie poinformowani przez Organizatora o wygranej poprzez publikację wyników na bafavenue.pl oraz profilu na Facebooku.
 4. Po ogłoszeniu wyników Konkursu Uczestnik – zdobywca Nagrody winien skontaktować się z Organizatorem wysyłając wiadomość mailową na adres slusarczyk@platiniumcast.pl. Zgłoszenie, pod rygorem utraty prawa do Nagrody winno nastąpić w terminie 3 dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu. W zgłoszeniu zdobywca Nagrody winien: (a) podać dane niezbędne do dokonania wysyłki Nagrody wraz z numerem telefonu, (b) wkleić w treść listu oświadczenie o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu AA, tj. celem wydania nagrody i uregulowania ewentualnych zobowiązań podatkowych związanych z ich wydaniem. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych, żądania ich usunięcia oraz do ich poprawiania na warunkach określonych ustawie o ochronie danych osobowych. Zobowiązuję się nie korzystać względem Organizatora i Zleceniodawcy z przysługujących mi osobistych praw autorskich przysługujących mi wobec zgłoszonych do Konkursu wpisów.”

Brak potwierdzenia w powyższym terminie albo wysłanie w zakreślonym terminie odpowiedzi nie zawierającej wszystkich wyżej wskazanych informacji lub danych nieprawdziwych, oznaczać będzie utratę prawa do Nagrody. Zdobywca Nagrody kontaktując się z Organizatorem zobowiązuje się do podania – w razie takiej potrzeby zgłoszonej przez Organizatora – danych niezbędnych do odprowadzenia podatku dochodowego od osób fizycznych, pod rygorem utraty prawa do Nagrody.

 1. Po zgłoszeniu się zdobywcy Nagrody zgodnie z ust. 4 powyżej, Organizator zweryfikuje dane zdobywcy Nagrody. W przypadku pozytywnej weryfikacji Organizator, w zwrotnym liście elektronicznym, wyśle do zdobywcy Nagrody wytyczne opisujące dalszy tryb postępowania.
 2. W razie takiej potrzeby, zdobywca Nagrody zobowiązuje się do poprawnego wypełnienia dokumentów niezbędnych do jej odbioru, jak również do wykonania obowiązków podatkowych oraz pisemnego potwierdzenia udzielenia licencji zgodnie z ust. 5 powyżej, pod rygorem utraty prawa do Nagrody.
 3. Nagrody nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe, usługi ani też równowartość pieniężną. Zdobywca Nagrody nie może przenieść prawa do niej na osoby trzecie. Zdobywca Nagrody zrzeka się wszelkich roszczeń, w tym odszkodowawczych, wobec Zleceniodawcy oraz Organizatora w związku ze zmianą dat, o której mowa w ust. 2 zdanie drugie powyżej.
 4. Organizator zobowiązuje się wysłać Nagrody (informacje/dokumenty niezbędne do skorzystania z nich) w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia, o którym mowa w ust. 6 powyżej oraz poprawnych i pełnych danych od ich zdobywcó
 5. W przypadku działania niezgodnego z Regulaminem ujawnionego po dacie przyznania Nagrody, w szczególności:
 • kiedy Uczestnik napisał więcej niż jeden komentarz pod postem konkursowym.
 • kiedy Uczestnik działał w sposób naruszający Regulamin, Organizator ma prawo do zaniechania wydania Nagrody, o czym niezwłocznie powiadomi w/w Uczestnika.
 1. Za ewentualne zobowiązania podatkowe związane z przyznawaniem Nagród odpowiada Orgnizator. Uczestnicy zobowiązują się współpracować w tym zakresie z Organizatorem, w szczególności podając na ich żądanie wymagane przez przepisy dane.
 2. W przypadkach przewidzianych przez obowiązujące przepisy, zdobywcy Nagród otrzymają dodatkowe nagrody pieniężne w wysokości niezbędnej do pokrycia podatku należnego w związku z wygraniem Nagrody – nagrody te zostaną przeznaczone bezpośrednio na zapłatę tegoż podatku, tj. nie będą wypłacane zdobywcom Nagród; powyższe związane jest z koniecznością wykonania obowiązku podatkowego tj. uiszczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych. Wartość podatku zostanie wyliczona i odprowadzona zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, oraz przekazana do właściwego urzędu skarbowego.

§6 Przetwarzanie danych osobowych

 1. Przystępując do Konkursu Uczestnik akceptuje zasady przetwarzania danych osobowych zawarte w Regulaminie.
 2. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Zleceniodawca.
 3. Dane osobowe Uczestników przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu, w tym celem wydania im Nagród i uregulowania ewentualnych zobowiązań podatkowych związanych z ich wydaniem. Informacje dotyczące Uczestników w w/w celach mogą zostać przekazane Organizatorowi, firmom kurierskim oraz do Urzędu Skarbowego, jak również mogą być przekazywane innym uprawnionym organom, na podstawie odpowiednich przepisów prawa.
 4. Zgoda zdobywców Nagród na przetwarzanie ich danych osobowych jest udzielana zgodnie z § 5 ust. 4.
 5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Każdy Uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, przekazując pełne imię i nazwisko Uczestnika oraz jego adres e-mail i nazwę Konkursu drogą mailową lub drogą pisemną na adres Zleceniodawcy. Złożenie sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych przez Uczestnika w trakcie trwania Konkursu, uważane będzie za wycofanie się Uczestnika z Konkursu. Wycofanie zgody uniemożliwiające przekazanie Uczestnikowi Nagrody uprawnia Organizatora i Zleceniodawcę do odmowy jej wydania.

§7 Prawa autorskie

 1. Uczestnik Konkursu oświadcza i gwarantuje, że przysługiwać mu będą autorskie prawa majątkowe do przesłanej pracy konkursowej/wpisu/komentarza (zwanych dalej „Dziełem”). W celu uniknięcia wszelkich wątpliwości Strony postanawiają, iż Dziełem w rozumieniu Regulaminu są wszelkie zapisy plików, w szczególności graficznych w programach: flash /FLA/, Corel Draw (cdr.), Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Paint, Microsof Word, Microsoft Exel, Microsof PowerPoint, w wszelkich formatach, kody HTML i definicje CSS a także wszelkie materiały, w tym grafiki, zdjęcia, scenariusze, powstałe w związku   z realizacją zadania konkursowego, które będą posiadały takie indywidualne cechy twórcze, iż będą stanowić utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4.02.1994 r. o prawie autorskim   i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
 1. Uczestnik Konkursu oświadcza, że jego prawa do Dzieła mogą być przedmiotem licencji zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych w trybie określonym Regulaminem bez naruszania praw osób trzecich lub innej umowy.
 2. Uczestnik Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe w wyniku nieskutecznego lub wadliwego nabycia praw do Dzieła od osób trzecich lub w wyniku nabycia praw do Dzieła obciążonych prawami osób trzecich, a także w wyniku nieskutecznego lub wadliwego udzielenie Zleceniodawcy licencji. Jeżeli po udzieleniu licencji do Dzieła ujawnią się jakiekolwiek wady prawne, obciążenia lub roszczenia osób trzecich, Uczestnik Konkursu będzie zobowiązany zwolnić Organizatora lub Zleceniodawcę ze wszelkich związanych z tym roszczeń osób trzecich, naprawić wszelkie szkody wyrządzone z powodu takich wad, obciążeń lub roszczeń, a nadto – na żądanie Organizatora lub Zleceniodawcy – złoży publicznie oświadczenie stosownej treści.
 3. Z chwilą przekazania Dzieła Organizatorowi (zgłoszenia go do Konkursu poprzez umieszczenie wpisu w ramach Profilu) Uczestnik Konkursu udziela Zleceniodawcy licencję niewyłączną do korzystania z Dzieła wraz z możliwością udzielania sublicencji oraz niewyłącznym prawem zezwalania na wykonywanie zależnego prawa autorskiego. Z tą samą chwilę Uczestnik upoważnia Zleceniodawcę oraz Organizatora do korzystania z Dzieła w celu przeprowadzenia Konkursu.
 4. Udzielenie licencji, o którym mowa w ust. 4, następuje w zakresie wszystkich pól eksploatacji, określonych w art. 50 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności Zleceniodawca uprawniony jest do:
 • utrwalania jakąkolwiek techniką, jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie, w tym m.in. drukiem, na kliszy fotograficznej, na taśmie magnetycznej, na dyskietce, płycie cd/dvd, cyfrowo,
 • zwielokrotniania jakąkolwiek techniką, jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie, w tym m.in. drukiem, na kliszy fotograficznej, na taśmie magnetycznej, na dyskietce, płycie cd/dvd, cyfrowo,
 • wprowadzania do obrotu,
 • wprowadzania odo pamięci komputera oraz do sieci komputerowej i/lub multimedialnej,
 • publicznego udostępniania dzieła w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym (m.in. udostępniania   w Internecie),
 • publicznego wykonania i/lub publicznego odtwarzania,
 • wystawiania,
 • wyświetlania,
 • tłumaczenia, przystosowywania, zmiany układu lub jakichkolwiek innych zmian j. użyczania i/lub najmu,
 • dzierżawy,
 • nadawania za pomocą wizji i/lub fonii przewodowej oraz bezprzewodowej przez stację naziemną,
 • nadawania za pośrednictwem satelity,
 • równoczesnego i integralnego nadawania (reemitowania) Dzieła.
 1. Uczestnik Konkursu upoważnia Zleceniodawcę do wykonywania w imieniu autora Dzieła jego autorskich praw osobistych, a w szczególności do:

(a) decydowania o nienaruszalności treści i formy Dzieła,

(b) decydowania o pierwszym udostępnieniu dzieła publiczności,

(c) decydowania o nadzorze nad sposobem korzystania z Dzieła.

 1. Uczestnik zobowiązuje się, że autor nie będzie wykonywał w stosunku do Dzieła swych autorskich praw osobistych.
 2. Zleceniodawca oraz Organizator mają prawo dokonywania wszelkich zmian Dzieła, obejmujących także zmiany wynikające z opracowania redakcyjnego, w tym przeróbek i tłumaczeń.
 3. Zleceniodawca ma prawo do korzystania z fragmentów Dzieła i rozporządzania nimi w zakresie pól eksploatacyjnych określonych w ust. 5 niniejszego paragrafu.
 4. Zleceniodawca   przysługuje   prawo   włączania   i   wykorzystywania   Dzieła   w   ramach dowolnych utworów i innych dóbr (m.in. dowolnych programów komputerowych, utworów audiowizualnych, stron WWW, baz danych).
 5. Licencja niewyłączna, o których mowa powyżej, nie jest ograniczone ani czasowo, ani terytorialnie, tzn. odnosi się zarówno do terytorium Polski jak i do terytoriów wszystkich innych państw.
 6. Za udzielenie licencji do Dzieła, Uczestnik nie otrzymuje wynagrodzenia.

§8 Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie najpóźniej w terminie 14 dni od dnia zakończenia Konkursu.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Dla oceny zachowania terminu złożenia reklamacji miarodajna jest data nadania przesyłki zawierającej reklamację.
 4. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora: EMILIA POSZWA PLATINIUM CAST UL. DALANOWSKA 46 LOKAL 46, 03-566 WARSZAWA
 5. Reklamacje rozpatrywane będą przez Komisję w terminie 14 dni roboczych od daty ich otrzymania przez Organizatora. Odpowiedź na reklamację zostanie wysłana listem poleconym na adres wskazany przez Uczestnika w reklamacji.

§9 Postanowienia końcowe

 1. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w Regulaminie, o ile zmiany te nie są niekorzystne dla Uczestników oraz nie zwiększają zobowiązań Zlecającego, a także do przedłużenia trwania Konkursu. Organizator każdorazowo ogłosi zmiany w Regulaminie w profilu Zleceniodawcy w serwisie Instagram lub/i Instagram.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia lub/i skrócenia czasu trwania Konkursu.
 3. Wszelkie spory, jakie mogą powstać w związku z wykonaniem zobowiązań wynikających z Konkursu, będą rozstrzygane przez sąd o właściwości zgodnej z przepisami Kodeksu postępowania cywilnego.
 4. Wszelkie informacje na temat Konkursu, Uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się z Organizatorem pod adresem e-mail: slusarczyk@platiniumcast.pl. Odpowiedzi udzielane będą w terminie do 14 dni roboczych. Organizator nie udziela informacji, jeżeli miałoby to stanowić naruszenie postanowień Regulaminu.
 5. Regulamin jest dostępny do wglądu w siedzibie Organizatora, zostaje również udostępniony na stronie Wykonawcy www.bafavenue.pl.
 6. Uczestnik może zrezygnować z udziału w Konkursie poprzez wysłanie e-maila na adres slusarczyk@platiniumcast.pl z informacją o takiej rezygnacji. Rezygnacja w przypadku zwycięzcy Konkursu powoduje utratę prawa do przyznanej Nagrody, która pozostaje wówczas do wyłącznej dyspozycji Zleceniodawcy.

§10 Odpowiedzialność

 1. Odpowiedzialność za ewentualne naruszenie prawa do wizerunku, autorskich praw majątkowych i/lub osobistych osób trzecich związanych ze zgłoszonymi do Konkursu zdjęciami ponosi wyłącznie Uczestnik Konkursu.
 2. Zleceniodawca ponosi odpowiedzialność za zapewnienie ochrony danych osobowych Uczestników Konkursu.
 3. Zleceniodawca odpowiada za wydanie Nagród zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

349 odpowiedzi do “Konkurs AA Intymna WYNIKI”

 1. Kosmetyki AA darzę zaufaniem gdyż dwie najważniejsze kobiety w moim życiu Mama Lidia i Babcia Anna je używały u miłość do tej marki mi przekazały.
  Wszystkie jesteśmy hashimotkami o wrażliwej cerze skłonnjdo zaczerwienień i podrażnień,ale dzięki dobrym składnikiom,innowacyjnym formułom ,sile tradycji nasze cery wyglądają zdrowo,świeżo i promiennie.A i kobiecość doskonale zaopiekowana dzięki serii AA intima ,zawsze jak rycerz strzeże naszego ciała chroniąc przed intencjami i nieprzyjemnym niespodziankami.
  Można na kosmetykach AA polegać jak na Zawiszy,lata doświadczeń stoją za tym ku radości naszej i przyjemności stosowania.

 2. Co sprawia, że darzę zaufaniem kosmetyki AA? Przede wszystkim moje pozytywne doświadczenia związane z tą marką. Kiedyś byłam bardziej skłonna wybrać produkty do higieny intymnej patrząc na ich zapach czy fikuśne opakowanie, a nie ich skład. Mój niepodważalny w życiu autorytet- MAMA, poleciła mi gdy byłam jeszcze nastolatką kosmetyki AA. Zaczęła ze mną babską pogawędkę o dbaniu o siebie i uświadomiła, że wybierając kosmetyki do higieny intymnej, które tylko pięknie pachną, szkodzę sobie i swoim okolicom intymnym. Mama od zawsze miała problemy skórne – nie może używać nawet tuszu do rzęs, bo bardzo ją uczula. To samo jest z kosmetykami do pielęgnacji ciała. Szczególnie długo szukała idealnych kosmetyków do higieny intymnej. Po rozmowie z ginekologami i rekomendacjach sprzedawczyń, sięgnęła lata temu po żel AA. I tak już AA w naszym domu zostało. Ja również przekonałam się do tych produktów i ufam im w 100% do dziś. Wiem, że mnie nie uczulają, nie podrażniają i dbają o moje kobiece miejsca najlepiej jak się da. AA to marka, która stawiam na komfort i dobre samopoczucie kobiet, a ja właśnie tego szukam. 🙂

 3. Miałam ich wiele i wiele mi obiecywały, niestety zawsze kończyło się tak samo – rozczarowaniem. Tak, to ja – kobieta po przejściach… z dziesiątkami przetestowanych kosmetyków. Aż wreszcie pojawiły się ONE – kosmetyki marki AA. Takie niepozorne, ale za to z bogatym wnętrzem… bogatym w moc natury. I co ja biedna mogłam zrobić? Zakochałam się od pierwszego użycia. Dzięki nim moje codzienne dbanie o siebie stało się prawdziwą przyjemnością, a nie koniecznym obowiązkiem. Kosmetyki AA zaopiekowały się mną jak najlepszy przyjaciel. Uwielbiam efekt ich działania na mojej skórze. Jestem z nich bardzo zadowolona i darzę je ogromnym zaufaniem. Dzięki nim moja skóra jest szczęśliwa i zadbana, a to sprawia że czuję się wyjątkowa i pewna siebie. Świadomość idealnego, wypielęgnowanego ciała, które można bez skrępowania pokazać światu jest tym co kocham <3

 4. Kosmetyki AA królują w mojej łazience już od bardzo bardzo dawna. Jeszcze będąc małą dziewczynką pamiętam, jak podbierałam kosmetyki mamie. Zawsze podobała mi się ich nazwa, taka krótka i łatwa do zapamiętania „AA”. Potem jako nastolatka dostałam od mamy pierwszy krem do twarzy i płyn do higieny intymnej właśnie AA. I tak już zostało. Skoro AA sprawdzała się przez tyle lat mojej mamie, to czemu to zmieniać? Jeśli coś jest dobre, to po prostu jest i nie trzeba szukać niczego innego. Kosmetyki AA darzę zaufaniem, ponieważ zaufaniem darzyła je moja mama, a z czasem i ja sama zobaczyłam, że AA warto ufać. W przyszłości, szczególnie serię intymną AA na pewno również sprezentuję swojej córce. Oczywiście to nie wszystko. Marka AA to nie tylko kosmetyki przekazywane z pokolenia na pokolenie. AA to również bezpieczeństwo, ale przede wszystko innowacyjność. Mimo wrażliwej skóry AA była dla niej zawsze delikatna, a jednocześnie skuteczna. Kosmetyki AA to wielozadaniowość. Dbają i o skórę twarzy i o miejsca intymne. Są dostosowane do wieku, co również ma ogromne znaczenie. Choć przyznaję, że dopiero po 30-tce bardziej zaczęłam na to zwracać uwagę 🙂 Wybieram AA i z sentymentu i z rozsądku.

 5. Kosmetyki AA cenię dlatego, że idealnie mnie rozumieją. Są skuteczne, a jednocześnie delikatne, dzięki czemu doskonale pasują do mnie i mojej skóry. Nie ma w nich nachalności, nie ma też lania wody – są po prostu idealnie wypośrodkowane, by dbać o mnie w sposób łagodny i przyjemny. Nigdy jeszcze mnie nie zawiodły, więc mam do nich pełne zaufanie.

 6. Nie dawno minęła 10 rocznica mojej jakże owocnej znajomości z marką AA. Przez ten czas kosmetyczną armię tej firmy zdążyłam pokochać całym serce, a mogę rzec, że dażę ją większą sympatią, z dnia na dzień, coraz bardziej <3 Te kosmetyki są istnymi cudotwórcami, sprawiają, że dzięki nim czuje się, niczym boginii Afrodyta, a dodatkowo nie wyszczuplają mojego portfela, gdyż ich cena jest naprawdę niska. Kosmetyki AA dbają o moją strefę intymną i sprawiają, że jest ona w jak najlepszej kondycji – ma prawidłowe PH i nie meczą mnie żadne infekcje! 😉 Antypespiranty czynią moje życie ebzpieczniejszym, powiedziała bym, że bez wpadem w postaci mokrych plam, bo dają radę sobie z potem. Armia nawilżająca sprawia mojej skórze funduje miliony nawilżających pocałunków, dzięki czemu jest ona gładka, niczym aksamit. Natomiast kosmetyki do makijażu marki AA sprawiają, że wyglądam olśniewająco przez wiele godzin. Każdy z tych kosmetyków jest wyjątkowy, a razem złożone tworzą idealną całość. I jak tu nie kochać AA!

 7. Kosmetyki AA stosuję od niedawna. Jest to krem z serii Hydro – Sorbet wersja niebieska i olejek do twarzy. Długo szukałam czegoś, co poradzi sobie z moją cerą, która nie jest problematyczna ale dość wymagająca jeżeli chodzi o nawilżenie. Po długich poszukiwaniach trafiłam na podane powyżej kosmetyki i mówiąc kolokwialnie „pykło” 😉 Najpierw nakładam olejek, później krem i moja buźka jest baaardzo gładka i świetnie nawilżona. Za co lubię produkty AA? Właśnie za to nawilżenie, fajny skład i obecność składników naturalnych. Na pewno sięgnę po kolejne produkty tej firmy:) Oby więcej takich 😉

 8. kosmetyki marki AA budzą moje zaufanie, gdyż są przyjazne zarówno mnie, mojemu ciału i organizmowi, jak i środowisku Każdy preparat w buteleczce czy słoiczku z symbolem AA niczego nie udaje i nie zastępuje a za to zaspokaja moją NATURALNĄ potrzebę stosowania tego, co intuicyjnie najlepsze dla zdrowia, urody, samopoczucia.
  To produkty, które dają poczcie bezpieczeństwa = nie zawierają składników, których już same nazwy wywołują dziwne reakcje alergiczne naszego organizmu; a przede wszystkim, nie musimy bać się, iż są testowane na zwierzętach, a za to są sprawdzone i rekomendowane przez profesjonalne gremia, przez największe autorytety. Zawierają bowiem to, co w czasach bez Galerii handlowych i reklam używały nasze babcie i ich mamy. Tak – jestem pewna, że moja babcia zakochałaby się w produktach tej marki – bo to kolejna ich zaleta – nie znają one wieku, a właściwie każdego w każdym wieku są w stanie zadowolić.
  Podsumowując: AA – to kosmetyki, które ABSOLUTNIE ADEKWATNIE spełnią moje pragnienia i przekonanie, iż zasługuję na wszystko,
  co dla mnie bezpieczne i najbardziej skuteczne. A co równie istotne
  – wiem, że są one zarówno innowacyjne, jak i bliskie naturze jednocześnie!

 9. Powiem najzwyczajniej w świecie … bez żadnych poetyckich opisów, czy zabawnych wierszyków … ja po prostu do kosmetyków AA dorosłam. Przetestowałam i próbowałam kosmetyków wielu firm, na wielu bardzo się zawiodłam i nigdy do nich nie wrócę … któregoś dnia kuzynka (która pracuje w drogerii) poleciła mi kosmetyki AA (pomijam fakt, ze jest na nie najmniej zażaleń czy zwrotów), chodzi głównie o to, że są … jak skrojone na miarę … na miarę potrzeb kobiet: delikatne, przyjemne, kojące podrażnienia, nie wywołujace podrażnień czy uczucia dyskomfortu … one są takie, jak powinny być … nie zamienię ich na nic innego.

 10. Kosmetyki firmy AA są doskonałe i niezawodne, szczególnie dla alergicznej, delikatnej i wysuszonej skóry. Z takimi skłonnościami człowiek czuje ciągły dyskomfort, a rozwiązanie leży w zasięgu ręki! Z kosmetykami marki AA życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Wygładzają skórę działając na nią kojąco, odpowiednio nawilżają i utrzymują ją w dobrej kondycji przez cały dzień. Dodatkową zaletą jest bardzo przystępna cena, co jest rzadkością w połączeniu z bardzo dobrą jakością produktu. Podsumowując kosmetyki marki AA likwidują raz na zawsze problemy skórne, co sprawia, że kobieta jest szczęśliwa. A jak kobieta jest szczęśliwa – to uszczęśliwia wszystkich dookoła siebie! Dlatego jestem wierna tej magicznej marce AA

 11. A! AA, to właśnie one,
  stały na półce przez moją mamę zostawione,
  jeszcze w czasach, gdy w domu mieszkałam,
  tak często na nie spoglądałam.
  AA,od tylu lat na rynku kosmetycznym,
  zdarza się to tylko nielicznym.
  Z sentymentu po AA sięgnęłam,
  z mamy mojej przykład wzięłam,
  od tamtej pory wiernie stosuję,
  choć czasem przerwy robię,sama to deklaruję.
  AA, jakość i pewność,nie trzeba odwagi,
  nie zrobią krzywdy, korzystam bez rozwagi.
  W ciemno na podrażnioną nawet skórę stosuję,
  AA tej marce od lat kibicuję!

 12. Darzę kosmetyki AA zaufaniem, ponieważ odkąd je stosuję nie miałam żadnej infekcji intymnej. A kiedyś były nawracające. Co chwila się z tym problemem męczyłam, mimo przestrzegania zasad higieny i wizyt u ginekologa. Odkąd stosuję AA mam spokój z infekcjami, podrażnieniami i przykrym zapachem. Naprawdę jest to ulga. Nie wiem, co kosmetyki te w sobie zawierają, ale dla mnie najważniejsze jest działanie. Dlatego na pewno nie wrócę do poprzedników. Do AA przekonałam całą swoją rodzinę i każdemu służą, także z serca polecamy! 🙂

 13. Kosmetyki AA darzę zaufaniem, ponieważ nigdy mnie ne zawiodły. Mając je w swojej łazience czuję się pod właściwą ochroną. Poza tym mają idealne opakowanie, oraz zapach – naturalny, przyjemny. Dzięki nim czuje się świeżo, komfortowo, po prostu kobieco 🙂

 14. Kosmetyki AA używam od dawna i darzę je wielkim zaufaniem, bo są antyalergiczne i doskonale dbają o komfort mojej wrażliwej skóry, skłonnej do alergii, nie powodując żadnych podrażnień a jednocześnie są bardzo skuteczne. Bez obaw mogę je stosować, bo gwarantują moej skórze bezpieczeństwo. Stworzone zostały na bazie ekstraktów roślinnych i minerałów i doskonale pielęgnują moją skórę. Są dobrej jakości i stosunkowo na każdą kieszeń.

 15. Wybieram kosmetyki AA i darzę je zaufaniem, ponieważ od kiedy zaczęłam je stosować, a moja skóra zaprzyjaźniła się z kosmetykami tej firmy, wiedziałam już, że to właściwy wybór. Z wielką nieśmiałością i niepewnie podchodziłam do tych kosmetyków. Zmieniłam jednak zdanie, kiedy zauważyłam pierwsze efekty. Moja mieszana cera skłonna do niedoskonałości, pokazuje swoje oblicze, to negatywne w najmniej oczekiwanych momentach. Pojawiają się wypryski, trądzik, zaskórniki i czar o zdrowej skórze pryska jak bańka mydlana. Dzięki kosmetykom AA uwierzyłam w to, że cera może ładnie wyglądać. Widocznie poprawiła się kondycja mojej skóry, znakomicie nawilżona, zmatowiona, skóra poczuła się komfortowo i była zadbana. Moja wrażliwa i mieszana cera zaakceptowała kosmetyki AA, bo dzięki nim trądzik zmalał, podrażnienia zostały złagodzone, skóra wydziela mniej sebum, poprawił się ogólny wygląd mojej skóry, jestem zadowolona i chętniej pokazuję moją cerę. Kosmetyki AA dbają o mnie, zapewniają mi one kompleksową ochronę i właściwą pielęgnację, jakiej moja skóra potrzebuje każdego dnia. Za to wszystko jestem wdzięczna kosmetykom AA i dlatego jestem im wierna.

 16. Co sprawia, że wybieram kosmetyki AA i dlaczego to właśnie tę markę darzę zaufaniem? Zacznijmy od początku. W moim domu kosmetyki AA były tak naprawdę od kiedy pamiętam. Sięgam po nie, bo tego nauczyła mnie najpiękniejsza i najmądrzejsza kobieta na świecie – moja mama. To ona zapełniła naszą łazienkę kosmetykami i zaufała jedynie kilku markom. Każde dziecko szuka wzoru do naśladowania w rodzicach, ja również. Mama nauczyła mnie jak dbać o siebie, jak dobierać kosmetyki, które będą mi służyć i każdego dnia, mimo tego, że mam 25 lat uczy mnie jak to robić. Wspólnie wybieramy kosmetyki AA, bo nas nie uczulają, są delikatne dla skóry, pięknie pachną i sprawiają, że czujemy się prawdziwymi, zadbanymi kobietami!

 17. Najlepsze kosmetyki przynosza ukojenie,nawilżenie,super dzialaja na podrazniona skórę.Jestem zwolenniczką natury ,ziół wszystkiego co daje natura,a te kosmetyki są moją naturą którą codziennie pielegnuje.

 18. Kosmetyki AA
  Są tym czego pragnę ja.
  Ich skład jest wiadomy
  Ślad chemii wręcz znikomy.
  Nie uczulają, nie tworzą podrażnień,
  Dając skórze więcej pozytywnych wrażeń.
  Koją podrażnienia wywołane czynnikami zewnętrznymi,
  Są zgodne z najwyższymi normami higienicznymi.
  Są w cenie odpowiedniej dla każdego,
  Bo zakupienie ich nie należy do wydatki dużego.
  Znajdziemy wiele wariantów kosmetyków AA
  Z których wybierać może osoba każda
  I do wieku i do skór skłonności
  Zmniejszy to co zbytnio ulega widoczności.
  Nawilży to co trzeba
  Można mieć skórę jak Aniołka z nieba.
  AA Intima to w dziesiątkę strzał,
  Gdy pierwszy raz użyłam powiedziałam „łał”
  Delikatność myjąca
  Piana kojąca,
  Zapach delikatny,
  W konsystencji idealny,
  Świeżość potem cały dzień
  Sprawdzałam więc wiem !

  AA to linia kosmetyków idealna,
  Niedroga i genialna.
  Każdy znajdzie coś dla siebie
  I na codzień i , gdy jest w potrzebie.

 19. To jest jak podróż z dobrym kierowcom w długą trasę,bo choćby droga nam się nudziła czujemy bezpieczeństwo.Kosmetyki AA gwarantują to bezpieczeństwo i do tego, albo przede wszystkim pielęgnują. Są kosmetyki lepsze i gorsze, są też takie do których nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń. Kosmetyki AA należą do tej ostatniej grupy, bo to co pisze producent na opakowaniu jest w 100% prawdziwe. Osobiście używam kosmetyków AA dość często, ale mój mąż jest ich fanem.On po prostu stosuje tylko kosmetyki AA, bo jak twierdzi inne go podrażniają. W naszym domu kosmetyki AA mają meldunek stały i zapewne nie zmieni się to przez najbliższy czas.

 20. Kosmetyki AA darze zaufaniem ponieważ mam wrażliwą skórę i jestem alergiczką a te kosmetyki nie uczulają mnie jako jedyne.Uwielbiam kosmetyki AA ponieważ jeszcze nigdy mnie nie zawiodły i mam nadzieje że nie zawiodą.

 21. Zacznę od tego, że lubię eksperymentować. Uwielbiam poznawać nowe smaki, szykować dania z obcej kuchni, szukać nowych produktów. Lubię też nowinki techniczne, choć może nie w nadmiarze. Moja miłość do eksperymentowania ma jednak granice, które wyznacza moje zdrowie. Z tychże przyczyn nie kupuję kosmetyków z przypadku, lecz tylko te sprawdzone, a do nich zalicza się marka AA. Kupując kosmetyki AA mam pewność, że są antyalergiczne i bezpieczne, że po ich zastosowaniu nie spotka mnie żadna przykra niespodzianka, uczulenie, swędzenie, pieczenie… Równie pewna mogę być ich skuteczności i pozytywnego działania. Bezpieczeństwo i skuteczność to dwie cechy, które sprawiają, że AA zawsze wygrywa, jest bezkonkurencyjne i ląduje na moim pierwszym miejscu wśród kosmetycznych zakupów. Podwójne A klasyfikuje je wysoko ponad konkurencją!

 22. Kosmetyki AA znam ,używam i polecam :)Świetna jakość za uczciwe pieniądze.Najbardziej lubię ich produkty do makijażu natomiast z kosmetykami do pielęgnacji okolic intymnych nie miałam jeszcze okazji się zapoznać więc z wielką chęcią je przetestuje

 23. Jestem po histerektomii macicy i jajowodów. Bez marki AA trudno byłoby mi zadbać o zmiany w sferze intymnej, które pojawiły się po operacji. Ufam i korzystam.

 24. Kosmetyki AA spełniają oczekiwania mojej skóry,
  są przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii
  a wdrożona dermo technologia sprawia że kremy działają na moją cerę jak laser.
  Kosmetyki AA mojego zaufanie nie zawiodły,
  bo w dobrej cenie otrzymuję kosmetyk najwyższej jakości
  oparty na wielowymiarowym działaniu składników aktywnych,
  które zapewniają efekty opóżniające procesy starzenia się skóry.

 25. Marka AA już od dawna dba o moją naczynkową cerę. To właśnie od kremów wzmacniających naczynka zaczęła się moja przygoda z kosmetykami AA. A moje zaufanie do marki nieustannie rosło. Dzisiaj polecam te kosmetyki moim koleżankom, bo jestem pewna ich najlepszego działania.
  Wśród kosmetyków do higieny intymnej markę AA można wyróżnić za szeroką gamę produktów, zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dziewcząt. AA to ratunek na różne dolegliwości , dla kobiet w różnym wieku, więc wiem że będzie ze mną zawsze. W zależności od potrzeby mogę zdecydować się na płyn, emulsję, żel bądź kosmetyk specjalistyczny. AA posiada także specjalne płyny do higieny intymnej dla diabetyków oraz kobiet w ciąży. Dlatego nie obawiam się, że jakiekolwiek zmiany w moim życiu będą wiązały się również ze zmianą zaufanej marki.
  Podczas podróży idealnie sprawdzają się u mnie chusteczki, a gdy planuję romantyczny wieczór sięgam po spray intymny do bielizny.
  Marka AA nie jest skierowana tylko dla kobiet. Mężczyźni również znajdą tutaj coś dla siebie. AA stworzyła linię żeli do higieny intymnej specjalnie dla mężczyzn. Każda kobieta dbająca o higienę intymną powinna zaopatrzyć swoją druga połówkę w taki kosmetyk. W końcu dbamy w ten sposób również o swoje miejsca intymne. Ja dbam i wszystkich których kocham zapraszam do cudownego świata AA.

 26. Kosmetyki AA, to fajna sprawa,
  z nimi zaczyna się niezła zabawa.
  Każdy z nich inny i wyjątkowy,
  są idealne dla każdej osoby.
  Dla mnie, dla Ciebie, dla całej reszty,
  by dbać o swe ciało tak jak należy.
  Kosmetyki tej marki to istne cuda,
  z nimi wszystko się nam uda.
  Uroda piękna, nieskazitelna,
  AA zawsze o tym pamięta.
  Produkty ma świetne i nienaganne,
  wysokiej jakości, stworzone starannie.
  Zaufanie mam do nich nieocenione,
  za ich produkty niedocenione.
  Uwielbiam ich jakość i wykonanie,
  skład prawidłowy i za działanie.
  Każdy kosmetyk jest przebadany,
  dla wrażliwców i alergików bezpieczny.
  Trzyma nad nimi rękę Polskie Towarzystwo Ginekologiczne,
  więc bez obaw używam ich cyklicznie.
  Kupuję niezmiennie i zawsze te same,
  kosmetyki AA tak zaufane.

 27. Jestem po pierwszym porodzie, jak wiadomo w tym czasie higiena intymna jest dla kobiety czymś najważniejszym dlatego też chciałabym przetestować Państwa produkty do strefy intymnej. Znam i jestem wierna innym Waszym kosmetykom od lat.Nigdy mnie nie zawiodły!

 28. Darzę AA zaufaniem, ponieważ nigdy się nie zawiodłam na tych produktach, a fakt, że powstają w moich rodzinnych stronach zobowiązuje mnie, lokalną patriotkę, do ich zakupu!

 29. Od kiedy nie jestem sama, towarzyszy przyjaciółka,
  Nie zbyt dobrze układa się nasza intymna już spółka,
  Ciągłe infekcje, co utrudniały proste funkcjonowanie,
  Więc skupiłam się na intymnych kosmetyków zmianie.

  Próbowałam już wszystkich, lecz gdy na AA trafiłam,
  W końcu ze swą przyjaciółką Cukrzycą się pogodziłam,
  Przyznam było ciężko, lecz AA kosmetyki tak sprawiły,
  Że moje zdrowie i stosunki czym prędzej się polepszyły.

  Zaczęłam używać emulsji do higieny intymnej, efekty ?
  Znikły po krótkim czasie wszystkie dolegliwości, defekty,
  Mogę cieszyć się „zdrowiem”, przynajmniej w tej części,
  Dzięki AA Intymna ze swej złości nie zaciskam już pięści.

  Objawy infekcji ustępowały każdego dnia aż zniknęły,
  A ja i moje wszystkie koleżanki wiadomość tą pojęły,
  Że, aby cieszyć się zdrowiem okolicy intymnych należy,
  Używać sprawdzonych kosmetyków, co objaw uśmierzy !

  Moja „przyjaciółka” cukrzyca, bo jak nazwać ją inaczej,
  Jest denerwująca, włazi z buciorami w życie, a raczej,
  Już wlazła, i nigdy życia mojego nie opuści, dlaczego ?
  Jest nieuleczalna… z powodu jednego, jakże ważnego.

  Pogodziłam się z diagnozą, lecz infekcje mnie męczyły,
  Wszystko byłoby inaczej, zdrowe organizmy by walczyły,
  A mój chory jeszcze zezwolenie na mnożenie pozwala,
  I bakteria moimi miejscami intymnymi się przechwala….

  Zaufałam AA Intymna i to była decyzja na całe moje życie,
  To najlepsze kosmetyki dla kobiet, czy wszyscy słyszycie ?
  Powierzyłam jej swoje zdrowie, i wybroniła mnie w całości,
  A ja ? Ja nie wyrzeknę się już nigdy do AA Intymna miłości !

  [A]bsolutnie jestem pewna, to wybranka idealna,
  [A]A Intymna moja emulsja jest tak funkcjonalna !

  [I] działa cuda, infekcje coraz mnie do mnie wracają,
  [N]aturalnie przy cukrzycy, bakterie pożywienie mają.
  [T]o strzał w dziesiątkę, którego nigdy nie pożałuje…
  [Y]yy, zapas się już kończy, dlatego zestawu potrzebuje,
  [M]oim marzeniem jest, aby infekcje nie powracały,
  [N]atomiast wiem, że AA Intymna rade sobie z nimi dały.
  [A]A Intymna to druga przyjaciółka, i działa dobrze 3 osobowa spółka.

 30. Ufam kosmetyką firmy AA, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę i jeszcze nigdy mnie nie uczuliły. Po niektórych kosmetykach potrafię wyglądać jak truskawka,a przy tej firmie nigdy mi się tak nie zdarzyło. Bardzo chętnie wypróbuje inne kosmetyki z tej firmy i przekonam się czy są tak dobre jak te, które testowałam. 🙂 Pozdrawiam!

 31. Zawsze wybieram kosmetyki marki AA, ponieważ są one sprawdzone i niezawodne. Już od najmłodszych lat firma była mi doskonale znana, ponieważ kosmetyków AA używała moja mama. To właśnie ona pokazała mi ich cudowne działanie. Markę cenie sobie przede wszystkim za bezpieczeństwo. Stosując kosmetyki AA nigdy nie martwię się o skutki uboczne. Wiem, że są one bardzo delikatne i idealne dla mojej wrażliwej skóry. Firma AA towarzyszy mi przez całe życie, na początku były to jedynie kosmetyki do pielęgnacji, ale wraz z moim dojrzewaniem doszły do tego kosmetyki do makijażu. Jestem pewna, że firma ta będzie mi towarzyszyć przez całe życie. Dziękuję swojej mamie za pokazanie mi tych genialnych kosmetyków i jestem przekonana, że w przyszłości moje dzieci również będą jej używać

 32. Kosmetyki marki AA uważam za najlepsze pod względem łagodnego obchodzenia się z wrażliwymi miejscami na ciele.

  Kiedy je używam czuję się pewnie niezależnie gdzie idę i na jak długo.

  W mojej łazience gości co dnia, dlatego przydałby mi się Bonus w postaci prezentu od marki AA 😀 Podzielę się zestawem z przyjaciółką 😛

 33. Uwielbiam delikatne kosmetyki, takie jak firmy AA. Tym bardziej teraz jest to dla mnie ważne będąc w ciąży dlatego chciałbym ale towarzyszyły mi one również po porodzie…

 34. Moja kosmetyczka dobrze to wie
  AA kosmetyki nie zawiodą mnie.
  Ratują skórę przed podrażnieniami.
  Kiedy zaniedbam ją czasami
  A gdy chce wyglądać wyjątkowo, sięgam po linię kolorówki nową!

  Absolutnie polecam każdej z Was.
  Atrakcyjnie poczujesz się w każdy czas!

 35. Zaufałam tej marce już parę lat temu, kiedy to okazało się że jestem uczulona na wiele kosmetyków.A która z kobiet nie marzy, aby być piękna i zadbana. Wtedy wypróbowałam markę AA i skończyły się moje kłopoty, jestem zachwycona rezultatami.Jestem ostrożna w wyborze innych marek, co nie mogę powiedzieć o firmie AA. Nigdy się nie zawiodłam i szczerze polecam ją innym kobietom z podobnymi problemami , które miałam kiedyś. Mogę powiedzieć ,że jestem żywym przykładem, że marce można szczerze zaufać….

 36. Kiedyś wierzyłam w magię reklamy i mody kierując się nimi przy wyborze kosmetyków. Dziś starsza i mądrzejsza mam zupełnie inne priorytety, które skłaniają mnie do poszukwania kosmetyków bazując się na zuełnie odmiennych kryteriach. Po pierwsze wybieram marki, które bardziej troszczą się o jakość produktów niż o medialny rozgłos. Do takich właśnie marek śmiało zaliczyć mogę AA. Nie od razu obdarzyłam kosmetyki AA zaufaniem. Poszukiwałam, porównywałam i krok po kroku eliminowałam kosmetyki do higieny intymnej innych marek. W pewnym momencie zorientowałam się, że to właśnie na AA nie zawiodłam się nigdy. Marka, która skupia się na jednej gamie produktów o konkretnym przeznaczeniu nie stawia a ilość a na jakość osiągając dzięki temu mistrzostwo w trosce o higienę intymną kobiet. Dokładna selekcja składników pozbawionych szkodliwych i drażniących substancji dokonana przez najlepszych w swej dziedzinie specjalistów nie mogła oskutkować niczym innym niż 100 procentowym zasokojeniem nawet najbardziej wymagających i obdarzonych skórą wybitnie wrażliwą kobiet. Poręczne i praktyczne opakowania kryją w swoim wnętrzu „magiczne” receptury gwarantujące komort i pielęgnację miejsc intymnych – tych które choć nie eksponowane decydują o tym jak kobieco i dobrze we własnej skórze czuje się każda z nas. Delikatność, subtelność, skuteczność – to cechy któe charakteryzują kosmetyki AA i według mnie są elementami decydującymi o sukcesie marki. Ufam tej marce, o pozwala mi czuć się kobieco i komffortowo każdego dnia. Jest moim magicznym sekretem by nawet nie mając na sobie makijażu czy seksownej kiecki emanować kobiecością i pewnością siebie. Ufam AA , bo nigdy mnie nie zawiodło w niezwykle delikatny sposób dbając o zdrowie i higienę miejsc intymnych. Wierzę w skuteczność tej marki, gdyż jakością i doskonałą kompozycją kosmetyków zdobyło rzesze klientek, które zaczynając przygodę z nimi bez obaw decyzują się na „związek na lata”. I wreszcie ufam tej marce bo na własnej skórze przekonałam się, że jest tego warta…

 37. Za to, że są hypoalergiczne. Cała moja rodzina ma wrażliwą skórę i tylko takie kosmetyki nas ratują. Kilka razy skusiłam się na inne firmy, ale to była porażka, tak więc od lat stosujemy zbiorowo tylko AA. Czasami zastnawiam, się czy na przykład moja córka wie, ze istnieją kosmetyki innej marki. Kochamy je za to, ze również nam, osobom z tak wrażliwą skóra pozwalają normalnie funkcjonować i nie musimy chodzić zaczerwienione i podrażnione:)

 38. Do najczęściej używanych przeze mnie kosmetyków marki AA należą właśnie żele intymne.Cenię je za to że nie wywołują u mnie żadnych podrażnień,bo czuję się komfortowo i bezpiecznie.Dodatkowym atutem jest pompka,która ułatwia aplikację.Są łatwe do nabycia i można je znależć w wielu sklepach.

 39. AA intymną pokochałam szczerze.
  I głęboko w to wierzę.
  Że moja skóra się nie zawiedzie.
  Zawsze i wszędzie już ze mną będzie.
  Koi i goi,infekcji się nie boi.
  Swędzenie i pieczenie szybko ukoi.
  Radość o poranku codziennie funduje.
  Uczucie komfortu sobie podaruje.
  Kupuję ja od lat bo dobry ma skład.
  Niech się nie zmienia.
  Bo daje 100% zadowolenia.
  Jest godna mego polecenia.

 40. Kosmetykom AA ufam ponieważ wyznaczają mi drogę do kreowania bezpiecznej wizji tego jak powinny wyglądać dobre kosmetyki.

  P.S. Proszę poprawić zapis w regulaminie. Wg niego: „Konkurs trwa od 29.01.2018 r. do 25.02.2018 r.” a „Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie Wykonawcy prowadzonej pod adresem http://www.bafavenue.pl w dniu 23.02.2018 r. oraz profilu Facebook.”

 41. AA Intymna… darze te cudowne produkty zaufaniem, gdyż tylko im mogę powierzyć moje intymne sekrety. Działają kojąco na każdy rodzaj problemow fizjologicznych i są dostosowane do rożnych dolegliwości. Jak wiemy pokochały je tysiące kobiet, które pragną dbać o siebie jak najlepiej. To się sprawdza, zaufałam tym produktom tak samo jak one. I mogę z dumą powiedzieć ze nie żałuje! Mogłaby tu napisać cały esej o ich bogatym składzie i właściwościach, lecz jedynie skróce swoją wypowiedź do tego że składniki w nich zawarte są jak najbardziej dostosowane do każdej kobiety. Nie muszę już szukać, nie muszę już testować, to co najlepsze dla mojej kobiecości ma w zasięgu ręki. Bardzo podoba mi sie fakt iż w ich asortymencie jest rownież emulsja dla dziewczynek od 1 roku życia. Niebawem będę miała córeczkę i na pewno będę ja uczyć jak prawidłowo dbać o higienę intymna wraz z AA Intymna.
  Podsumowując zaufałam jej, sprawdziła się i jest to dla mnie numer 1 na rynku ! Pozdrawim 🙂

 42. Droga przyjaciółko, Kochane AA! Nie sposób ująć w słowa moją wdzięczność w stosunku do Ciebie, bowiem nie raz wyprowadziłaś moje zalęknione i pełne podrażnień ciało do stanu ponownej jej używalności. Dzięki Tobie nie obawiam się opuchniętych oczu, czy „łaciatych”plam na dekolcie. Nie robisz mi krzywdy, ale wręcz krzywdę tą zabierasz, kiedy moja ciekawość skupi się na innym kosmetyku. Nie obruszasz się na mnie i ie wymagasz wierności tylko Tobie, choć wiem, że gdzieś w sercu jej pożądasz. A ja? Dorosłam Kochana! Dorosłam do tego, aby wiernie niczym pies kroczyć u Twojego boku i głosić całemu światu, że nie ma lepszej marki niż AA. Tak Kochana! Dokładnie tak myślę, kiedy kolejny raz zafundowałaś mi spokój, spokój mojej suchej i zmęczonej cerze. Nawilżyłaś ją błyskawicznie, sprawiłaś,że uśmiech stał się tylko dodatkiem do cery promiennej i to z Twoją pomocą. Kocham Cię Kochana, ubóstwiam pod każdym względem, a przecież znamy się już tyle lat…Dzięki Tobie czas płynie spokojnie, a ja czuję się bezpiecznie i wiem, że z Twoją pomocą niestraszny jest mi wyjazd w nieznane. Świetnie radzisz sobie w każdym klimacie i świetnie rozprowadzasz się na mojej skórze. Uwielbiam Twoją konsystencję, uwielbiam ten zapał W Tobie, bowiem ty położona na skórze nie leżysz, ale pracujesz i to bardzo mocno, bardzo intensywnie! Podziwiam! AA-cóż można więcej rzec o Tobie?, chyba tyle, że na dobre wpisałaś się w moje życie i powoli wkraczasz w kolejne, bowiem moje dorastające córki nie mogą się napatrzeć na rezultat jaki dajesz skórze ich mamie. Dzięki swojemu dobremu sercu zdobyłaś moje i wiedz, że ja nie jestem w stanie zapomnieć o Tobie! Dziękuję za kilkanaście lat pracy u mnie i mam nadzieję, że zagościsz u mnie już na stałe. Pozdrawiam, Kocham.

 43. Kosmetyki AA nie potrzebują reklamy ich skuteczność 100%Dlatego darzę ich zaufaniem a należę do osób, że muszę dokładnie sprawdzić nim wydam taką opinię. Od kilku lat stosuję kremy AA, poleciłam rodzinie. Skóra moja jest delikatna i nie wszystkie kosmetyki przyjmuje. To pierwszy na który zareagowała ochoczo. Z szarej, matowej podrażnionej w ciągu 7 dni przemieniła się w świetlistą, dobrze naprężoną. Wiek skóry też się znacznie odmienił. Skóra moja odmłodniała. Jest nasycona i młodzieńczych barwach. Nie przebarwia się gdy są przymrozki lub upały. Bo to zasługa AA. Moje samopoczucie uległo 100%polepszeniu.Ważny jest dla kobiet płyn do higieny z tej serii kosmetyków dba o nasz komfort.Chroni nas przed infekcją.

 44. Wybieram AA ponieważ dla mojej wrażliwej skóry są najlepsze. A skoro nigdy się nie zawiodłam nie tracę pieniędzy na przypadkowe wybory

 45. Kosmetyki AA Intima to profesjonalne podejście do zdrowia. Wybierając właśnie te kosmetyki cenię sobie wysoką jakość i doświadczenie dermatologów, ktòrzy tworzą je z pełnym zaangażowaniem i pasją. Wybierając markę AA mam pewność, że stosuję kosmetyki stworzone dla nas- kobiet żyjących aktywnie. Kosmetyki AA to Polska jakość specjalistycznych kosmetyków tworzonych z zaangażowaniem, abyśmy każdego dnia czuły się komfortowo i bezpiecznie.

 46. Kosmetyki AA stosuję od lat. Kosmetyki są dobre, sprawdzone i zawsze w dobrej cenie. Cudowną sprawą są zakupy online, gdzie mogę spróbować z koleżankami wiele produktów z outletu AA. Polecam ;o)

 47. AA – BO UZALEŻNIAJĄ, NIE MOŻNA IM SIĘ OPRZEĆ I PRZEJŚĆ OBOK NICH OBOJĘTNIE. DZIAŁAJĄ JAK NARKOTYK NA PSYCHIKĘ I PORTFEL.

 48. Kiedyś zdarzyło mi się przetestować kremy do twarzy z AA . Okazały się one moimi najlepszymi przyjaciółmi mojej wymagającej skóry i postanowiłam szerzej przyjrzeć się marce . Cieszy mnie fakt , że jest to polska , rodzima marka a nic co polskie nie jest mi obce . Lubię po prostu wspierać nasze firmy .
  Tak więc w ruch poszły inne kremy niż te , które testowałam ( z algami ) np. Novaskin , kremy do rąk , maseczki a także męskie , świetne kosmetyki pielęgnacyjne , które z kolei pokochał mój mąż . On także miał okazję dołączyć do zaszczytnego grona testerów marki .
  Podoba mi się także pomysł stworzenia kolorówki AA Wings . Można zaopatrzyć się w niezwykle dobrej jakości produkty przy naprawdę niewielkich kosztach .
  Trwałość , perfekcja , niezawodność , naturalność . Nie są testowane na zwierzakach co jest szczególnie drogie memu sercu .
  No i nasze polskie . Jeśli będziemy kupować i wspierać naszych to będą się rozwijać . Oczywiście wszystko z korzyścią dla nas .
  Pozdrawiam .

 49. Darzę zaufaniem kosmetyki AA, gdyż jeszcze nigdy nie zdarzyło się, bym w jakiś sposób ucierpiała przez ich stosowanie. I mam tu na myśli krzywdę fizyczną w postaci zaczerwienienia czy swędzenia oraz krzywdę psychiczną spowodowaną rozczarowaniem i poczuciem zmarnowania pieniędzy. Kupując kosmetyki AA zawsze dostaję to, czego oczekuję. A nie od dziś wiadomo, że podstawą utrzymania zaufania jest nienadwyrężanie i niewykorzystywanie go.

 50. Kosmetyki AA znam ,używam i polecam :)Świetna jakość za uczciwe pieniądze.Najbardziej lubię ich produkty do makijażu natomiast z kosmetykami do pielęgnacji okolic intymnych nie miałam jeszcze okazji się zapoznać więc z wielką chęcią je przetestuje 🙂

 51. Wybierając produkty AA dokładnie studiuję ich skład, tropiąc różne dziwne składniki, które nie powinny się w nich znaleźć 😉 Zależy mi, by nie podrażniały skóry, za to dbały o nią z czułością i delikatnością. Kosmetyki AA nie naruszają bariery ochronnej skóry i pielęgnują ją, pomagają zachować właściwy poziom nawilżenia, łagodzą i naprawiają podrażnienia – czyli ułatwiają życie pozwalając zachować czystość i pomagają dbać o higienę. Idealne produkty ładnie pachną (albo wcale;)) i są delikatne nawet dla wrażliwej skóry. Z przyjemnością sięgają po nie wszyscy ci, którym zależy na oszczędności czasu i pomysłowych rozwiązaniach, bo są w higienicznych i poręcznych opakowaniach. Mam do nich pełne zaufanie, podobnie jak moje koleżanki 😉 Wszystkim kobietom poleciłabym tylko takie kosmetyki, co do których mam pewność i zaufanie oraz przetestowałam je na własnej skórze. Długo szukałam produktów, które będą delikatne dla wrażliwej skóry, nie podrażnią jej i nie przyniosą więcej szkody, niż pożytku. W końcu znalazłam kosmetyki idealne: AA. Są to całkowicie polskie kosmetyki, które w składzie zawierają tylko to, co potrzebne, są przez to łagodne dla skóry. Kosmetyki AA mają wiele nieocenionych zalet. Obchodzą się ze skórą bardzo delikatnie, troszczą się o wrażliwe miejsca i pielęgnują pod każdym względem. Przywracają właściwy poziom nawilżenia i pH, zarazem chroniąc przed utratą wilgoci, wzmacniają warstwę lipidową skóry, łagodzą i naprawiają podrażnienia, uelastyczniają skórę, odbudowują florę bakteryjną. Mają delikatny, naturalny zapach, są też bardzo wydajne. Przestudiowałam ich skład bardzo dokładnie i wiem, że nie ma w nich żadnych niepotrzebnych polepszaczy, zawierają tylko to, co niezbędne. Powstały w oparciu o opinie lekarzy.

 52. Kompleksowa ochrona i pielęgnacja stref intymnych pozwala mi czuć się komfortowo przez cały dzień. Ochrona przed infekcjami, nawilżenie, odświeżenie, regeneracja, kojenie, łagodzenie podrażnień. Receptury dostosowane do specyficznych potrzeb fizjologicznych i wieku kobiet. Specjalnie dobrane składniki aktywne oraz łagodne substancje myjące pozostawiają długotrwałe poczucie świeżości, komfortu i wypielęgnowania okolic intymnych, a także łagodzą podrażnienia. Kwas mlekowy w połączeniu z substancjami przeciwbakteryjnymi i przeciwgrzybicznymi chroni skutecznie przed infekcjami.

 53. Zaufanie jasna sprawa
  to każdego związku podstawa.
  Stąd przed laty moja przyjaźń z marką AA Intima się narodziła
  bo w pielęgnacji intymnej nie raz się sprawdziła.
  Dzięki niej odeszły szybko do zapomnienia przykre swędzenia
  i podrażnienia.
  Mam pewność, że mnie nie zawiedzie i zawsze ochroni
  oraz przed bakteriami obroni.
  Dzięki niej będę mogła z radością
  przez cały dzień cieszyć się świeżością.
  Marka AA Intima zawsze w moje potrzeby się wsłuchuje
  i dlatego na me wyróżnienie w pełni zasługuje.

 54. Kremy AA używałam juz dużo wcześniej ale okazyjnie, nie było to regularne. Cała sytuacja się zmieniła po ciąży, bo wtedy właśnie, zaraz po porodzie kupiłam sobie emulsje do higieny intymnej AAi wtedy pokochałam ta markę. Zero bólu zero szczypania zero nieprzyjemnych uczuć podczas mycia, poza tym wszystko szybciutko się zagoiło. Od tamtej pory zaczęłam testować wszystkie produkty tej marki: balsamy kremy podkłady pomadki maseczki itp i muszę przyznać ze jestem zachwycona. Mój wieczny problem cery trądzikowej minął, skóra na twarzy jest ściągnięta i rozświetlona a ja czuje się codziennie świeżo i pachnąco.

 55. Kosmetyki AA do higieny są w niewiarygodnie przystępnej cenie. Każdy kosmetyk można dostosować do swoich potrzeb. Rewelacyjne rozwiązanie jeśli chodzi o chusteczki do higieny intymnej, sprawdzają się podczas podróży, dla mnie ważne są w pracy, kiedy muszę być poza domem 12 h. Dzięki pięknemu zapachowi kosmetyki AA dają ukojenie i świeżość oraz komfort przez cały dzień. Polecam, numer jeden dla higieny.

 56. AA to tradycja naturalność gwarancja braku uczuleń i podrażnień najlepsze kosmetyki i dzięki siostrze która za młodego przekonała mnie do kosmetyków AA są teraz i w mojej łazience kremy czy nawet podkłady to najlepszy wybór dla cery suchej i wrażliwej płyny do higieny intymnej nie raz ratowały mnie przed infekcją a nawet mojego małego synka tuż po operacji jąderek lekarz zalecił stosowanie płynu do higieny intymnej tak więc Kosmetyki AA to Kosmetyki pokoleń <3 chętnie przetestuje płyny i opiszę u siebie na blogu 🙂

 57. Już od najmłodszych lat słyszałam „A A A A”. To moja kochana Mama śpiewała mi takie kołysanki. Więc mogę śmiało powiedzieć, że AA znam od małego ;-)Zresztą moja Mama od zawsze używa tych kosmetyków, więc i ja obdarzyłam je zaufaniem.

 58. Kosmetyki AA sprawdzają się w Każdej sytuacji… jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam…w każdej sytuacji sa dla mnie najlepszym wyborem. A przede wszystkim sa latwo dostępne, wszędzie mozna je kupic i to w przystepnje cenie.

 59. Zaufanie zbudowane było dużo wcześniej kiedy jeszcze nie nosiłam pod sercem naszej miłości. Teraz jest jeszcze większe z waszymi produktami które stosuje również w ciąży napewno wrócę do nich zaraz po tak jak wcześniej nie rozstajac się z waszym serum na niedoskonałości ❤

 60. Mam wrażliwa skore i starm sie nie zmienic kosmetykow.Z kosmetykami AA jestem związana od lat. Z nimi czuję się bezpiecznie i komfortowo.Jestem pewna ze z ich strony nie grozi mi żadna wysypka.Są delikatne i skuteczne.Maja funkcjonalne opakowania ktore ułatwiają użytkowanie. A najważniejsze ze są w przystępnej cenie.To moi najlepsi przyjaciele i bardzo im dziekuje ze sa ze mną.

 61. Kosmetyki AA gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, ponieważ są w 100% przebadane pod kątem alergii, a dodatkowo, dzięki zawartości ekstraktów roślinnych i minerałów, łączą właściwości pielęgnujące i upiększające. Jestem bardzo zadowolona z ich wydajności i cena, która jest bardzo przystępna i mnie nie odstrasza. Jest to marka z Polski co bardzo mnie to cieszy, że polski produkt posiada gamę kosmetyków, która bardzo lubię i mam w swojej kosmetyczce i toaletce.

 62. AA Intymna to jedyne kosmetyki, które mnie nie uczulają. Tylko te mogę stosować bez obaw, że będę się drapać i wyląduję u lekarza. Tylko AA Intymna jest idealne dla mojej wrażliwej skóry i tylko tym kosmetykom ufam.

 63. Póki co nie mogę napisać czemu wybiera kosmetyki AA ponieważ miałam styczność tylko raz z produktem tej firmy 🙂
  Bardzo chętnie wypróbuję inne kosmetyki jakie firma może zaoferować 🙂

 64. Kosmetyki AA stosuję od 1985 roku- wtedy rozpoczęłam naukę w liceum i zaczęłam interesować się kosmetykami. Zaczęłam dojrzewać. I też wtedy zaczęłam chorować przyjmując tony sterydów i innych leków; a to odbiło się na mojej cerze. To pani doktor nefrolog poleciła mi tę markę i kosmetyki do cery wrażliwej. Bardzo mi pomogły; złagodziły skutki uboczne kuracji, ukoiły młodzieńczą skórę skłonną do podrażnień, wrażliwą na leki i czynniki zewnętrzne. To był głupi wiek a taki mądry wybór. Wybór na całe życie. Mam już 48 lat 🙂 i stosuję do dzisiaj- chociaż teraz do cery naczynkowej głównie; inne też 🙂

 65. Kosmetyki AA są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich którzy szukają pomocy w zniwelowaniu podrażnień. Dają dużo świeżości . Zawiera dobre składniki które pomagają skórze w łagodzeniu właśnie np. D-panthenol . Kwas mlekowy zapewnia ochronę przed bakteriami . Alantoina działa regenerująco, ułatwia gojenie, zmniejsza pieczenie oraz łagodzi. Jako kosmetyczka bardzo ważne są dla mnie składniki aktywne. Dlatego pokochałam kkosmetyki AA za ich skład ! 😉

 66. Za ich wrażliwość…
  wyrozumiałość dla mojej skóry…
  łagodność w kontakcie…
  delikatność w dotyku…
  i nienachalność w zapraszaniu na małe tete-a-tete…
  Za ich naturalność i przyjazny stosunek do środowiska i zwierząt.
  Za zmysłowość, która mnie już rozpieszcza samym zapachem.
  Za ich prostotę i bezposredność.
  Wynioslosc i klasę.
  Są jak moja druga skóra, są jak … przyjaciółka, która rozumie moje potrzeby…

 67. Jako świadoma i wymagająca klientka swoje zaufanie do marki AA opieram na wysokiej jakości produktów, które są większą wartością niż niska cena innych. I tak:
  -bezpieczny skład produktów
  – wygoda i higiena są dla mnie niezwykle istotne.

 68. Dlaczego właśnie AA darzę zaufaniem?
  Bo wiem, że tylko z nią nic mi się nie stanie!
  Dba o mnie najlepiej, tak jak tylko może,
  jak nie jeden to drugi produkt mi pomoże!
  Dba o mnie delikatnie, lecz z rozsądną siłą,
  bym czuła się komfortowo, dobrze i miło.
  Pozytywna opinia PTG też nie bez znaczenia-
  skóra delikatna, wrażliwa- potrzebuje ukojenia.
  AA mi to daje, AA ufam szczerze,
  Wszystkim ich produktom ufam od lat wielu wierzę.
  Dlatego polecam Wam wszystkim tą markę rodzimą,
  możecie jej używać całą rodziną! 🙂

 69. Ona leży na kanapie,
  Ciało swędzi, skóra drapie,
  Jęczy, płacze i zawodzi,
  Bo mydełko znów jej szkodzi.

  Nic jej ulgi nie przynosi,
  Już od płaczu się zanosi.
  Łzy po twarzy jej spływają,
  Ukojenia też nie dają.

  Farmaceutka dobra pani,
  Tu kobietę troszkę gani.
  „Proszę pani”- jej powiada,
  Ten kosmetyk się nie nada.

  Dam ja pani – żel AA
  Ukojenie szybko da.
  Da to pani ukojenie,
  Od pieczenia wybawienie.

 70. Uwielbiam kosmetyki AA za to ze sa delikatne , mocno nawilżające i odpowiednie do skory skłonnej do alergii. Każdego rodzaju kosmetyk …. czy to balsam czy żel czy płyn wszystko jest bezpieczne w 100% dla skory . Jestem zadowolona z lini produktów tej POLSKIEJ 😉 firmy . Są stworzone dla mojej suchej i delikatnej skory .

 71. Od dzieciństwa kojarzę kosmetyki z firmy AA jako najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze. Moja mama, która z powodu kosmetyków innych marek, miewała problemy skórne, zawsze mawiała abym wybierała firmę AA, żeby nie zrobić sobie krzywdy. I tak też robię. Od wielu lat wybieram kremy i balsamy tej marki i jak dotąd się nie zawiodłam.

 72. Za co darzę AA zaufaniem? Za to, że nigdy mnie nie zawiodła. Płyny do higieny intymnej z AA są rewelacyjne!!! Delikatne, o super delikatnym zapachu i nie podrażniają.

 73. Kosmetyki AA, nie tylko te do higieny intymnej, są jak parasol ochronny, który nie tylko pozwoli zachować odpowiednie nawilżenie, ale sprawi, że na jakiś czas zapomnimy o podrażnieniach. Wybierając markę AA z półki w sklepie z reguły zwracam uwagę na to, czy służy do codziennej pielęgnacji i czy przeznaczony jest do skóry wrażliwej. Jeśli tak to dlaczego mam nie spróbować?, zwłaszcza że AA to marka, która jest jak najlepszy ogrodnik dla mojego ciała.

 74. Kosmetyki AA działają idealnie na moją wrażliwą cerę, która wymaga nie tylko nawilżenia, ale też odświeżenia. Żaden z kosmetyków AA nigdy mnie nie uczulił, a ja cenię sobie skórę bez podrażnień! Jednak ewidentnym strzałem w dziesiątkę jest dezodorant 0% soli, aluminium. Na rynku nie ma wyboru takiego kosmetyku, z tak dobrym składem.

 75. Miłość do kosmetyków AA zaszczepiła we mnie mama! Zawsze stała w naszej łazience butelka z płynem do higieny intymnej AA. Pamiętam jaka byłam dumna kiedy mama pozwoliła mi pierwszy raz ją użyć! Poczułam się kobietą :)Od tamtej pory jest to jedyna marka, którą biorę pod uwagę gdy kupuję żel lub płyn do higieny intymnej! Darzę tą markę zaufaniem bo ma wieloletnie doświadczenie, jest wiarygodna bo nigdy się nie zawiodłam na żadnej wersji płynu. Od lat śledzę zmiany w tej firmie i myślę, że są one ciągle na lepsze! Mojej córce, choć na razie jest malutka również przekażę miłość do marki AA 🙂 Wiem, że z nią jestem bezpieczna, nigdy mnie nic nie swędzi, nie szczypie, mam pełną ochronę delikatnych miejsc intymnych 🙂

 76. Kiedy myślę o ochronie, pielęgnacji i czystości miejsc intymnych pierwsza na myśl przychodzi ma marka AA. Przede wszystkim dlatego, że jest w moim domu od wielu lat i na moich oczach przechodziła wspaniałe zmiany i udoskonalenia. Ma w mojej łazience swoje stałe miejsce, a od kiedy moje córki zaczęły mi podbierać płyn AA, musiałam znaleźć miejsce na trzy butelki 🙂 Zaszczepiłam w moich córkach miłość do płynów do higieny intymnej AA bez żadnego problemu! Teraz już obie wyprowadziły się z domu a w ich łazienkach widzę markę AA 🙂 Nie trzeba wiele przekonywać się do tej marki, wystarczy raz spróbować i miłość zakwita na lata! Higiena, czystość i świeżość na cały dzień to norma dla kosmetyków AA. Żadnego krępującego swędzenia, pieczenia czy podrażnień nie zauważyłam nigdy, a jestem alergikiem i wiele kosmetyków mnie uczula! Darzę zaufaniem markę AA, bo od wielu lat nie zawiodła mnie nigdy, mogłam polecić wspaniałe produkty młodszemu pokoleniu i zawsze mam pewność, że jestem bezpieczna i nie straszne mi żadne infekcje!

 77. Kosmetyki firmy AA są dla mnie bardzo ważne, z uwagi na to, iż moja skóra jest skłonna do podrażnień oraz jestem alergikiem, więc muszę czytać skład każdego kosmetyku zanim go użyję. Zbawienna dla mnie jest linia AA Help do cery atopowej. Zanim trafiłam na linię AA Help wypróbowałam mnóstwo kosmetyków, po których zaczerwienienia nie znikały. Problem skończył się odkąd stosuję krem tej linii. Polecam wszystkim produkty firmy AA, bo działają cuda, a przy tym są w przystępnych cenach.

 78. Kosmetyki AA kojarzą mi się ze specjalistyczną pielęgnacją wrażliwej skóry i dzięki temu wiem, że ja i moja skóra będzie pod dobrą opieką.

 79. Kosmetyki marki AA kocham za to, że są ze mną i moją mamą już od 1982 roku kiedy to powstał pierwszy tzw. krem pomarańczowy, który później był okrzyknięty kremem cudowności w kręgu znajomych koleżanek mojej mamy. Do dzisiaj mamy mi przypomina, że jak miałam 3 latka to pudełeczka wymazałam na swoje lalki:) i chyba coś mi mi i mojej zostało do dnia dzisiejszego ponieważ, nie uznajemy, żadnej innej marki kosmetyków w domu nawet mój tata się do niej przekonał 10 lat temu. Jak dla mnie marka AA dba o to abyśmy użytkowniczki ich produktów czuły się bezpieczne podczas ich używania ale także dbają o to aby nasza skóra również szła z postępem czasu-innowacyjność jednak za to nowoczesnością musi iść w parze bezpieczeństwo, które w tym wszystkim jest najważniejsze dla każdego użytkownika. Marka AA jest mi bliska ponieważ rozwija się dalej i nie spoczywa na laurach, gdyż ciężko przekonać faceta do kremu a ich innowacyjność wchłaniania kremu i to cudowne działanie ściągające działa cuda na naszych mężczyznach. Czyli podsumowują ja cenię Markę AA za Rozwój, Innowacyjność, Bezpieczeństwo, Bliskość i Skuteczność

 80. Korzystam od wielu lat z kosmetyków AA. Co ważne dla szanujących się marek, hipoalergiczne kosmetyki „AA Cosmetics” mają linie wiekowe, i dzięki temu, mogę swobodnie dobierać kosmetyki do mojego wieku. Każdy wie, że najlepiej jest korzystać z kompleksu kosmetyków jednej firmy, to znaczy cały program codziennej troski musi należeć do jednej marki. Kierując się tą zasadą, moje zakupy kosmetyczne związane są produktami z bogatego arsenału hipoalergicznych kosmetyków „AA Cosmetics”: płyn micelarny, krem ​​do twarzy, peeling do musem, krem ​​pod oczy,balsam,krem do rąk, krem do stóp,żel do higieny intymnej.”AA Cosmetics” to idealna opcja do pielęgnacji skóry, jeśli ją kochasz i chcesz się nią zająć. Kosmetyki AA posiadają szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry różnych typów. Ta polska firma jest doskonałym producentem kosmetyków. Wyróżnia ją jakość, efekt, cena, dostępność i różnorodność.

 81. Jak do tej pory przeszłam z moją skórą bardzo wiele różnych mało przyjemnych przygód. Od dziecka miałam ją bardzo wrażliwą na czynniki zewnętrzne ale też na stres, który od razu było widać na piekącym i zaczerwienionym dekolcie, albo po nogach, które pod wpływem stresu zaczynają mnie bardzo swędzieć więc odruchowo się drapię i o podrażnienie nie trudno. Na szczęście już parę lat temu sprawdziłam, że na moje dolegliwości najlepszym opatrunkiem jest aplikacja odpowiedniego kosmetyku AA. Dzięki temu jest w stanie panować nad moją krnąbrną skórą.

 82. To są kosmetyki zarówno dla mnie, jak i dla mojej dorastającej córki. Są świetne – nic dodać, nic ująć…

 83. Jestem skrajnie silną alergiczką a codzienna walka z pielęgnacją twarzy i ciała jest dla mnie jak podróż w nieznane… nigdy nie wiem, co przyniesie nowy dzień i dlatego nie wyobrażam sobie życia bez kosmetyków AA.

 84. Zaufanie to pewność lub też przekonanie,
  że co obiecane, prawdziwym się stanie.

  Zaufaniem darzę AA kosmetyki,
  bo obce są tej marce podchwytliwe triki.

  Gdy coś obiecują, wiesz, że ufać możesz,
  Skutecznie i szybko swej skórze pomożesz.

  Więc gdy ktoś mnie pyta, co bym poleciła
  AA – odpowiadam – w nich dla skóry siła!

 85. Kosmetyki AA są w mojej rodzinie już od dłuższego czasu, stosuje je moja babcia, mama a teraz również i ja. Przez moją wrażliwą skórę często miałam uczulenia na różnego rodzaju kosmetyki, bałam się spróbować nowych. Tym razem się nie zawiodłam, jak gdyby były stworzone wprost dla mnie. Są świetne, nie podrażniają i wywołują uczucie świeżości. Z przyjemnością polecam je przyjaciółkom i znajomym. Wiem, że dokonałam najlepszego wyboru.

 86. Wybieram kosmetyki AA ze względu na ich dostępność i ogromny wybór kosmetyków, formułe która nadaje swiezosc oraz bardzo odpowiadają mi nuty zapachowe stosowane przez markę AA. Istotne jest również to,że kosmetyki są w bardzo przystępnych cenach wiec każda z nas może sobie pozowolic na ich zakup 🙂

 87. Ja i kosmetyki marki AA jesteśmy prawie równolatkami. Rodziłyśmy się w pięknych czasach, gdy jeszcze niewielu ludzi wiedziało co to jest alergia pokarmowa czy uczulenia na czynniki zewnętrzne. Były to czasy, gdy albo mało ludzi miało wrażliwą skórę, albo po prostu nie zdawali sobie z tego sprawy. Jednak eksperci pracujący nad kosmetykami AA wykazali się niezwykłą przewidywalnością, dosłownie wyprzedzili swoją epokę tworząc specjalny krem do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
  Ufam zespołowi ekspertów marki AA, ponieważ wiem, że wsłuchują się oni w potrzeby ludzi, śledzą najnowsze technologie i nie ustają w ciągłym rozwoju swoich produktów starając się wyjść naprzeciw coraz bardziej wymagającym konsumentom.

 88. Kosmetyki firmy AA są ze mną już dobre dziesięć lat. Moja mama również uwielbia wasze kremy…dawno był taki, który nazywał się Perły młodości z takimi drobinkami wyglądającymi jak brokat. Świetnie się sprawdzał, ale niestety wycofali go z produkcji. Ja natomiast uwielbiam balsamy za ich wchłanialność, toniki za konsystencję i kremy za super działanie 🙂 Z wielką chęcią przetestuję nowe wasze produkty, a wyniki opiszę na swoim blogu. Pozdrawiam.

 89. Markę AA daze zaufaniem już od kilku lat. Jest to jedyna marka która mogę stosować bez żadnych obaw ze zrobię mojemu ciału i skórze krzywde. Płyny dp higieny intymnej towarzyszyły mi nawet podczas ciazy dzieki nim zawsze czułam się świeżo. Produkty tej marki używam także do demakijażu gdyż tylko one nadaja się do mojej delikatnej wrazliwej cery. Uwielbiam kosmetyki AA i zawsze bede je używać bo nigdy mnie nie zawiodły.

 90. Zaufałam 25 lat temu,nigdy się nie zawiodłam,ufam i będę ufała.Szczególnie kosmetykom AA intima.Probówałam różnych,ale przy mojej wrażliwej skórze skłonnej do podrażnień te są najodpowiedniejsze.

 91. Kosmetyki AA są niezastąpione! Idealnie się sprawdzają do mojej wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień skóry. Dzięki nim moja skóra jest świeża i jest w doskonałej kondycji! Zaufanie to podstawa… Nasz związek z AA ma mocny fundament.

 92. Kosmetyki AA to przede wszystkim polskie kosmetyki. A my Polki jesteśmy najlepiej pielęgnowane i dopieszczane przez polskie marki. AA to kosmetyki które są idealne dla naszych wrażliwych ciał. Bądźmy nadal piękne stosując kosmetyki AA

 93. Kosmetyki AA darzę zaufaniem, ponieważ nigdy się na nich nie zawiodłam. Skład kosmetyków jest idealny i nie podrażnia skóry. Zawsze chętnie do nich wracam oraz polecam je innym.

 94. Kosmetyki AA skutecznie pielęgnują moją wrażliwą skórę! Moja przygoda z firmą AA zaczeło się przypadkowo. Pierwsze opakowanie udało mi się złapać na outletowej stronie marki, stwierdziłam że to dobry powód żeby przetestować nowy krem do twarzy. Na początku podeszłam do niego sceptycznie ponieważ wyłapałam go za jakieś 3 zł, i bałam się efektu, ale uważam je w 100% jest warty swojej ceny. Tak zaczełam testować inne produkty firmy AA które przypadły mi do gustu i niektóre z nich stosuję już kilka lat. Z chęcią szukam nowości na półkach z firmy AA.
  Pozdrawiam!!

 95. zawsze stosowałam te kosmetyki .nigdy nie miałam zadnego uczulenia. łagodziły stany zapoalne . sa bardzo wyjatkowev,
  zaczeła je stosowac moja corka nastolatka, ltóra zaczyna miec problemy skorne

 96. Delikatna skóra? AA to dla niej muśniecie pióra.
  Zdrowie się dla ciebie liczy? AA właśnie się tego tyczy.
  A może ważna jest cena? Niewygórowana to jej domena.
  Jestem jej wierna całe lata, w tym temacie nie wiem czym jest dezaprobata.
  Polecam każdej kobiecie, gdy spróbujecie się wszystkiego dowiecie.
  Ona jedna jedyna, dla ciebie, dla mnie – DRUŻYNA ! ♥♥♥

 97. Kosmetyki AA to skromność i prostota, a przy tym wszystkim skuteczność. Marka nie walczy o uwagę rozpychając się łokciami na rynku – reklamy oraz opakowania produktów są delikatne i z klasą. Trafiają prosto w mój gust, a ich przyjazny skład trafia prosto w serce mojej skóry 🙂 Sięgając na półkę po kosmetyki AA robię to z ufnością i za to właśnie wypracowane przez lata zaufanie doceniam markę i DZIĘKUJĘ.

 98. Mam zaufanie do marki AA od wielu lat mam skórę atopową, skłonna do pękania i wymagająca jednak kosmetyki tej marki sprawują się rewelacyjnie nie podrażniają, nie uczulają są też doskonale do pielęgnacji skóry z tatuażem. Przyznam że to właśnie tej marki płynu używałam w pierwszym etapie gojenia tatuażu i zero podrażnień zero pezesuszenia i co najważniejsze brak zakażenia. Skóra nie jest ściągnięta a delikatna i przyjemna w dotyku.

 99. Bardzo lubię kosmetyki AA i darzę je wielkim zaufaniem nie podrażniają mojej skóry i idealnie pachną 🙂 nie zamienie ich na nic innego ! są nie zastąpione.

 100. To nie ja wybrałam kosmetyki AA, to kosmetyki AA wybrały mnie! 🙂 Wielkie odkrycia zdarzają się najczęściej przez przypadek – tak było i ze mną i kosmetykami AA. Byłam wtedy w ciąży i poszukiwałam odpowiedniej pielęgnacji do higieny intymnej bo dotychczasowa w odmiennym stanie zaczęła mnie zawodzić. W drogerii, szukając dezodorantu zrzuciłam niechcący emulsję AA i … Eureka! Tak to się zaczęło! 🙂 Od razu wiedziałam, że to przeznaczenie i tak też było. Emulsja AA wspierała mnie również w drugiej ciąży i jest ze mną do dziś. 🙂

 101. Kosmetyki AA są ukojeniem dla mojej skóry. Dają mi gwarancję najwyższej jakości. Siła delikatności koi wszelkie podrażnienia i pozostawia na długo uczucie czystości oraz świeżości. Bariera ochronna kosmetyków jest dla mojej skóry strefą bezpieczeństwa przed czynnikami chorobotwórczymi.

 102. Dzieki kosmetykom AA moja wrazliwa skora nie jest narazona na podraznienia ani zaczerwienienia.
  Idealnie polaczone skladniki doskonale ja nawilzaja i sprawaja ze czuje sie swiezo caly dzien.

 103. Kosmetyki serii AA to dla mnie idealne rozwiazanie! Sa super! Od kilku lat -po poszukiwaniach pomocy dla mojej dojrzalej ale i wrazliwej cery-zaufalam tej serii i naprawde jestem zadowolona.
  Zarowno cena jak i wydajnosc preparatow sa zadowalajace.Kosmetyki sa bezpieczne w stosowaniu i widac efekty praktycznie po pierwszej juz aplikacji.Polecilabym zdecydowanie kazdej kobiecie-warto!!! Dajcie sie namowic,Kochane:)

 104. Kosmetyki marki AA w pełni darzę zaufaniem i sympatią , ponieważ są jedyną marką która idealnie dopasowuje się w 100% do mojej cery. Nigdy nie miałam problemów z twarzą czy ciałem po ich zastosowaniu , i każdemu je będę z czystym sumieniem polecać, jak do tej pory 🙂

 105. Kiedy moja przyjaciółka poleciła mi kosmetyki AA byłam negatywnie nastawiona. Jestem alergiczką i wypróbowałam wiele kosmetyków, które by nie uczulały. Postanowiłam zaufać mojej przyjaciółce i kiedy wypróbowałam pierwszy raz kosmetyki AA byłam zaskoczona. Nie uczuliły mnie. Od tamtej pory wybieram tylko kosmetyki AA. To był strzał w dziesiątkę.

 106. Co sprawia, że wybieram kosmetyki AA i dlaczego to właśnie tę markę darzę zaufaniem?
  1. Nazwa AA od zawsze kojarzyła mi się z kosmetykami antyalergicznymi, przeznaczonymi do mojej uczulonej i wrażliwej skóry;
  2. Możliwość zakupu tych kosmetyków w aptece jest dla mnie ważna, ponieważ czuję, że kupuję pewny produkt.
  3. Często gdy jestem w mojej ulubionej aptece to otrzymuję różne próbki kosmetyków właśnie marki AA. Bardzo lubię w ten sposób wypróbowywać produkt zanim kupię pełnowartościowe opakowanie.
  4. Jest dla mnie istotne, że firma jest nasza Polska. Mam w pewnym stopniu poczucie, że dbam o naszą polską gospodarkę kupując te produkty.
  5. Marka AA produkowana jest przez firmę Oceanic S.A. mieszczącą się w moim kochanym mieście Sopocie, od którego dzieli mnie około 20 km.
  6. Firma Oceanic S. A. jest bliska mojemu sercu, ponieważ będąc studentką dorabiałam sobie w hipermarketach promując jej produkty. Wtedy to poznała tę firmę i markę AA i ubóstwiam do dzisiaj.
  7. Moim ulubionym produktem marki AA jest Make Up Matt, podkład matująco-wygładzający. Poznałam go przez przypadek. Będąc w małej mieścinie u cioci skończył się mój podkład, więc udałam się do pobliskiego sklepu osiedlowego i tam dostałam jeden, jedyny produkt tego rodzaju. Był to właśnie puder matujący AA, który zawierał mikroskopijne drobinki złota. Bardzo mi się podobał ten efekt i używam go z zamiłowaniem do dzisiaj.
  8. Kosmetyki AA mają bardzo dobry, sprawdzony i przebadany skład, który dobrze działa na moją skórę.

 107. Dla mnie, w czasach, które dążą do bycia naturalnym, zdrowym, ważne jest, że propozycja marki AA to cała gama kosmetyków antyalergicznych, dbających o komfort skóry oraz o jej bezpieczeństwo, jednocześnie oferując niezaprzeczalna skuteczność.

 108. Kosmetyki AA stały na półce, gdy ja byłam małą dziewczynką. Używała je mama, starsza siostra, a dzieci przecież naśladują rodziców. Więc i na mojej półce znajdziecie kosmetyki tej marki. Zawsze się sprawdzały, nie odrzucała nas ich cena, dodatkowo zachęcał fakt, że wspieramy polski rynek kosmetyczny i przyczyniamy się do ich rozwoju.
  Polskie to zaufane. Ba! Tak dobre, że eksportowane są dalej, więc coś musi być na rzeczy, byle co nie sprzedaje się dalej.
  Ufam, ponieważ kosmetyki te zyskały aprobatę ginekologów, mikrobiologów, dermatologów. Takim ludziom się ufa.

 109. Moja skóra zalicza się do skóry wrażliwej i atopowej, ma skłonności do alergii, dlatego kosmetyki AA są idealnym rozwiązaniem! Receptura kosmetyków AA jest pozbawiona alergenów, stosowane są hipoalergiczne kompozycje zapachowe, a wykorzystywane surowce są pozyskiwane od światowych liderów. Mam zaufanie do tej marki, gdyż stosuje ona zaawansowane technologie produkcji i kontroli jakości oraz firma ta konsultuje się z dziedzinami medycyny, kosmetologii i biotechnologii.

 110. Kosmetyki różnych linii „AA” przywiązały mnie do siebie wiele lat temu. Skutecznie „wygryzały” z mojej kosmetyczki po kolei wszystkie inne marki. Mój mąż również sie do nich przekonał i nie chce stosować żadnych „zamienników”. 🙂
  Zabrzmi to jak tania reklama, ale naprawdę kosmetyki AA niezawodne, pewne, niedrogie, wysokiej jakości, wydajne i po prostu idealne 🙂

 111. Odkąd urodziłam córeczkę używam tylko tych kosmetyków bo niestety malutką jest bardzo wrażliwa na zapachy i jest alergiczka tak jak jej mama.

 112. Absolutnie Alternatywne. Ufam kosmetykom tej marki, ponieważ,są doskonałe jakościowo,delikatne,hipoalergiczne, nie uczulają, nie powodują podrażnień i dyskomfortu,i co mnie ogromnie cieszy mają wiele wariantów i bez problemu mogę dobrać kosmetyk do mojej dość wymagającej skóry lub po prostu taki, jaki potrzebuje w danej sytuacji. Ta marka od dawna gości na mojej półce i chyba nigdy się to nie zmieni. Polecam je wszystkim do wypróbowania

 113. Kosmetyki AA są jedynymi kosmetykami, które kupuję bez strachu, ze odbije się to na moim ciele. Mają wręcz idealne składniki, które z przyjemnością akcpetuje moja skóra. Dodatkiem do tego duetu jest cena produktów. Nawet jako studentka mogę sobie pozwolić na produkty tej firmy i cieszyć się efektami 🙂

 114. AA zaufaniem darzę,
  ponieważ wiem, że tym kosmetykiem skóry nie urażę,
  inne firmy uznają się za hipoalergiczne,
  to dlaczego mam po nich uczulenie kosmiczne?
  AA jak obiecuje na etykiecie,
  tak zawsze jest,
  nigdy się nie zawiedziecie,
  nie potrzebny żaden test,
  AA godne polecenia mojego jest,
  cera młoda,
  AA promienności doda,
  cara dojrzała,
  stanie się gładka i doskonała,
  obawiać się nie musisz,
  swojej cery nie zadusisz,
  będzie oddychać,
  nic nie będzie jej zapychać,
  AA kupuj śmiało,
  gwarantuje, że ucieszy się Twoje delikatne ciało!

 115. Dlaczego wybieram kosmetyki AA dla mojego ciała? Ponieważ radzą sobie idealnie z jego problemami i podrażnieniami.
  Zawierają bardzo dobre wręcz składniki bez zbędnych parabenów, ulepszaczy, konserwantów.
  Firmę tę darzę wielkim zaufaniem i wiem, że mojemu ciału nic się nie stanie.

 116. Kosmetyki AA rozwiązały wiele moich problemów z cera i skóra. Miałam też poważny i dokuczliwy problem z nadwrażliwością okolic intymnych. Podrażniona skóra,wysypki i praktycznie nie ustepujace infekcje drożdżycy i grzybicy pochwy. To byl po prostu koszmar. Az pewnego dnia odkrylam kosmetyki AA do pielęgnacji intymnej,ktore doskonale uzupelnialy leczenie farmakologiczne. Od tamtej pory nie stosuje nic innego tylko kosmetyki AA jesli chodzi o higiene intymna a moj problem po prostu zniknąl. Do ponad roku jestem zdrowa i nic mi juz nie dokucza w miejscach intymnych. Te kosmetyki sa rewelacyjne,bardzo za nie dziekuje,ze sa na naszym rynku. Pozdrawiam

 117. Dla mnie tylko kosmetyki AA.Może nie są drogie ale czy drogie równa się lepsze? Mam całą gamę kosmetyków AA i nigdy mnie nie zawiodły, żadnego uczulenia a mam skórę skłonną do podrażnień i alergii. Po prostu są IDEALNE!!!

 118. Odkąd pamiętam miałam problemy ze skórą , która jest skłonna do alergii. Nieustanna walka z odpowiednim jedzeniem, a także odpowiednim doborem kosmetyków stanowiła dla mnie nie lada wyzwanie, gdy jeszcze alergie nie były aż tak powszechne. Na szczęście pewnego dnia skusiłam się na krem AA do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, który zapoczątkował moje zamiłowanie do kosmetyków AA. Obecnie jestem zakochana w serii Help. Mój numer jeden to krem do twarzy łagodzący, redukujący zaczerwienienia. Gdy tylko jakakolwiek zmiana np. wody podrażnia moją twarz, krem staje zawsze na wysokości zadania. Uwielbiam, polecam i chętnie zaopiekuję się kosmetykami AA do higieny intymnej, bo jestem przekonana że mogę im zaufać.

 119. Żadna ze mnie dama czy szlachcianka, ale skórę na twarzy mam jak rozkapryszona arystokratka – wyjątkowo wrażliwą, do której ciężko jest dobrać odpowiednie kosmetyki tak, żeby nie skończyć z podpuchniętą, czerwoną i piekącą buzią… na szczęście w końcu trafiłam na kremy AA, które świetnie radzą z moją skórą. A skoro tak świetnie poradziły sobie z moją twarzą, to bez strachu zaczęłam korzystać z innych kosmetyków tej marki, zawsze z pozytywnym efektem 🙂

 120. Firma AA jest bardzo znaną marką, zaczęłam używać kosmetyków tej firmy od czasu gdy zobaczyłam jak dobrze wpłynęła na cere mojej mamy. Z racji, że nie używałam płynów do higieny intymnej, bardzo chciałabym przetestować i ten produkt.

 121. AA Intymna cenię i tego nie zmienię.
  Cenię ją za delikatność i nawilżenie,
  Bo to marzeń moich spełnienie
  Skórze mojej ukojenie przyniesie
  A ja się z tego bardzo cieszę!

  Podczas wieczornego prysznica z AA się nie rozstaję
  Aplikuje żel obficie, bo działa na moją kobiecość niesamowicie.
  Wybawił mnie z niejednej opresji,
  która była powodem mojej agresji!

  W trakcie dnia i wieczorem, chroni mnie nawet przed telewizorem 😀
  Także w podróży żel AA jest obecny, na wypadek gdyby był konieczny!

  Zawszę będę tych żeli używała 😉
  I moim koleżankom rekomendowała.

 122. Od zawsze mialam problemy z cera i doborem odpowiedniego kosmetyku żeby nie dostac uczulenia. Moja kuzynka polecila mi kosmetyki marki AA i od juz ponad 10 lat sa to moje jedyne kremy do twarzy jakich używam i moge z czystym sumieniem polecic kazdemu alergikowi ktory nie może używać innych kosmetyków.

 123. Marka AA jest godna zaufania.To profesjonalnie dobrane składniki,innowacyjne rozwiązania sprawiają że każda kobieta która sięgnie po kosmetyki AA jest zadowolona z działania i skuteczności.Szeroka gama kosmetyków sprawia że każda z nas znajdzie to czego szuka.Ja osobiście cenię sobie ich jakość,wydajność,skuteczność oraz cenę.

 124. Jako kobieta z wrażliwą cera bez wahania mogę polecić swoim przyjaciółką produkty firmy AA. Darze je zaufaniem ponieważ nigdy mnie nie podrażniły. Moja skóra jest w pełni nawilżona,miękka i miła w dotyku. Ponad to przez cały dzień czuje się świeżo i przyjemnie!

 125. Darzę markę AA wieloletnim zaufaniem, ponieważ tylko kosmetyki AA moja skóra jest w stanie w pełni zaakceptować. Jestem posiadaczką delikatnej cery i wrażliwej skóry. Kosmetyki AA jeszcze nigdy jej nie podrażniły ani nie uczuliły. Jestem zadowolona z efektów, jakie przyniosło mi stosowanie tych produktów, nie zamieniłabym.ich na żadne inne. Marka ta nigdy mnie nie zawiodła, dlatego od kilku lat jestem jej wierną klientką. Dziękuję kosmetykom AA za troskę o potrzeby wrażliwej skóry.

 126. Kosmetyki AA są świetne! Zaczęło się od tego, że przyjaciółka mi je poleciła. I świetnie się sprawdziły, mam wrażenie że są stworzone SPECJALNIE dla mnie. Serdecznie polecam!

 127. Moja wrażliwa skóra poszukiwała pomocy. Delikatna i nieodporna, zagubiona pośród krzykliwych obietnic rożnych produktów, usłyszała spokojny dojrzały głos marki AA, który zapewniał jej odpowiedzialną ochronę i troskliwą pielęgnację. Wypróbowałam jeden potem następny produkt. Małymi skutecznymi krokami budowało się zaufanie do marki AA. Na drodze tej bezpiecznej bliskości odkryłam, że w prostocie pierwszej obietnicy kryje się potężny potencjał innowacji i niezwykła perspektywa rozwoju. Dlatego właśnie tę markę darzę zaufaniem.

 128. AA to marka dla wszystkich kobiet, kosmetyki AA lubię od święta i na co dzień. Są wyjątkowo delikatne, prawie bezzapachowe i nadają się również dla osób z problemami alergicznymi skóry.
  Używam kremów AA, mleczka do ciała i demakijażu- są niezawodne…

 129. Kosmetyki AA zaczełam stosować ponieważ choruję na cukrzycę insulinozależną i mam częste problemy z infekcjami miejsc intymnych. Kosmetyki AA to idealne zbawienie dla podrażnionych miejsc . Działają leczniczo i kojąco na skórę a przedewszystkim nie podrażniają jak inne. Nie zawierają substancji zapachowych które w innych kosmetykach innych firm działają podrażniająco na delikatne miejsca i skórę. Idealne dla alergików. Polecam 🙂

 130. Kosmetyki AA kupiłam kilka miesięcy temu. Poleciła mi je moja pani ginekolog, mam obsesję na punkcie higieny osobistej a dzięki tym kosmetykom przez cały dzień czuje się świeżo polecam z całego serca wszystkim naprawdę warto

 131. Kosmetyki AA testuję już od wielu lat i darze je głębokim uczuciem, bo sprawdziły się u mnie nie raz. Każdy kosmetyk dba o to, żeby nasz skóra była zawsze piękna i zadbana co ceni się w każdym kosmetyku. W każdy produkt dołożono wielkich starań aby tylko był jak najlepszy, dlatego go wasze polecam bo mimo swojej niskiej ceny jest rewelacyjnym produktem.

 132. Ufam kosmetykom pielęgnacyjnym AA wybieram je za:
  – ich delikatność która otula mnie jak mgiełka, po nałożeniu czuję się jak po najdelikatniejszej pieszczocie,
  – za lekkość co noszę jak jedwabną koszulkę na nagie ciało,
  -za aktywność, działają 24h nawet gdy ja śpię spokojnym snem mam pewność, że one o mnie dbają.,
  – za świeży zapach, który przypomina mi spacer po wiosennym ogrodzie o poranku.

 133. Kosmetyki AA to właśnie te produkty ,które dają mojej skórze uczucie świeżości.Właśnie dzięki nim czuję sie pewnie i komfortowo.

 134. Marka AA to delikatność sama w sobie. Ich produkty sprostają nawet kobietom, które mają wrażliwą skórę. To miło, że pamiętają o tych, które nie mogą używać tradycyjnych specyfików. Ufam AA od lat i nigdy się nie zawiodłam. Marka AA jest jedna w swoim rodzaju i za to ją pokochałam

 135. Kosmetyki AA sprawiają, że moja skóra nie ma podrażnień i w końcu nie jest zaczerwieniona jak po inny kosmetykach 😀 love it!

 136. Kosmetyki AA używam bardzo długo są naturalne,delikatne nie uczulają.Uwielbiam tą markę i polecam znajomym,a także kupuje jako prezent.Miło by było jak by ten super zestaw trafił do mnie.Pozdrawiam

 137. Akceptacja i Autentyczność to przepis na zaufanie, dzięki czemu pozwala darzyć mi markę AA niesłabnącym się zaufaniem już od paru ładnych lat! Moja skóra nigdy nie zawiodła się na kosmetykach tej marki, która zapewnia mi stuprocentową pewność, że kosmetyki AA są stworzone, dzięki zaufaniu, które mam do marki.

 138. Dobre rady babci i mamy często przydają się w nietypowych sytuacjach. Dlatego chętnie używam kosmetyków AA bo są sprawdzone przez moją mamę i mnie. Hipoalergiczne i delikatne, idealne dla mojej skóry.

 139. Przygodę w kosmetykami AA zaczęłam ponad roku temu będąc w ciąży, kiedy łapałam co raz jakieś infekcje, których dotychczas nie miałam. Już rok po urodzeniu synka nadal używam Advanced Med+, gdyż jest skuteczny w walce z podrażnieniami i upławami, które pojawiły się po porodzie.

 140. Kosmetyki Firma AA to najlepsze kosmetyki jakie posiadam i dotąd używałam. W sklepie wybieram tylko te. Są delikatne, piękne pachną i dają komfort skórze. Są jak druga ja. Wersja do higieny intymnej jest niezwykle delikatna i nie podrażnia. Darzę je wielkim zaufaniem gdyż nigdy mnie nie zawiodły. Zawsze mam je pod ręką:)

 141. Najlepszy kosmetyk,to ten ktòrego cena i jakoś idealnie ze sobą współgrają,właśnie tak jest w tym przypadku. Te produkty idealnie współdziałaja z moja skóra,żadnych uczulen czy podrażnień,chroni przed infekcjami i nie muszę się obawiać,że codzienne stosowanie będzie miało jakikolwiek zły wpływ na mnie. To firma,której produkty z czystym sumieniem można polecić najbliższym.

 142. Kosmetyki AA darze zaufaniem ponieważ jest delikatne dla skóry nie uczulaja maja piękny zapach i spełniają swoje funkcje dla mnie są rewelacyjne

 143. Kosmetyki AA to jedne z nielicznych kosmetyków na rynku które toleruje moja skóra. Nie uczulają, są delikatne i przyjazne dla mojej skóry. Jak dla mnie są po prostu idealne

 144. z marką jestem już od przynajmniej kilku lat, po czterdziestce moja skóra zaczęła być bardziej wymagająca, skłonna do alergii i podrażnień, a kosmetyki AA idealnie spełniały swoją rolę, zwłaszcza żele myjące do twarzy oraz kremy, po których (jako jedynych) nie miałam uczuleń i mogłam je stosować bez obaw. do dziś zresztą to robię.

 145. co sprawia, że darzysz kosmetyki marki AA zaufaniem? Mama ma atopowe zapalenie skóry i tylko kosmetyki marki AA pozwalają je na co dzień normalnie funkcjonować. łagodzą skutki swędzenia, pękania skóry. Bez obaw moze je stosować nie obawiając się pogorszenia uczulenia czy tez innych skutków ubocznych

 146. Markę AA wybieram przede wszystkim za wychodzenie do potrzeb konsumentów. Kosmetyki tej firmy są nie tylko ogólnie rozumianej dobrej jakości, lecz co równie ważne, są one celowane w najróżniejsze problemy dermatologiczne. Jako osoba ze skórą wymagającą specjalnego traktowania cenię sobie niezmiernie możliwość wyboru kosmetyków niezwierających żadnych uczulających składników, spełniających stuprocentowo swoje zadania, głównie w postaci nawilżenia suuuuchej skóry. Niezwykle istotne jest dla mnie również skierowanie kosmetyków do szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu z łatwością zawsze znajduję coś dla siebie, jak i mojego mężczyzny czy rodziców.

 147. Od dziecka mam bardzo wrazliwa skore,sklonna do podraznien.Kosmetyki AA sprawiaja,ze czuje sie switnie,znikaja wszelkie niedoskonalosci i nic mnie nie boli ani nie swedzi.Ciesze sie ze jest caly wachlarz z tej serii i chetnie go uzywam z duzym zadowoleniem.

 148. Jestem typową kobietą obecnych czasów. Zabiegana mama i żona. Ciagle w biegu między przedszkolem, pracą nierzadko muszę odmówić sobie przyjemności jaką jest wizyta u kosmetyczki… ale jak każda typowa kobieta chce czuć się piękną, zadbaną… szczególnie teraz, kiedy pod sercem rośnie nowe życie. Ciąża i macierzyństwo to okres szczególny dla kobiety i jej ciała. Potrzebuje szczególnej troski i opieki … Zmieniamy się każdego dnia dając dziecku wszystko to co najlepsze, eksploatując swoje ciało do granic możliwości. W tym
  cudnym czasie nie mogę pozwolić sobie na zapomnienie i tym bardziej zaniedbanie siebie samej. Postawiłam na pielęgnacje, zdrowa i mądra opiekę i ochronę. Naprzeciw moim oczekiwaniom wyszliście Wy ze swoją linia kosmetyków do higieny intymnej. Nie wyobrażam sobie zaczynać dnia bez łagodnej emulsji regenerująco pielęgnującej, a chusteczki nawilżane to już stały dodatek mojej torebki. Urzekło mnie to ze dbacie o zdrowie intymne od pierwszych lat małej kobietki. Z pewnością produkt dla małych dziewczynek zagości w naszej łazience …
  Fajnie czuć się zadbaną w tym szczególnym okresie … fajnie ze jest ktoś kto myśli o tym i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet i to od ponad 30 lat! Brawo Wy!

 149. Kosmetyki AA wybieram dzięki doświadczeniu i podjętej próbie poznania kosmetyków tej marki. Gdyby nie to, że próbowałam kosmetyków AA nie miała bym pojęcia, że to dobra marka! Co prawda jeśli chodzi o linię dla mężczyzn powinni jeszcze popracować, ale jeśli chodzi o damskie wersje jestem usatysfakcjonowana i z chęcią sięgam po różne produkty AA.

  Cenię to markę za wszelką pomoc jaką niosą – odpowiadają na różne nurtujące pytania i nie pozostawiają bez odpowiedzi (przynajmniej mnie nigdy nie opuścili w potrzebie). Produkty – większość spełnia moje wymagania, więc jak nie ufać komuś kto próbuję doradzić i być wśród innych nie odsuwając ich od siebie i słuchając? Z pewnością będę często sięgać jeszcze po ich kosmetyki. (A zestaw chciałabym wygrać dla mamy i siostry, bo ja już kosmetyki AA Intymna poznałam) 🙂

 150. Kosmetyki AA są najlepsze ze względu na to, iż dbają o skórę wrażliwą i poddatną na wszelkiego rodzaju alergie. Dzięki kosmetykom z tej serii człowiek ma 100% pewność, że jego skóra będzie ochroniona i zadbana. Kosmetyki AA mówią PRECZ do podrażnień skórnych! Dlatego je uwielbiam i darzę zaufaniem!

 151. Od dawna używam różnych kosmetyków AA i nigdy nie żałowałam. Mają przyjemny zapach,konsystencję i naprawdę spełniają swoje zadanie na 6+. Szeroka gama produktów pozwala na dobranie dokładnie tego czego się potrzebuje no i oczywiście przystępna cena.

 152. Kosmetyki z serii AA są delikatne antyalergiczne przyjemne w zapachu. Moja skóra pokochała te kosmetyki nigdy się z nimi nie rozstaje i szczerze polecam

 153. Dlaczego wybieram firmę AA i czemu jej ufam? Co za pytanie! Kosmetyki tej firmy mówią same za siebie 🙂 A są one ze mną już od wielu, wielu lat… Przede wszystkim wiem, że ta marka nie testuje na zwierzętach, za co wielkie brawa i uważam, że to cudownie i że naprawdę można być dumnym, będąc jej wielkim fanem i stałym klientem. Wiem, że dba o nasze zdrowie i samopoczucie, tworząc wysublimowane kosmetyki, dostosowane do nas, odbiorców, a przede wszystkim, używając wysokiej jakości składników i odpowiednio badanych. Największym atutem marki AA jest jakość wspomnianych produktów, szczególnie polecam ją tym osobom, które od kosmetyku do pielęgnacji oczekują czegoś więcej, bo na pewno odnajdą to w AA. Kosmetyki są bezpieczne, myją i czyszczą, są naturalne i delikatne. Byłam konsumentką wielu marek, ale AA to jedyna, do której zawsze wracam i po którą wielokrotnie sięgam. Jestem wymagająca, uparta i chcę to, co najlepsze – z pewnością nie jestem łatwą konsumentką i nie przyjmę byle czego 🙂 Coś w tym musi być, że firma AA odpowiada na wszystkie moje potrzeby. Dziękuję marce AA za to, że jest i cieszę się, że mam możliwość korzystania z ich produktów 🙂

 154. Kosmetyki marki AA są po prostu rewelacyjne. Maja piękny zapach. Skład i jakość produktu jest bez porównywalna. Nie ma nic piękniejszego i bezpiecznego jak dana marka. Często gdy używałam innych produktów moja skóra była podrażniona lub czerwona, przez polecenie koleżanki kupiłam żel do higieny intymnej z AA i już mnie ten problem nie dotyczy! Tylko kupować oraz polecać!

 155. Z własnego doświadczenia wiem, że kosmetyki AA są bezpieczne,innowacyjne i skuteczne.Od wielu lat jestem ich lojalną użytkowniczką.Wiem,że AA Oceanic Cosmetics jest najwyżej cenioną marką kosmetyków antyalergicznych.

 156. Kosmetyki AA to mój must have po wielu latach eksperymentów już nie poszukuję, tylko mam sprawdzoną serię. Miejsca intymne wymagają sprawdzonej a nie przypadkowej pielęgnacji.

 157. Ja podobnie jak pozostałe dziewczyny przede wszystkim uwielbiam Wasze kosmetyki za to, że nie uczulają. Przez pewien czas borykałam się z uczuleniem, nie wiedziałam, właściwie skąd. Dopóki nie zastosowałam waszych preparatów- wtedy jakby mnie olśniło i do dnia dzisiejszego jestm ich najwierniejszą fanką. Dodatkowo bardzo przekonuje mnie cena tej Marki. Za tak niewiele mozna mieć tak wiele. Poleciłabym produkty AA w sumie każdemu 🙂

 158. Kosmetyki marki AA dzięki przyjemnej, lekkiej konsystencji oraz świetnej formule urzekają mnie za każdym razem gdy ich używam. Do marki AA mam zaufanie i bardzo chętnie wypróbuję kosmetyki do higieny intymnej, gdyż w pielęgnacji sfery intymnej nie może być kompromisów, trzeba postawić na to co najlepsze i najbezpieczniejsze.

 159. Cześć! Jestem studentką kosmetologii. Bardzo interesuje mnie tematyka kosmetyków i wizażu. Chcę się w tym kierunku rozwijać dlatego uwielbiam poznawać nowości i je testować. Dodatkowo prowadzę bloga o kosmetykach, gdzie zamieszczam recenzję i moje opinie na temat danego przedmiotu. Kolejne testowanie to dla mnie i moich przyjaciółek kolejny temat do rozmów. Uwielbiamy dzielić się naszymi „perełkami” : ) Dodatkowo kosmetyki AA zaczęłam stwosować gdzyż kiedys kupowała je mi moja mama, mam do nich sentyment 😉

 160. kosmetyki AA sa idealnie dopasowane do cery wrażliwej, do tej pory inne kosmetyki wywoływałyalergię, a kosmetyki AA idealnie są trafione dla alergików, serdecznie polecam !!!!

 161. Lubię kosmetyki z serii AA , ponieważ jest to sprawdzona firma, a jeżeli używam płynów do higieny intymnej, to wybieram firmy do których mam zaufanie a AA jest właśnie taką firmą.

 162. Kosmetyki marki AA zdobyły moje zaufanie dzięki przyjemnej lekkiej konsystencji i efektami, ktore daje ich używanie. Skóra oczyszczona, nie dość, że płyn nie powoduje podrażnień, to do datkowo leczy i powoduje zniknięcie tych już istniejących! Wiem, że jeśli chcę traktować wrażliwe obszary mojego ciała z należną im delikatnością, produkty marki AA to strzał w dziesiątkę! Póki vo najlepsze koetyki tego typu na jakie natrafiłam 😉

 163. nigdy ich nie urzywalam, ale slyszalam ze sa super maja delikatny zapach latwo sie wchlaniaja, a po za tym piekna jest szata graficzna ktora zacheca do zakupu

 164. Kosmetyki AA towarzyszą mi zawsze i wszedzię. Delikatne i z „dobrym” składem przynoszą ukojenie i nie pozwalają na żadne podrażnienie. Używam ich na codzień , na wakacjach a nawet w szpitalu po urodzenia dziecka. Nie zamieniłabym ich na żadne inne

 165. Znam ze słyszenia kosmetyki AA ale do tej pory nie miałam okazji ich wypróbować .Gdy dostałam powiadomienie o możliwości przetestowania ich na sobie pomyślałam że to znak , jestem kobietą dojrzała i myśle że te kosmetyki mogą zmienic coś w moim życiu.

 166. Kosmetyki AA miałam okazję spotkać już kilkanaście lat temu, kiedy to moja ciocia była w ciąży i używała właśnie tylko tych produktów. Dziś sama spodziewam się dziecka i myślę, że wybór preparatu do higieny intymnej jest bardzo ważny, szczególnie w tym czasie. Wiedząc, że najbliższa mi osoba zaufała tej marce, myślę, że i ja dokonam tego samego wyboru.

  1. Kosmetyki AA są łagodne a zarazem skuteczne w sumie przeznaczeniu ,nie uczulają są ogólnie dostępne w nie wygórowanej cenie co daje nam markowa jakość skuteczne działanie brak podrażnienia w przyzwoitej cenie

 167. są to kosmetyki bardzo dobrej jakości, w przystępnej cenie, zapach nie odstrasza, jedne z nielicznych które mnie nie uczulają

 168. Kosmetyki AA cenię zaich wysoką jakość, niską cenę, że nie uczulają mojej cery i są najwspanialsze na świecie. Każdemu mogę je polecić z pełna odpowiedzialnością. Te kosmetyki w naszej rodzinie są już od dawna używała ich moja mama,ja a także moja córka i w kazdej z nas budzą ogromne zaufanie.

 169. Niewiele mogę powiedzieć o kosmetykach dla kobiet ale męska seria kosmetyków intymnych AA są rewelacyjne!

 170. Kosmetyki AA są jedynymi jakie biorę pod uwagę. Wielokrotnie przekonałam się do ich wrażliwości i nie zamienię ich na inne!

 171. Produkty do higeny intymnej z serii AA wybieram od dawna i jestem jej wierna juz kilka lat, zdobyły moje zaufanie tym że są odpowiednie dla osób mających wrażliwą skóre i działa kojąco, ma kilka wariantów do wyboru ( dzieki temu nie nudzą się:) i co najwaniejsze używa ich moja cała rodzina. Płyn AA do higeny intymnej jest satałym bywalcem pod prysznicem. Polecam go koleżankom.

 172. Kosmetyków AA używam już od lat. Są delikatne dla skóry, nie podrazniaja jej. Strosowalam w czasie wakacyjnych upałów by czy się zawsze świeżo. Sprawdziły sie też jak byłam w ciąży i po ciąży. Nie zamianie N żaden inne

 173. Kosmetyki AA sa ze mna od lat najlepsza marka na rynku, która nie uczula. Jestem zadowolona z uzywania ich i polecam calej rodzinie a takze znajomym. Wszystkie kosmetyki z serii AA najlepsze na rynku stosuje od rana az do nocy zeby zabrac o siebie.

 174. Używam różnego rodzaju kosmetyków AA i często je kupuje, więc są przeze mnie przetestowane. Wiem że nie zawiode się na składzie produktu oraz że jego efekty mnie nie rozczaruja, bo zawsze byłam z nich zadowolona. W czasach kiedy jest przesyt wszystkiego, warto jest mieć zaufana markę po której produktach wiadomo czego można się spodziewać. Polecam je koleżankom.

 175. Kosmetyki tej firmy używam od lat. Nigdy mnie zawiodły. Jeśli chodzi o kosmetyki z gamy produktów do higieny intymnej pomagały mi szybko zwalczyć infekcje i zawsze czułam się świeżo

 176. Kosmetyki AA znałam już będąc mała, ponieważ moja mama ich używała i bardzo je zachwalała. I tak juz moja miłość do nich pozostała. Zawsze w łazience jest ich cała gama, by mogła użyć ich każda dama. A, że mi w domu rosną dwie córki to kosmetyków AA mamy dwie półki. Są nowoczesne no i skuteczne, a przede wszystkim bardzo bezpieczne. Nie uczulają, nie podrażniają, bo tutaj w Polsce je wytwarzają. Taka to miłość nas połączyła, w kosmetykach AA drzemie urody siła.

 177. Produktów tych używają moje dobre znajome, moja mama oraz moja babcia która zawsze chwaliła sobie produkty AA. Ich zdanie zawsze się dla mnie liczy. Jeśli one ufają marce to i ja ufam. Nie mam powodu by nie ufać 🙂

 178. Kosmetyki AA wybieram dlatego, bo są tworzone przez kobietę. A kobieta wie najlepiej, co jest dobre dla innej kobiety. Wierzę, że robi je z sercem i myślą o nas- kobietkach. Wierzę, a raczej wiem, że ona nie chce zaszkodzić żadnej z nas. Dlatego nie obawiam się wyboru kosmetyków tej firmy, zwłaszcza do higieny intymnej. Kobieta w biznesie – produkty muszą być najlepsze!

 179. Kosmetyki AA obdarowałam zaufaniem od pierwszego użycia. Mam bardzo wrażliwą skórę. Nigdy się na tych produktach nie zawiodłam. Mają delikatny, przyjemny zapach. Jak dla mnie produkty z AA są bezkonkurencyjne.

 180. Kosmetyki AA są Anielskie w swej delikatności i Ambitne w swym składzie stosując je czuję się zaopiekowana i bezpieczna dlatego też powierzyła Im mój największy skarb moja córkę są dla nas idealne pod każdym względem i mam nadzieję że będą z nami przez jeszcze wiele pokoleń

 181. Kosmetyki AA poznałam w najpiękniejszym i najtrudniejszy dla mnie okresie ciąży kiedy borykam się uciążliwymi i ciągle nawracającymi infekcjami intymnymi.I wtedy z pomocą AA Intymna pozbyłam się moich nieprzyjemnych problemów a marce AA zaufałam i towarzyszy mi do dziś. Z biegiem lat co raz więcej produktów firmy zaczęło goście na moich półkach bo odpowiadają moim potrzebą w pielęgnacji i są niezastąpione. AA jest moim świadomym wyborem towarzyszącym mi na codzień.

 182. Kosmetyki AA są mi przyjazne od bardzo dawna.To moja pomoc,pielęgnacja i rozpieszczanie ciała każdego dnia.Szampony poprawiają stan moich włosów,żele pod prysznic sprawiają,że ciało staje się aksamitne,a kremy do twarzy odejmują cerze lat.Co też bardzo mnie cieszy.Myślę,że niezawodność to ich priorytet.Za to je lubię i kocham i nadal będę im wierna.

 183. Dlaczego akurat AA?
  Ponieważ, mnie nie uczulają.
  Wszystkie inne tak.
  A teraz jestem po operacjach, szpitalach.. będą mi bardzo pomocne przy staraniu się o maluszka ❤ nie będę miała stanów zapalnych . używam również inne kosmetyki tej firmy . Miłego Wieczorku ❤

 184. Jestem osobą po 60-tce ,a więc moja skóra wymaga szczególnej troski.Bardzo lubię kosmetykiAA.Stosuję je od dosyc dawna.Są lekkie,super się wchłaniają,maja delikatny zapach i nie podrażniają.U mnie poprawiają elastycznośc skóry,dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne,a skóra gładsza i bardziej jędrna.A ja przez to czuje się bardziej piekna i kobieca.Zawsze powtarzam sobie ,że nikt o mnie nie zadba gdy nie zadbam ja SAMA.

 185. kosmetyki AA nie zawierają dodatków zapachowych ani barwiących przez co są dużo mniej uczulające od innych. Ponad to producent stara się używać składników pochodzenia naturalnego.

 186. Kosmetyków AA używam od lat.Jestem bardzo zadowolona że dają radę z moja skórą suchą.Ze skórą suchą borykamy się od lat gdyż mam problemy z tarczyca.Do higieny intymnej też używam tylko AA gdyż próbowałam wielu różnych firm i żaden nie sprawdził się w 100%.Znajomym tez nieraz polecałym kosmetyki tej firmy nie tylko ze względu na jakość ale i odpowiednią cenę

 187. Trudno tu być oryginalną, każdy z nas piszących tu świadomie wybrał kosmetyki AA z powodu ich bardzo dobrego składu,jakości i działania.Z marką Aa zetknęłam się pierszy raz podczas studiów-jakieś 20 lat temu- gdy podczas wizyty u dermatologa dowiedziałam się że moja skóra bardzo źle reaguje na wszelką chemię.Szukałam kremu do twarzy i znalazłam krem AA. Do dziś jestem wierna marce, oczywiście teraz mam ogromby wybór linii i produktów, nie wyobrażam sobie życia bez serii help dla cery atopowej, ale serii intymna akurat nie znam i nie stosuję.Ale to kwestia nieznajomości produktu raczej, niż braku zaufania do marki.

  1. Jeśli chodzi o przeciwzmarszczkowe kremy z AA to polecam serię prestige z podziałem na wiek można odpowiednio dobrać,dla pań po 40 rewelacyjna jest seria AA kobieta dojrzała z therapy (w aptekach)krem ten oprócz działania odbudowującego i przeciwzmarszkowego zapobiega pękaniu naczynek i łagodzi rumień twarzy można do tego dokupić serum również z kobiety dojrzałej na bazie kompleksu wapniowego,ta seria nie jest zbyt droga a na prawde słyszałam wiele pozytywnych opinii Pozdrawiam

  2. ja rownież uzywam głównie kosmetyków AA są wsaniale wysokiej jakości i mają dobrą cene,oczywiście jak dostane w prezencie to stosuję i inne ale sama kupuję tylko kosmetyki AA,zamawiam je w internecie

 188. Kosmetyki AA uwielbiam za to że ich jakość jest nie do porównania z innymi kosmetykami do higieny intymnej . Ma wspaniały skład, i jego cena jest dobra nie za drogi nie za tani .

 189. Kosmetyki AA to sprawdzone produkty,są bardzo naturalne idealne dla skór wrażliwych, w żaden sposób nie uczulają. Nie miałam okazji sprawdzić jeszcze płynów do higieny intymnej więc chętnie je przetestuje

 190. „O nie… Znowu muszę kupić nowy płyn do higieny intymnej. Pewnie znowu trafi mi się jakiś bubel.”
  „Ten żel mnie uczula! Co jest w tych kosmetykach, że mogą tak zaszkodzić?!”
  Takie słowa często wypowiadałam kiedy używałam żeli do higieny intymnej innych marek. Jest ich od groma a żaden tak naprawdę nie jest dobry! Odkąd natrafiłam na kosmetyki marki AA, takie problemy już przestały mnie dotyczyć. Pożegnałam się z podrażnieniami, uczuciem pieczenia czy suchości, które występowało po umyciu „tych” miejsc. Nawet nie wiedziałam, że można czuć się tak komfortowo i świeżo! Potem zaczęłam używać również innych kosmetyków AA i moja pielęgnacja tak ewoluowała, że do tej pory czasem myślę, że tylko śnię. Wreszcie mogę używać kremu na dzień, który nawilży mi skórę i jednocześnie nadaje się pod makijaż. Mogę także położyć na noc intensywnie odżywiający krem, bez obaw, że rano obudzę się z niespodziankami na twarzy. Takie produkty to ja lubię! Więc jak nie trudno się domyślić, ufam całkowicie kosmetykom marki AA i są one moimi najlepszymi przyjaciółmi 😉

 191. Nie będę pisać że to najlepsze kosmetyki na świecie, nie próbowałam wszystkich więc nie mam porównania. Nie będę pisać, że darze je zaufaniem bo nigdy nad tym nie myślałam. Jestem patriotką konsumencką więc AA i tak ma już przewagę nad zagranicznymi markami ale… zawsze myślałam że to drogie kosmetyki, nie warte swojej ceny dopóki nie kupiłam kosmetyki z serii AA Help do twarzy. Teraz się zastanawiałam dlaczego wcześniej nie sięgnęłam po „pomoc” tylko kupowałam nieskuteczne kosmetyki innej marki. AA są skuteczne i to jest najważniejsze. Pomagają w moich problemach z cerą i tylko to się dla mnie liczy. Od niedawna macie już kolejna stała klientkę, a to nie łatwo obecnie na rynku. Tak trzymać!!! Pozdrawiam

 192. Wybieram kosmetyki AA z kilku przyczyn od dobrych paru lat. Po używaniu kosmetyków/kremów/balsamow innych marek dostawałam dziwnego uczulenia jakby, jakieś wysypki I chrostki… Koleżanka poleciła kosmetyki AA i problem jakby sam zniknął. Kiepska byłam z chemii, ale nie trudno się domyśleć, że kosmetyki AA nie mają żadnych alergenów. Po drugie miałam bardzo matowa cerę że względu na podkłady oraz pudry jakie używam. Nawet nivea nie pomagała. Gdy zaczęłam używać kosmetyków AA problem znów sam się rozwiązał. Nie zamierzam nic więcej testować, jest to marka, która będzie mi jeszcze długo towarzyszyć bo jestem z niej w 100% zadowolona.

 193. Darzę zaufaniem kosmetyki AA za ich skład.
  Przy mojej skórze stosowanie odpowiednich preparatów jest bardzo ważne gdyż mam łuszczycę.Kosmetyki AA dają mi pewność,że moja skóra jest odpowiednio nawilżona ale też i chroniona przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. AA to jedyna marka, która daje mi gwarancję tego, że mogę je stosować codziennie i cieszyć się ze zdrowej skóry.
  Dziękuję Ci AA!

 194. Atopia to ciągła i bardzo niesprawiedliwa walka. Wieczna alergia zmiany skórne, zaczerwienienia… Kosmetyki AA świetnie sprawdzają się na mojej skórze. Potrafią na prawdę złagodzić ostre zmiany i chronić przed nowymi wysuszeniami. Dlatego te kosmetyki to dla mnie coś więcej niż zwykła pielęgnacja. Jest to sposób na normalne funkcjonowanie, komfort psychiczny i fizyczny. Cena w stosunku do jakości jest fenomenalna. Pobija na głowę nie jeden specyfik z apteki.

 195. Kosmetyki AA sa ze mna juz kilka ladnych lat i zawsze jestem z nich bardzo zadowolona. PO porodzie w czasie pologu rowniez je stosowalam.Moja corka jest juz nastolakta i nie moze stosowac.do higieny intymnej niczego innego jak kosmetki firmy AA.Zawsze będą nam towarzyszyc w codziennej higienie.

  1. Dobrze wiedzieć i kierować się w wyborach kosmetyków nie tylko tym że stoją w drogerii na półkach. Kosmetyki intymne powinny bywać idealnie delikatne i zawsze o odpowiednim ph i bez parabenów czy innych ulepszaczy. AA to gama produktów stworzona dla kobiet mających mmożliwoci i świadomość jakości

 196. Trudno mnie czymś zaskoczyć w kwestii kosmetyków, mam co do nich duże wymagania z uwagi na problematyczną cerę i wrażliwą skórę. Dlatego też, gdy poznałam kosmetyki AA moje życie stało się o wiele prostsze 🙂
  Markę AA cenię za skrupulatnie dobraną recepturę wszystkich produktów, za wydajność ich kosmetyków, a przede wszystkim za to, że niesamowicie dobrze wpływają na moją skórę, nie uczulają, łagodzą wszelkie stany zapalne. Mogę z czystym sumieniem polecić AA każdemu!

 197. Nigdy nie zawiodłam się na kosmetykach AA mimo mojej delikatnej skóry, zarówno twarzy jak i całego ciała. Kosmetyki AA darze ogromnym zaufaniem, ponieważ zawsze dostarczają mojej skórze wszystkiego czego jej potrzeba.

 198. Dlaczego akurat te kosmetyki?
  Bo żadne inne nie dają mi takiego poczucia komfortu. Wiadome, że w ciągu dnia każda z nas lubi czuć się pewnie i świeżo a te kosmetyki AA dają mi takie poczucie. Dzięki takiej niewielkiej rzeczy (krótka czynność w ciągu dnia, która ma znaczenie na jego cały przebieg) nabieram rozpędu na działanie na innych płaszczyznach. Mogę być pewna swej zdrowej (dzięki kosmetykom) kobiecości i mogę iść zdobywać świat! Zauważcie że suma niewielkich czynności przekłada się na jeden wielki sukces. Tak, nawet zwykłe używanie kosmetyków, pozwala na działanie z większą mocą w innych dziedzinach 🙂

 199. Kosmetyki AA poleciła mi moja mama dlatego bez obaw korzystałam z szerokiej gamy produktów. Wszystkim osobom posiadającym cerę mieszaną polecam krem z serii AA Hydro Sorbet- krem o działaniu zarówno nawilżającym jak i matującym. Świetnie sprawdza się w przypadku mojej problematycznej cery, tłustej w strefie T i suchej na policzkach. Kolejnym hitem wśród kosmetyków tej firmy jest żel seboregulujący serii AA Help. Dzięki niemu moja cera nie przetłuszcza się oraz pozostaje świeża na długi czas. Bardzo polecam! Na pewno nie będziesz zawiedziona!

 200. Każda świeżo upieczona mama wie jak ważna jest higiena intymna i odpowoednio nawilżona skóra. Kosmetyki AA są niezwykle delikatne. Doskonale odżywiają, regenerują a ich subtelny zapach sprawia że od razu pojawia sie uśmiech na mojej twarzy. Używałam tych kosmetyków w czasie ciąży. Są bardzo bezpieczne dla kobiet jak i dla dziecka. Używam ich nadal i nigdy się nie zawiodłam. Marka kosmetyków AA to najlepszy wybór dla każdej kobiety i na każdą kieszeń.

 201. Kosmetyki AA odkąd pamiętam stały w naszej łazience, gdyż moja mama od zawsze była ich fanką. Pamiętam jak zawsze kupowała je w Sephorze, niezależnie czy były to produkty makijażowe czy pielęgnacyjne. Do tej pory kojarzą mi się z domową łazienką. Odkąd to ja dbam o zawartość łazienkowej szafki, a nie mama, zauważyłam że równie często sięgam po produkty AA. Doceniłam ich skład, wartości pielęgnacyjne, oraz proste,ładne, funkcjonalne opakowanie. Kontynuuję rodzinne tradycje, i po produkty AA sięgam w pierwszej kolejności.

 202. Kosmetyki AA darzę zaufaniem za ich dopracowany skład dla osób zmagających się ze skórą wrażliwą.Darzę te kosmetyki ogromnym zaufaniem, ponieważ nigdy się na nich nie zawiodłam ze względu jak sprawnie i odpowiednio potrafią się obchodzić z moją wrażliwą skórą,która jakby nie było jest skóra szczególna do pielęgnacji 🙂

 203. Cenię kosmetyki AA za wysoką jakość produktów. Za skuteczność. Nigdy się nie zawiodłam na waszej marce. Nie miałam również skutków ubocznych i niechcianych przy stosowaniu produktów AA a zdarzało mi się wielokrotnie to przy stosowaniu innych marek. Nie chce testować innych kosmetków. Dla mnie numer 1 to kosmetyki AA. Mam skóre wrażliwą i skłoną do podrażnień wiec potrzebuje specjalnych kosmetyków a tutaj ratują mnie zawsze produkty firmy AA. Polecam zawsze każdej mojej koleżance.

 204. Program telewizyjny: Dzień Dobry AA!
  Witam Państwa bardzo serdecznie.Z tej strony Magdalena Mołkowska. W dniu dzisiejszym chciałabym porozmawiać z naszym gościem specjalnym- Sylwią Borys na temat kosmetyków AA.
  M.M: Dzień Dobry Pani Sylwio!
  S.B: Witam Panią i Państwa przed telewizorami.
  M.M. Chciałabym dziś z Panią porozmawiać na temat kosmetyków AA. Jest Pani ich ambasadorką.Czy może nam Pani zatem opowiedzieć coś więcej o firmie i początkach powstania?
  S.B.: Oczywiście. Niewiem czy Państwo wiedzą ale początki AA sięgają lat 80-tych. W 1982 powstał pierwszy krem marki AA przeznaczony do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. A trzeba podkreślić, że w tamtym okresie temat alergii nie był jeszcze tak popularny i rozpowszechniony jak teraz. Wtedy kobiety niewiele wiedziały jak sobie radzić z problematyczną skórą.
  M.M. Fakt. Czyli jednym słowem marka AA wyprzedziła epokę?
  S.B. Dokładnie, przewidziała to z czym teraz obecnie zmaga się wiele kobiet, w tym również i ja, dlatego z tak wielką przyjemnością zostałam ambasadorką firmy.
  M.M. Co sprawia zatem że darzy Pani tą markę takim zaufaniem i zachęca inne kobiety do używania kosmetyków tej firmy?

  S.B. Przede wszystkim bezpieczeństwo. Nad produkcją kosmetyków czuwa sztab wybitnych lekarzy klinicznych, dermatologów i alergologów. Zanim produkt wejdzie na rynek jest w 100% potwierdzony, że jego receptura nie podrażni skóry alergicznej- dla mnie to niezwykle istotne. Ponadto AA słynie z zaawansowanych technologii, najwyższych standardów zarządzania produkcją i restrykcyjnym procesem kontroli jakości. Dlatego mam do AA pełne zaufanie.
  M.M. Czy poza bezpieczeństwem jest coś jeszcze?
  S.B. Markę AA cenię również za innowacyjność i co bardzo ważne- za skuteczność. Kosmetyki te bowiem są naprawdę skuteczne i przyjemnie się je aplikuje. Skóra dzięki nim nie jest podrażniona. Podoba mi się w nich również to, że zawierają wyłącznie hipoalergiczne kompozycje zapachowe.Warto pamiętać, że to właśnie AA stworzył pierwsze specjalistyczne preparaty do higienty stref intymnych i pierwszą pielęgnację dopasowaną do grup wiekowych. To czyni tą firmę niezwykle innowacyjną.
  M.M. A jaka jest ich dostępność?
  S.B. To kolejny czynnik, dla którego polecam i osobiście wybieram markę AA. Dba ona bowiem, by ich produkty były powszechnie dostępne dla wszystkich kobiet z przejrzystą etykietą, ułatwiającą wybór odpowiedniego produktu.
  M.M. Nie pozostaje nam chyba zatem nic innego jak wypróbować markę AA. Mnie Pani przekonała. Przypuszczam, że naszych telewidzów również. Bardzo dziękuję Pani za rozmowę i życzę dalszych sukcesów z marką AA.
  S.B. Ja również bardzo dziękuję za rozmowę. Było mi bardzo miło u Państwa gościć. Pozdrawiam!

 205. Mam bardzo suchą skórę przez problemy z tarczycą. Jest ona bardzo sucha. Dzięki kosmetykom AA moja skóra jest delikatna i miła w dotyku. Ta marka nigdy mnie nie zawiodła! Zawsze mogę na nią liczyć w szczególności zimą kiedy skóra jest bardziej narażona na wysuszenie. A poza tym AA ma bardzo duży wybór kosmetyków, więc każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego!

 206. Darzę kosmetyki AA zaufaniem ponieważ kosmetyki te wyróżniają się
  naturalnym składem, wysoką jakością ale przede wszystkim
  bezpieczeństwem- z powodzeniem mogą być używane przez osoby ze skórą
  alergiczną i wrażliwą, nietolerującą zwykłych kosmetyków. Skład
  kosmetyków jest ważny ponieważ nakładamy je na ciało- miejsca
  często ulegające podrażnieniom. Kosmetyki AA mają naturalne
  składniki- nie znajdziemy tu szkodliwych, drażniących substancji,
  konserwantów, alkoholu, barwników, pochodnych ropy naftowej i
  innych”zapychaczy”. Kosmetyki AA wyróżniają
  się wysoką jakością, bezpieczeństwem i naturalnym składem a także przystępną ceną i za to właśnie je bardzo cenię.

 207. Kosmetyki AA darzę pełnym zaufaniem ponieważ są stworzone do mojej wrażliwej skóry ! Jako jedyne nie wywołują żadnych dolegliwości podrażnienia ani zaczerwienienia, nigdy mnie nie zawiodły, nie są kosmicznie drogie, i kocham je za ich naturalny skład

 208. Kosmetyki AA to marka której zaufałam, są bezpieczne, chronią skórę, przekonałam się, używam ich z moją córką. Są dostosowane odpowiednio do wieku, dbają o wszystkie kobiety. Nie podrażniają, nie uczulają, mają delikatną konsystencję o świeżym lekkim zapachu.A dzięki pozytywnej opinii Towarzystwa Ginekologicznego poleciłam je na warsztatach kobietom w ciąży.

 209. Błądząc gdzieś między sklepowymi półkami, trafiłam na idealny produkt i nie zawiodłam się na nim!
  Bo jeśli coś spełnia swoje zadanie, a ja zaufać mu mogę, to pójdziemy dalej w naszą wspólną drogę.
  Ogólna dostępność i szeroka gama, sprawia że marka AA jest przeze mnie kochana.
  Częste promocje jeszcze bardziej kuszą – wtedy się świetnie dogadują z moją duszą 😉
  A ponieważ marka już ładnych parę lat na rynku istnieje, to znaczy, że solidna i dobrze się tam dzieje.
  Opinie z internetu AA też ma wyjątkowe, więc ufam iw sumie straciłam dla nich głowę!

 210. Używam ich od wielu lat. Przy moich skłonnościach do alergii i podrażnień wybieram to co najlepsze dla mojej skóry. Od czasu kiedy zaczęłam stosować kosmetyki AA nie mam już na skórze żadnej pokrzywki, plam, wysypki. Czuję się teraz komfortowo, odzyskałam pewność siebie. Gdy moja skóra wygląda dobrze mam lepsze samopoczucie. Jak tu nie ufać AA. Ufam im i je po prostu Kocham.

 211. O kosmetykach AA opowiadała mi kiedyś z gwiazdkami w oczach moja przyjaciółka. Nigdy do końca nie rozumiałam jak tak bardzo można zaufać kosmetykom, zawsze miałam problemy z doborem odpowiednich produktów do mojej wrażliwej skóry. Z czasem zaczęłam testować pojedyncze kosmetyki, a jak weszła na rynek nowa kolekcja kosmetyków kolorowych, to przepadłam. Żadnego uczulenia, żadnych przebarwień ani problemów, które spotykały mnie z większością marek. Wtedy mi samej zaświeciły gwiazdki w oczach, zupełnie się zakochałam. Właśnie dlatego zaufałam kosmetykom AA, jeszcze nie było sytuacji, żebym miała z nimi jakiekolwiek problemy. Do dziś z różnymi produktami tej marki dogadujemy się bezbłędnie.

 212. Do kosmetyków AA przekonałam się w 100% podczas ciąży, gdy potrzebowałam najlepszej pielęgnacji ,był to strzał w dziesiątkę i tak już pozostało. Kosmetyki delikatne ,dla mojej wrażliwej cery także są jak najbardziej odpowiednie.

 213. Wybieram kosmetyki AA już od wielu lat, jedynymi właściwymi kosmetykami do higieny intymnej są kosmetyki AA, ponieważ są delikatne , bez zbędnych dodatków jest także bardzo wydajny starcza na bardzo długo , posiada bardzo wygodne opakowanie z pompką , które pozwala mi dozować tyle płynu ile chcę.
  Wielki plus także za cenę.

 214. Z marką AA związałam się w ciąży. Był to zupełny przypadek, bo jak niespodziewanie w 15 tygodniu ciąży, trafiłam do szpitala, to mąż na szybko dostał zadanie, żeby kupić mi coś do higieny intymnej. Początkowo byłam nieprzekonana, jednak nie mogłam wybrzydzać. Po jakimś czasie spostrzegłam, że spodobało mi się, bo żel był delikatny i miał przyjemny zapach. I tak już zostało, w zależności od potrzeb stosuje różne produkty AA. Po porodzie też byłam super zadowolona, bo żel przynosił mi ulgę, a teraz- na co dzień mam zwykły żel, który towarzyszy mi m. in. na różnych wyjazdach. Teraz nawet w razie szybkiej chęci odświeżenia w torebce mam chusteczki. Myślę, że jak moja córeczka podrośnie to jej też kupię właśnie tę markę.

 215. Mam 33 lata, kosmetykom AA jestem wierna już od wieku nastoletniego, gdyż zmagam się z wrażliwą skórą i jestem uczulona prawie na wszystko, co w drogeryjnych kosmetykach można znaleźć. AA jako jedna z pierwszych marek dostępnych na polskim rynku drogeryjnym pochyliła się nad problemami osób takich jak ja. Dopiero od niedawna obserwuję „wysyp” kosmetyków innych firm dedykowanych osobom z wrażliwą i skłonną do alergii skórą, i chętnie je testuję, o ile są w rozsądnej cenie, lecz zwykle są za drogie. Kosmetyki AA natomiast są w cenie na każdą kieszeń, są łatwo dostępne i – co najważniejsze – nigdy mnie nie zawiodły.

 216. Kosmetyki AA darzę zaufaniem, ponieważ Oceanic (producent) to absolutnie wyjątkowa firma. Uwielbiam ich produkty, bo mają cudowne, nieskomplikowane i zdrowe składy. Z zupełnym spokojem kupuję kosmetyki AA, bo wiem że nie ma w nich kontrowersyjnych składników, których skutków mogłabym się obawiać. A co najważniejsze, mam pewność, że kosmetyki AA nie były testowane na zwierzętach! Dziś, kiedy dla niemal wszystkich liczy się tylko pieniądz, Oceanic to chlubny wyjątek. Dzięki temu, że nie ma ich na chińskim rynku, wiem że mogę kupować produkty AA bez wyrzutów sumienia. Komu można zaufać jeśli nie polskiej firmie z zasadami? Wielkie brawa za szacunek dla zdrowia klientów i życia niewinnych stworzeń. Nie tylko pieniądz się liczy.

 217. Wybieram kosmetyki AA i darzę je zaufaniem, ponieważ jest to jedna z nielicznych marek, które nie powodują podrażnienia na mojej skórze. Z wielu dostępnych produktów do skóry wrażliwej kosmetyki AA sprawdzają się najlepiej. Dzięki temu, że marka ta posiada wiele różnorodnych kosmetyków, bez obawy i z chęcią testuje nowe. Do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń do ich działania i za każdym razem jestem miło zaskoczona. Ceny kosmetyków są bardzo przystępne,a prodykt łatwo dostępny- dzieku temu nie mam problemów z ich zakupem. Kosmetyki AA goszczą u mnie bardzo często i jestem zadowolona z pielęgnacji, którą mi zapewniają 🙂

 218. Najtrudniej zdobyć jest zaufanie, lecz markę AA darzę nim
  stale, bo jest ze mną uczciwa, jasny ma skład i pielęgnuje
  mnie mile tak! Od lat używam kremów, podkładów, balsamów
  i brak tu posmaku – goryczy, zawodu, czy złego wrażenia
  Tylko AA stale wybieram!

 219. AA jest to jedna z nielicznych marek, do których mam bardzo duże zaufania. W swoim życiu wypróbowałam już wiele ich produktów i mogę je z czystym sercem polecać. Wykorzystane przeze mnie płyny sprawdziły się bardzo dobrze. Były delikatne, nie powodowały żadnych podrażnień. Przyjemnie używało się ich przy mojej wrażliwej skórze, nie posiadały drażniącego zapachu.

 220. Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką kosmetyków marki AA gdyż jako jedyne nie podrażniają ani nie uczulają mojej skóry i mają na prawdę uczciwy skład. To są zawsze kosmetyki dobrej jakości a ich działanie sprawia, że kondycja mojego ciała jest codziennie lepsza. Dla mnie ważnym jest także jest to polska dobrze rozpoznawalna marka. Fajne jest też to, że dostępne są na prawdę w wielu miejscach – nie tylko w drogeriach a to jest dla mnie ważne.

 221. Kosmetyki marki AA darzę zaufaniem,ponieważ sa bardzo delikatne dla mojej wrażliwej skóry. Inne kosmetyki podrażniały ją już przy pierwszym stosowaniu.A kosmetyki AA idenie sobie z nią radziły. Dodatkowo są łatwo dostępne na rynku za co też mają dodatkowy plus. Niejedno krotnie będąc w drogerii zapomniałam kupic ulubionego kremu do twarzy czy innego kosmetyku. W tym momemncie nie musiałam znow biec do drogerii moglam go kupić w pobliskim markecie.

 222. Wybieram kosmetyki AA gdyż poleciła mi je bardzo bliska mi osoba. Gdy zaczęłam ich używać przekonałam się, że całkowicie współgrają ze mną i spełniają wszystkie moje potrzeby. Jak znalazłam ideał to potrzeba poszukiwań się skończyła i zostałam przy tym co sprawdzone. Teraz ja z czystym sumieniem polecam kosmetyki AA i wiem, że takim poleceniem na pewno nie zawiodę.

 223. AA to jest zdecydowanie najlepszy linia kosmetyków higieny intymnej! Posiada skład który sprawia że jest tak delikatna, nie podrażnia, nic nie piecze, ani nie swędzi po jej użyciu. Odświeża, ma poręczne opakowanie, które nie zabierze dużo miejsca w torbie podróżnej. Kupiłam pierwszy raz AA INTYMNA MED Advanced pH 3,5 Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej ale zakochałam się w jej działaniu i teraz będę namiętnie kupować, ponieważ robi to co ma robić, pielęgnuje, nie podrażnia, myje. Bardzo ją lubię.

 224. Wybieramy te kosmetyki ponieważ po Porodzie Mi bardzo pomogły ,miałam normalnie „kataklizm” wszystko szczypalo ,swedzialo … Na pomoc przyszła mi właśnie linia AA juz po pierwszym stosowaniu poczulam różnice . z całego serca polecam!

 225. Wybieram kosmetyki marki AA,ponieważ towarzyszą mi od lat i nigdy nie zawiodłam się na nich.Posiadają delikatny skład,przez co nie uczulają,poza tym są stanowcze w działaniu,a jednocześnie nie uczulają skóry.Oczywiście ich dodatkowymi zaletami są:lekki zapach,wygodne opakowanie oraz niska cena.Produkty marki AA polecam znajomym i zawsze słyszę od nich same pochlebne opinie na temat tej marki.

 226. bezpieczne składy kosmetyków AA dają wytchnienie i ochronę moim niestety super wrażliwym i wybrednym partiom intymnym. dobrze mieć coś, na czym można, zwłaszcza w tych sprawach, polegać 🙂

 227. Kosmetyki AA zostały mi polecone przez mamę, gdy zaczęłam stawać się młodą kobietką. Nigdy mnie nie zawiodły, są delikatne, nie powodują żadnych nieprzyjemnych dolegliwości jak szczypanie, a zarazem idealnie chronią. Jestem pewna, że tak samo jak moja mama i ja polecę kosmetyki AA mojej córce, ponieważ darzę je prawdziwym zaufaniem 😀

 228. kosmetyki AA- ufam im, ponieważ są naszą polską marką ( Oceanic )a tylko Polak wie co Polakowi/Polce potrzeba; są to produkty, które łączą bezpieczeństwo kosmetyków z ich wysoką skutecznością i przyjemną aplikacją. Są idealne dla wrażliwej oraz alergicznej skóry. Mogę z czystym sumieniem potwierdzic,że kremy dziają a kosmetyki są rewelacyjne. Uwielbiam krem pod oczy-wszystkie inne powodowały,że rano budziłam się z problemami wokół oczu a po kremie AA energia mlodosci – NIC, zero problemów 🙂
  Produkty AA mają

 229. Seria AA intymna
  jest dla mnie rewelacyjna.
  Infekcje wszystkie wygania
  Używam jej więc bez gadania.
  Kwas mlekowy z żurawiną
  I bakterie się już nie dostaną.
  Polecam Paniom, które go nie miały
  Bo to produkt doskonały.
  Rano, wieczór, we dnie, w nocy
  – zawsze chętna do pomocy.

 230. Uwielbiam produkty AA w każdej postaci: czy to balsamy, kremy do twarzy, żele pod prysznic, żele intymne i inne 🙂 dlaczego darzę tę markę zaufaniem?
  1. Nigdy nie zawiodła mnie i zawsze spełnia moje oczekiwania.
  2. Wszystko co jest napisane na etykiecie jest prawdą bez ściemniania.
  3. Skład i efekty to jest to co sobię najbardziej cenię a produkty AA posiadają to w 100% w mojej ocenie 🙂
  Produktom marki AA ufam i ufać będą
  nigdy nie zawiodły mnie i tylko ich używać chcę 🙂

 231. Wybieram kosmetyki AA gdyż nigdy jeszcze się na nich nie zawiodłam. Marka AA to po prostu super kosmetyk za przystępna cenę dla każdej kobiety.

 232. Kosmetyki AA to marka dobrze mi znana,
  często na zakupach przeze mnie wybierana.
  Przystępne ceny i dobra jakość kosmetyków,
  to jeden z najważniejszych czynników.
  Zaufane produkty bardzo sobie cenię,
  a jakość potwierdza ginekologiczne stowarzyszenie.
  Kosmetyki do higieny intymnej mają za zadanie
  nie wywoływać podrażnień i pielęgnować dokładnie.
  Dla wrażliwej skóry skład ma znaczenie,
  produkt bez składników alergicznych to marzenie.
  Chętnie sprawdzę, czy AA te wymagania spełnia,
  wtedy z pewnością będę po nie sięgać.

 233. Zawsze darzyłam kosmetyki AA zaufaniem. Jest to marka, która gwarantuje głębokie nawilżenie i świetną pielęgnację skóry, również z problemami atopowymi. Kiedyś można było te kosmetyki znaleźć tylko w aptekach co samo przez się świadczy o jakości tych produktów, w dodatku w cenie która nie zabija z nóg. Gorąco polecam i pozdrawiam.

 234. Kosmetyki AA sa ze mna juz od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiodly Moim zdaniem sa to najlepsze kosmetyki jakich mozna uzywac.

 235. Wybieram kosmetyki AA, bo według mnie są najlepsze! Właśnie tą markę darzę zaufaniem, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła!

 236. Kosmetyki AA są ze mną od lat, w mojej kosmetyczce znajdują się wszystkie kosmetyki do makijażu z AA, łazienka również błyszczy AA, kremy, peelingi i płyny. Cenie kosmetyki AA za skład, funkcjonalność i skuteczność.

 237. Dzięki kosmetykom nie boję się zakładać krótkich spódniczek a to dlatego, że kosmetyki AA ochrania mnie i moje wrażliwe miejsca przed infekcjami, a do tej pory był to dla mnie koszmar. Świetnie spełniają swoje funkcje i nie są to słowa rzucone na wiatr. Tak jak pisze na opakowaniu tak jest. Nawet podkład jest swietny

 238. Kosmetyki AA są ze mną od dawna.Jako nastolatką używałam kremów do twarzy balsamow do ciała i płynu do higieny intymnej. Kiedy zostalam mamą tez AA bylo przy mnie po porodzie płyn do higieny intymnej bardzo mi pomógł.Obecnie jestem mamą nastolatki i zarazilam ja Waszymi produktami jest zachwycona nimi.Twierdzi że nie ma nic lepszego nic nie uczula skóra pięknie nawilżona o zdrowym wyglądzie. AA JESTEŚCIE NAJLEPSI

 239. Stosuje kosmetyki firmy AA poniewaz zapewniają mi ochronę przed infekcjami, nawilżaja, odświeżaja,regeneruja, koja, łagodza podrażnienia.jestem z nich zadowolona gdyż zapewniają mi komfort każdego dnia i nie powodują u mnie reakcji alergicznych.

 240. Kosmetyki AA zapewniają świeżosc przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Mam do nich zaufanie i są ze mną zawsze kiedy ich potrzebuję Z przyjaciółmi jest się na dobre i na złe tak jak z AA.

 241. Miałam sporo problemów intymnych i nie potrafiłam sobie z nimi poradzić. Narastały się infekcje kiedy na szczęście trafiłam na kosmetyki AA. Po kilku dniach regularnego stosowania mój stan się polepszył. Od tamtej pory AA są moim numerem jeden i nie wyobrażam sobie dnia bez nich.

 242. Wybieram kosmetyki AA ponieważ są doskonałe do każdego typu skóry są bezpieczne, wyjątkowe.
  Markę AA darzę zaufaniem, ponieważ nigdy mnie nie zawiodła jestem z niej bardzo zadowolona używam kosmetyków AA od kilku lat kocham testować i idzielić się opinią z innymi

 243. Dla mnie kosmetyki AA są jednymi z najlepszych na rynku . To właśnie dzięki plynowi do higieny intymnej odkryłam co oznacza spokój brak upławów i swędzenia . Każda inna kobieta to zrozumie jeśli choć raz miała właśnie taki problem.

 244. Dlaczego darzę zaufaniem markę AA? Ponieważ jestem pewna, że kosmetyki będą bezpieczne dla wrażliwej skóry. Zawsze jestem zadowolona z kupna produktu AA. Dają komfort oraz wygodę. Działają łagodnie na skórę, nie wywołują reakcji alergicznej, co jest wielkim atutem. Sam fakt, że kosmetyki poddawane są wielu badaniom i restrykcyjnym testom, utwierdza mnie w przekonaniu, że tworzą je prawdziwi specjaliści , dbający o każdy szczegół.

 245. Uwielbiam kosmetyki AA i darze je ogromnym zaufaniem poniewaz nigdy sie nie zawiodlam na tej marce i jestem pewna ze kazda kobieta znalazla by cos dla siebie sa delikatne i nie wyobrazam sobie bez nich dnia

 246. Kosmetyki AA były pierwszymi kosmetykami, które kupiłam i które doradziła mi mama jako młodej dziewczynie. Od zawsze miałam wrażliwa skórę ze wzg. na moje silne leki a te kosmetyki zawsze idealnie dbała o moją skórę nigdy jej nie podrazniajac.Są tak idealnie dopracowane ze mam pewność co do ich składu i działania. Mam zaufanie do tej firmy ponieważ jestem pewna że mi nie zaszkodzą. Ceny kosmetyków są również idealnie dopasowane do mojego portfel co bardzo mnie cieszy. W kosmetykach nie czuć sztucznej chemi tylko ntutalne zapachy i to jeszcze bardziej sprawia że po nie sięgam i chętnie polecam je innym.

 247. Dla mnie, w czasach, gdzie wszędzie jest pełno chemii i większość dąży do bycia naturalnym, zdrowym, ważne jest, że propozycja marki AA to cała gama kosmetyków antyalergicznych, dbających o komfort skóry oraz o jej bezpieczeństwo, jednocześnie oferując niezaprzeczalna skuteczność. To polskie kosmetyki, po drugie są niedrogie, po trzecie radzą sobie świetnie z wrażliwą skórą. Ja jestem bardzo zadowolona z AA, niejednokrotnie używałam i uzywam wciąż kosmetyków tej firmy (m.in. kremy, specyfiki do mycia twarzy, toniki, balsamy do ciała) i wszystko bardzo mi odpowiadało. Z AA bardzo fajne są kremy z serii AquaIce. Bardzo dobrze je wspominam 🙂 Tę marke darzę dużym zaufaniem, jeszcze nigdy się na niej nie zawiodła! Pomoga mi w pielęgnacji skóry skłonnej do alergii, kosmetyki są niedrogie, a naprawdę skuteczne i warte zakupu.

 248. Kochani już bardzo długo używam waszych produktów, m.in. żel do higieny intymnej, kremy do twarzy,ale najdłużej podkład do cery chyba od zawsze, nigdy się nie zawiodłam na waszych kosmetykach polecam znajomym, cenię je za wytrzymałość, zapach, a przede wszystkim w dzisiejszych czasach za cenę. Przyznam szczerze, że z miesiąca na miesiąc odkrywam to nowe zapachy, produkty.<3

 249. Nowoczesna kobieta żyje szybko, pełnią życia, dodatkowo spełnia się zawodowo przy czym, nie zapomina o domu i jej roli w nim. Konkretnie mówiąc, czasy się zmieniły, kobiety nie siedzą teraz tylko w domach, ale również żyją chwilą, dbając o samorealizację. Dlatego, poprzez zmianę sposobu życia, dbają nie tylko o swój rozwój intelektualny, duchowy oraz towarzyskie, ale przede wszystkim o swój wygląd i zdrowie. Tylko zadbana kobieta, która zwraca uwagę na swoje potrzeby fizyczne, zwłaszcza potrzeby swojego ciała, czuje się szczęśliwa i jest w stanie góry przenosić. Możliwy jest ten stan, tylko wtedy, gdy znajdziemy odpowiednie kosmetyki, które zapewnią nam komfort i swobodę. To zawdzięczam kosmetykom marki AA, tylko one potrafią sprawić, że przez cały dzień czuję się zadbana. Kosmetyki pielęgnują moją skórę oraz najważniejsze chronią, przed infekcjami. Dodatkowo, idealnie nawilżają, odświeżają, regenerują, koją oraz łagodzą podrażnienia. To wszystko w jednej z wielu ciekawych propozycji kosmetyków marki AA, to dzięki nim, czuję się komfortowo, a co za tym idzie, jestem szczęśliwa i mogę swobodnie poświęcić swój czas i skupienie tylko na czynności, które wykonuję, nie martwiąc się, nieprzyjemnymi problemami. Zaufałam kosmetykom marki AA kilka lat temu i od wtedy stały się nieodłącznym elementem mojej kosmetyczki, polecam wszystkim znajomym, bo wiem, że nigdy tego zaufania nie stracę.

 250. Kosmetyki AA darze zaufaniem gdyż nigdy się na nich nie zawiodłam. Czy to podkład do twarzy czy żel do higieny intymnej zawsze wszytsko sprawuje się idealnie i bez najmniejszych zastrzeżeń!

 251. Kosmetyki AA towarzyszą mi zarówno w pielęgnacji ciała jak i w celu upiekszenia siebie. Marka znana jest mi od dawna i darze ją dużym zaufaniem. Zarówno w higienie intymnej, jak i pielęgnacji twarzy, poprzez wybór kosmetyków do makijażu testowałąm wiele produktów, z których jestem bardzo zadowolona. Konsystencja, zapach, oczyszczenie, nawilżenie.. wszystko to sprawia, że wracam ponownie do tych kosmetyków. Bez wątpienia wybieram ją również na prezenty dla bliskich bez obaw, że mogą się nie spodobać lub wywołać szkodliwe reakcje skórne. Jako kobieta szczególnie ważna jest dla mnie pielęgnacja sfer intymnych, również teraz, kiedy urodziłam dziecko i moje ciało przechodzi okres połogu. Kupując produkty AA do tej pielęgnacji wiem, że to dobry wybór!

  1. moja siostra przekonała mnie do kosmetyków AA żele,kremy,ogólnie cała gama to wysokiej jakości produkty,mnie od razu przypadły do gustu,delikatne ,skuteczne,to co powinno być w dobrych kosmetykach jak AA ,dziękuję że takie są :)))

 252. Odpowiedź nie jest zbyt trudna. Bo polskie, bo doskonałe, bo firma z tradycjami, bo przywiązanie, bo świetna jakość 🙂

  Wspierajmy rodzime firmy. AA nigdy mnie nie zawiodło. Jest ze mną od lat. Dobre kosmetyki idealne dla mojej skóry, przynoszą mi komfort pielęgnacji. Codzienność czasem dobija, a wieczorem przyjemna kąpiel, dobry uczynek w kierunku siebie. Każda z nas chce pozostać piękna jak najdłużej. Dodatkowym plusem jest dostępność. AA jest wszędzie w każdej drogerii czy aptece. Nie mam czasu na bieganie po sklepach. Przyzwyczaiłam sie do dobrego i nie będę z tego rezygnować.
  Nadal chcę być z AA, na zawsze.

  Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć. AA mi w tym pomaga codziennie 🙂

 253. Kosmetyki AA darzę zaufaniem, ponieważ ich skład jest bardzo dobry. Nigdy nie miałam problemów z wrażliwą skórą po zastosowaniu któregokolwiek kosmetyku firmy AA. Nigdy nie działo się nic niepokojącego po wypróbowaniu nowości kosmetycznych tej firmy. Śmiało sięgam po te kosmetyki bez obaw, że się rozczaruję.

 254. Dlaczego darze kosmetyki AA tak dużym zaufaniem?! Odpowiedź jest prosta. Zawsze chronią, dbają i nawilżają jak trzeba. Składy idealne mają co sprawia, że nigdy nie podrażniają. Ceny przystępne mają i jakością powalają.

  Pozdrawiam

 255. Wybieram kosmetyki aa ponieważ mam uczulenie na niektóre kosmetyki a firma aa mnie nie uczula dlatego ja wybieram a to jest problem dla mnie jak dana firma albo dany kosmstyk uczula poniewaz to sie wiaze z lataniem po lekarzach itd 😉

 256. Kosmetykom AA ufam z tego względu , że jeszcze nigdy mnie nie zawiodły . Używając tych kosmetyków nigdy nie miałam podrażnień ani mnie nie uczuliły . Kosmetyki AA pielęgnują idealnie moją skórę , która potrzebuje odpowiednich kosmetyków aby wyglądać zdrowo i promiennie .

 257. Aa produkty te dają odświeżenie przynoszą ukojenie.Dzięki waszym kosmetykom moje skóra jest zrelaksowana i wypoczęta pomimo nie przrspanych nocy przy małym dzieckuwasze kosmetyki przede wszyatkim sa polskimi kosmetykami ktore bardzo ładnie pachną sa wygodne w użyciu i starczaja na bardzo długo…plyn do higieny intymnej rewelacja moze to potwierdzic moj mążświezosc relaks delikatnosc polecam

 258. Marka i kosmetyki AA sprawiają ze czuje się świeżo, czysto i wiem że ten kosmetyk dba o mnie i.miejsca intymne w każdej kwesti, o tym że wyrownuja poziom PH a najważniejsze nawilżają i tworza bariere ochronna, sa świetne

 259. Kosmetyki AA darzę zaufaniem ponieważ jako jedyne nie wywołuja alergii,podraznien na mojej wrażliwej skorze! To delikatne ukojenie dla mojej skory.Dodatkowo przystępna cena.Polecam każdemu!

 260. AA i zaufanie wynika z tego, że mam gwarancję, że kosmetyk, który używam od lat nie zmienia się, że nagle nie dodano do niego składnika, który wywoła u mnie reakcję alergiczną, w tej kwestii nigdy się nie zawiodłam. Jeśli mam ochotę spróbować czegoś nowego to też mam ku temu okazję, bo kosmetyki AA poszerzają swoją ofertę. Stąd moje zaufanie, które opiera się na stabilizacji marki AA.

 261. Wybieram kosmetyki AA powodów jest wiele ponieważ lepszym od planu A jest tylko plan zrealizowany z AA, gwarantuje to efekt taki co zapiera dech w piersiach, powoduje dumę i radość. Niczym baterie AA ładuje mnie pozytywną energią, zmienia mnie w zdrową i uroczą kobietę która z duma rusza w świat by odnieść sukces!

 262. Pierwszy raz o marce AA dowiedziałam się od przyjaciółki. Zakupiłam płyn do higieny intymnej, żeby wypróbować. Nie rozstaje się z nim nigdy. Kosmetyki AA to marka, która wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością kosmetyków. Tworzone są one z myślą o delikatnej skórze kobiet. Wielokrotnie przebadane i posiadające pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego- a to mówi samo za siebie. Poza tym kosmetyki AA są hypoalergiczne za co je uwielbiam.

 263. Lubię kosmetyki AA, za to ich skład, za innowacyjność, nowoczesność, przystępność. I przede wszystkim za to, że skutecznie pielęgnują skórę wrażliwą. Uwielbiam zwłaszcza kremy do twarzy, które sprawiają, że moja cera staje się piękniejsza i nabiera zdrowego wyglądu.

 264. Dla mnie kosmetyki AA są synonimem równowagi i bezpieczeństwa. Jakiekolwiek miałam problemy skórne, kosmetyki AA przychodziły mi z pomocą. Wiem, że moja skóra jest w najlepszych rękach. Są moim wyborem numer jeden. Nigdy mnie nie zawiodły, pomimo różnych problemów. Wybieram je w ciemno. Polecam każdemu i za każdym razem słyszę jedno – „czemu tak późno dowiedziałam się o ich istnieniu?!”.

 265. Kosmetyki AA są AntyAlergiczne -nie uczulają i nie podrażniają mojej wrażliwej skóry natomiast w 100% dbają o nią co widać na zewnątrz. Ufam tym kosmetykom i używam ich na codzień. To produkty którym warto zaufać i oddać się im w całości, a one odwdzięczą się nam ukojeniem i odprężeniem.

 266. Kosmetyki AA to moja codzienna obowiazkowa pielegnacja, bez tych kosmetykow nie wyobrazam sobie prysznica tym bardzieji ze moja skora jest bardzo delikatna a miejsca intymne tak delikatne ze po kazdym innym plynie mam duze problemy zaczaczajac nawet u wizyty u specjalisty. Dlugo szukalam kosmetykow ktore zaspokoja moja wrazliwosc a do tego sa w dobrej cenie i naprawde kazda kobieta moze sobie na nie pozwolic. Nawet mojej 10 letnieji corce przypadly do gustu wiadomo jak to przyszla nastolatka niech uzywa tego co najlepsze.

 267. Używam kosmetyków firmy AA do różnych części ciała, kosmetyki kolorowe, demakijaż, kremy, balsamy no i higiena intymna. Nigdy się na nich nie zawiodłam. Są odpowiednie do mojej skóry. Lubię ich szeroki wachlarz zapachów i kolorów- każdy znajdzie coś dla siebie

 268. Miłością do kkosmetyków firmy AA zarazila mnie moja mama,używała płynu do higieny intymnej,później zaczęła używać moja siostra i ja.Nie wyobrażam sobie żadnych innych kosmetyków,cenie ich sobie za naturalny skład,skora jest miękką i ozywiona,nie podraznia ciała,i nie kosztują dużo,są najlepszymi kosmetyki dla mojej skóry 😉

 269. Kosmetyki AA darzę zaufaniem, ponieważ cenię sobie w nich jakość i cenę, a do tego ogromny wybór. W codziennym używaniu nigdy mnie nie zawiodły a wiele razy były dla mnie wręcz wybawieniem 🙂

 270. Kosmetyki AA towarzyszą mi od dawna. To mój must have w łazience. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie i będzie w 100% usatysfakcjonowana. To produkty, które pielęgnują każdy rodzaj skóry, nawilżają oraz leczą. Są przeznaczone do skóry wrażliwej i nie podrażniają. Delikatnie odświeżają i pozostawiają takie uczucie na długi czas. Dodatkowo są bardzo wydajne oraz zamknięte w wygodnych do użytku buteleczkach. Kosmetyki te są również na każdą kieszeń A w tej cenie otrzymujemy produkt najwyższej jakości!

 271. Uważam że kosmetyki serii AA są najlepszymi kosmetykami jakie mogę używać. Mam na wiele kosmetyków uczulenie A te o dziwo nie uczulaja i pozostawiają skórę miękką bez jakich kolwiek oznak podrażnienia . Polecam każdemu bo sprawdziłam.

 272. Mam wrażliwą alergiczną skórę i dobieram kosmetyki które ona toleruje. AA to kosmetyki jak sama nazwa wskazuje Anty Alergiczne i mogę im zaufać. Do higieny intymnej jeszcze ich nie stosowałam więc chętnie wypróbuję

 273. Uważam, że serie kosmetyków AA są najlepsze na rynku, ponieważ to jedyna firma, której mogę zaufać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie boję się, że coś mnie uczuli, bo to najdelikatniejsze kosmetyki z jakimi się kiedykolwiek spotkałam. Mam wrażliwą skórę i nie wyobrażam sobie używania innych kosmetyków jak AA. Stosowałam i testowałam wiele firm, jak na razie AA jest na piedestale mojej listy. Ta wygrana byłaby dla mnie idealnym prezentem, ponieważ niedługo będę rodzić i przyda mi się delikatna seria do higieny intymnej.

 274. Mam zaufanie do firmy, którą używam od kilku lat. Próbowałam „nowości” rynkowych, które mnie uczulały, ale i tak zawsze wracałam z podkulonym ogonem do produktów AA. Już więcej nie zamienię na żadne inne.

 275. Zaczęłam stosować produkty marki AA podczas ciąży – był to krem do twarzy który świetnie sprawdził się podczas ciąży więc pomyślałam dlaczego nie pójść dalej skoro krem jest ok później wybrałam żel do higieny intymnej .To był strzał w dziesiątkę – zero problemów z podrażnieniami a wiadomo jak ważne jest dbanie o higie. Tym bardziej że od zawsze miałam problemy z różnego rodzaju podrażnieniami .
  I tak zakochałam się w marce AA – lubię testować różne maseczki i peelingi …i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że po produktach z AA nie miałam zad podrażnień itp.

 276. Wybieram markę AA na co dzień. Stosuję już wiele jej produktów począwszy od kosmetyków i balsamów do ciała, do higieny intymnej jak również serii produktów do makijażu. Jak dotąd nigdy nie zawiodłam się na stosowanych produktach a muszę przyznać, że nie jestem łatwym i bezproblemowym klientem. Zmagam się z wrażliwą i podatną na podrażnienia skórą i niestety przypadłość ta dyskwalifikuje w moim przypadku większość kosmetyków do pielęgnacji dostępnych na rynku. Marka AA jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i z żadnym z dotychczas używanych produktów nie miałam problemu. Kosmetyki te są delikatne dla skóry, polecane przez dermatologów i stworzone ze składników, dzięki którym mogą być stosowane przez każdą kobietę z różnymi problemami skórnymi. Dlatego też bardzo często sięgam po markę AA, nie chcę eksperymentować na swojej skórze a kosmetykom AA mogę zaufać.

 277. Powód, dla którego cenię produkty AA zaufaniem jest jeden prosty: moja mama posiada wrażliwą cerę, po wielu kremach na jej skórze twarzy pojawiała się wysypka, co wpływa na to, że nie może używać pierwszych lepszych kosmetyków. Od kiedy zastosowała, produkt AA, a było to serum pod oczy, ma jej skórze nie pojawiło się nic niepokojącego, a produkt świetnie działał.
  Dlatego wiem, że produkty AA są bezpieczne, nie dzięki reklamom, a z praktyki 🙂

 278. co sprawia, że wybierasz kosmetyki AA i dlaczego to właśnie tą markę darzysz zaufaniem
  Wybieram kosmetyki AA ze względu na ich niezawodność. Ich hipoalergiczny skład, to coś, czego zawsze szukam w kosmetykach. Wiem, że wtedy firma dba o bezpieczeństwo mojej skóry. Dzięki temu też śmiało mogę polecać je koleżankom, bez względu na ich wrażliwą skórę, czy skłonności do uczuleń. Nad tworzeniem kosmetyków AA czuwają lekarze kliniczni, dermatolodzy i alergolodzy. To daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. To tak, jakbym miała prywatną konsultację ze specjalistą przed każdym użyciem kosmetyku. Ponad to, zauważyłam, że im kosmetyki bardziej naturalne, hipoalergiczne, tym gorsza ich jakość. AA jednak tu góruje, mimo naprawdę dobrego składu, bez niepotrzebnej „złej chemii” działanie ich kosmetyków jest bezkonkurencyjne. Produktów tej firmy używała i używa nadal moja babcia, a jej skóra, mimo podeszłego wieku, naprawdę promienieje. Jest ona dla mnie najlepszym, naocznym przykładem na to, że AA jest sprawdzoną marką, której mogę, jak najbardziej, w pełni zaufać.

 279. W dzisiejszych czasach pogoń za modą i tredami stała sie ważniejsza od zdrowia. Wiele kosmetyków kusi nas super designem czy wyjątkowa oryginalnością zapominając dosłownie co jest ważne. Kosmetykii AA zostają tworzone i doskonalone na każdym etapie produkcji, od pomysłu do testowania i opinii która przecież dla konsumentów jest tak istotna. AA to kosmetyki których skład nas może zachwycić, idealne delikatne hipoalergiczne przeznaczone do codzinnej pielegnacji bez obaw o delikatne miejsca, o podrażnienia. To sie bardzo docenia jakość, nie wygląd ale jakość i komfort w uzytkowaniu. Takie właśnie są AA! Obecnie używam roll’on antyperspirant w kulce 0% soli aluminium z witaminą E która cudownie pielegnuje skórę pod pachami a wit. E nie powoduje podrażnień. Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków. Dają poczucie pewności że nasza skóra jest naprawdę w dobrych rękach

 280. Kosmetyki AA stosuje od niedawna ale myślę, że bardzo się polubimy. Przede wszystkim nie podrażniają mojej delikatnej skóry i nie mam po nich alergii. Jako nieliczna marka ma bardzo szeroką ofertę produktów. Wśród nich można znaleźć zarówno produkty do makijażu, jak i do pielęgnacji ciała i wiele innych. Ta firma w swojej ofercie ma kosmetyki dla różnego rodzaju skóry oraz włosów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapomniano również o mężczyznach. Wybieram je często jako prezent na, gwiazdkę czy urodziny męża.

 281. Do niedawna sądziłam, że żadne kosmetyki nie są mi potrzebne. Skóra była dla mnie na tyle łaskawa, że odpuściłam sobie ten temat zupełnie. Jako kobieta w okolicach 30 stki stwierdziłam, że musze nadrobić zaległości kosmetyczne i padło na Państwa firmę. Kosmetyki sa, jak dla mnie nowicjusz idealne! Delikatne i odświeżające! Poza tym to produkt polski tym bardziej warto choć raz przetestować! No i cena…nie lubię przepłacać!

 282. Kosmetyki marki AA stosuję od lat(nie tylko te do higieny intymnej).Sięgam po nie śmiało bo wiem,ze poza dobrą jakością wyróżniaja się też bezpieczeństwem stosowania.Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.Moja corka ma bardzo wrażliwa skórę i miała problem z wyborem kosmetyków.Poleciłam jej AA i jest bardzo zadowolona.Teraz już nie muszę jej zachęcać do ich stosowania.Korzystamy z tej marki codziennie,czujemy się z nią pewnie i zadowolone z efektów.

 283. Wybieram kosmetyki AA, ponieważ jestem pewna, że to sprawdzona marka, że spełni moje oczekiwania. Przekonałam się o tym kiedy pierwszy raz kupiłam płyn do higieny intymnej marki AA. Do tej pory borykałam się z problemami infekcji intymnych – od dnia zastosowania tego płynu moje problemy ustąpiły. Po wyleczeniu infekcja nie powróciła (tak jak to było do tej pory) . Od tego momentu zaczęłam kupować także inne kosmetyki marki AA. Między innymi Balsamy do ciała, kremów do twarzy …i wszystkie co do jednego sprawdzały się znakomicie. To jest chyba wystarczający powód by darzyć kosmetyki AA zaufaniem. Pokonane problemy ze zdrowiem to najważniejszy fakt z ich stosowania.

 284. Kosmetyki AA darzę zaufaniem od bardzo dawna.Bardzo delikatne,nie uczulają,pielęgnują skórę delikatną i wrażliwą.Od dawna używam kosmetyków AA do makijażu,ale nie wiedzieć czemu nie używałam jeszcze kosmetyków do higieny intymnej.Mam suchą skórę skłonną do podrażnień i dlatego używanie kosmetyków AA nie mam większych problemów.

 285. Kosmetyki AA stosuje od lat jest to jedna z 3 marek którym ufam nie tylko jako kosmetyków do higieny intymnej , ale także i do ciała. Kremy czy żele , są dla mnie idealne. Nie podrażniają nie uczulają i nie kosztują dużo .Są idealne dla mnie . Sprawdzają się nawet u moje 6,5 letniej córci która ma wrażliwą skórę. Żel delikatny pod prysznic sprawia że jej skóra nie swędzi. Ma także swój żel intymny AA przeznaczony dla dziewczynek

 286. Wybieram markę AA ponieważ cenię sobie skuteczność ich kosmetyków. Jakośćkosmetyków jest bardzo dobra, nigdy mnie nie uczyliły a to naprawdę ogromny plus. Cena jest również bardzo przystępna. Moim ulubionym jest kremowy żel do mycia ciała avocado i babassu oil z serii AA OIL ESSENCE oraz peeling z tej samej serii. Naprwdę gorąco polecam wypróbować moich ulubieńców.

 287. Kosmetyki AA dażę zaufaniem od wielu lat. Są bezpieczne, nie uczulają i co dla mnie bardzo istotne nie są testowane na zwierzętach.

 288. Kosmetyki AA stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby mojej niezwykle wrażliwej skóry. Po wielu latach prób, poszukiwań, a niejednokrotnie rozczarowań znanymi i promowanymi w mediach markami byłam zniechęcona i zrezygnowana, gdyż produkty tychże firm, poza walorem estetycznym oraz zapachowym najczęściej nie służyły mojemu ciału, w tym i cerze. Myślałam, że już zawsze będę musiała zmagać się z podrażnieniami i dyskomfortem towarzyszącym stosowaniu wielu różnych kosmetyków. Ale i do mnie los się w końcu uśmiechnął… Któregoś dnia, podczas zakupów wdałam się w debatę z pewną niezwykle sympatyczną ekspedientką. W toku wspólnej rozmowy podzieliłam się z nią swymi odwiecznymi problemami nie myśląc wcale, że może to cokolwiek zmienić. A jednak… Zaskoczyłam się pozytywnie, gdyż kobieta bardzo kompetentnie i rzeczowo opowiedziała mi o produktach i marce AA wskazując na ich jakość i dobroczynne działanie. Powiedziałam sobie w duchu: ostatni raz, z nadzieją dam jakiejkolwiek marce szansę! I dobrze, że to zrobiłam, bowiem tym razem było inaczej! Nie zawiodłam się! Bez wątpienia tenże osobliwy przypadek sprawił, że produkty firmy AA towarzyszą mi po dziś dzień, zaspokajając moje potrzeby, a ściślej rzecz ujmując – potrzeby mojego ciała :-).

 289. Kosmetyków AA używam już od dawna, ale nie tylko ja z nich korzystam – uwielbiają je tez moja mama, młodsza siostra i babcie! Cenie je, bo przede wszystkim są to polskie produkty, a nasze jak wiadomo są najlepsze i zawsze je doceniam! Maja przystępna cenę i jeżeli chodzi o ich jakoś to warto w nie zainwestować! Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

 290. Ponieważ mam do nich pewne zaufanie i wiem, że są godne polecenia. Ufam szczególnie kosmetykom AA do higieny intymnej. Bo zaufanie to podstawa.W życiu codziennym wypróbowałam wiele innych kosmetyków i mogę z wielką przyjemnością ją polecić.Wykorzystywany płyn do higieny intymnej sprawdził się bardzo dobrze. Był delikatny nie powodował żadnych podrażnień . Pompka w tym przypadku była dobrym rozwiązaniem i ułatwiała użycie produktu.

 291. Ponieważ jestem alergiczką,muszę starannie dobierać kosmetyki. AA nigdy mnie nie zawiodły,a dobrze jest wiedzieć,że jakąś markę można wybrać” w ciemno” i nie będzie się tego żałowało.Zawsze można być pewnym,że wymagająca alergiczna skóra nie zostanie podrażniona i narażona na dodatkowy dyskomfort.

 292. Na uciążliwości z pielęgnacją mojej skóry zaradzają przyjazne kosmetyki – specjalne środki nawilżające o wysokich walorach higienicznych. Takie „zaradzacze” są od firmy AA. Korzystam z tych kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Skuteczny okazał się zel do higieny intymnej, a ulgę przynosi również specjalistyczna emulsja. Aby zapobiegać problemom ze skóra, a także łagodzić te, które już się pojawiły, niezbędna jest pielęgnacja skóry właśnie z użyciem tych wspomnianych „pomocników”. Potwierdzam, że zdecydowanie dbają o mój komfort. Długotrwale nawilżają skórę oraz regenerują płaszcz ochronny na jej powierzchni. Ich zaletą jest głębokie wnikanie w skórę. Nie ma mowy o działaniu powierzchownym. Tutaj się liczy skuteczna pielęgnacja, głęboka i precyzyjna. Poleciłam te preparaty. Po kuracji stosowania polecanego antidotum zauważyłam naturalne wyciszenie miejsc intymnych Polecam markę AA. Jest zdecydowanie przyjazna skórze.

 293. Płyn do higieny intymnej z firmy AA pierwszy raz kupiłam kiedy urodziłam moje dziecko czyli w lipcu. Wiem, że naprawdę mi pomógł a był to mój trzeci wypróbowany płyn po porodzie. Gdy zaczęłam go używać dopiero poczułam ulgę i komfort w tym trudnym dla kobiety czasie. Teraz właśnie mi się skończył i wiem już jaki będzie mój wybór podczas następnych zakupów. Jest wart każdych pieniędzy bo naprawdę pomaga i chroni. Polecam go każdej kobiecie:)

 294. Delikatne, aksamitne i skuteczne. Takie są kosmetyki AA. I właśnie dlatego to właśnie po nie sięgam podczas wizyty w drogerii. To właśnie dlatego polecam je swoim bliskim. Stosując je mam pewność, że robię sobie i swojej skórze najlepszy prezent. Dzięki kosmetykom AA czuję się zadbana i piękna. Po prostu. A o to chyba właśnie chodzi w codziennej pielęgnacji.

 295. Kosmetyki marki AA są idealne dla mojej skóry. Każdego dnia pielęgnują moje ciało dostarczają mi nawilżenie oraz witwminy, które są bardzo ważne dla zdrowej skóry szczególnie w zimne dni. Jestem zadowolona z kondycji mojej skóry dzięki kosmetykom AA, które poleciła mi mama. Była bardzo zadowolona z produktów jakie używała dlatego też zachęciła mnie do stosowania kosmetyków AA, które bardzo szybko zyskały moje zaufanie.

 296. Kosmetyki AA dbają o kobietę i jej potrzeby. Są tworzone dla kobiet i z myślą o kobietach. Dzięki nim nasze ciało jest piękne i zadbane. po zastosowaniu kosmetyków AA każdy nam zazdrości idealnego wyglądu.

 297. Kosmetyki AA darzę zaufaniem, ponieważ nigdy się na nich nie zawiodłam. Często wracam do nich, gdyż doskonale spełniają moje oczekiwania:
  – są delikatne do skóry,
  – ładnie pachną,
  – i wystarczają na długo

 298. Kosmetyki AA z powodzeniem stosuję od kilku lat, a o ich doskonałej skuteczności przekonuję się każdego dnia na własnej skórze. Mimo, że rynek kosmetyczny jest bardzo dynamiczny, do kosmetyków marki AA mam pełne zaufanie, ponieważ są niezawodne i mają magiczną moc. Przykładem stosowania kosmetyków AA jest moja wyjątkowo zadbana, jędrna, promienista i super efektowna cera oraz seksowne i przyjemne w dotyku ciało. A to z kolei sprawia, że mam doskonałe samopoczucie, jestem radosna i mam apetyt na życie. To dzięki kosmetykom AA moja skóra promienieje z radości, jest zrelaksowana i dobrze odżywiona oraz przyciąga spojrzenia zarówno zazdrosne kobiet jak i zalotne mężczyzn.

 299. Kosmetyki AA darzę wielkim zaufaniem
  Gdyż są bardzo skuteczne ale
  dla mnie też i bardzo delikatne oraz bezpieczne
  Wspaniale myją i pielęgnują me ciało
  Codziennie wiecej by się chciało.
  Cudowna konsystencja wspaniale się rozprowadzać a pąpka w buteleczce mycie mi ułatwia i przyjemność sprawia.
  AA kosmetyki mają też wszystkie certyfikaty oraz pozytywne opinię ginekologów co zaufanie me potęguje i dzięki nowoczesnej technologii produkcji serce me zyskuje.
  Skład płynów do miejsc wrażliwych cudnie jest dobrany – odpowiednio skomponowanych
  by długo odświeżał i
  Wspaniale nawlżał dając poczucie bycia zadbanej i zdrowo pielegnowanej.
  AA kosmetyki to cudowna sprawa którą stosuję codziennie z rana.

 300. Kosmetyki AA, to produkty na które długo czekałam. Marka AA to cała gama kosmetyków antyalergicznych, dbających o komfort skóry oraz o jej bezpieczeństwo gwarantujące skuteczność.Najbardziej cenię ich hipoalergiczny skład, dzięki któremu bez obaw może je stosować każda z nas. Warto podkreślić także bardzo dobrą jakość produktów w relacji do ich cen.

 301. Marka AA specjalizuje się w produkcji kosmetyków do skóry wrażliwej, atopowej, skłonnej do alergii i naczynkowej. Firma posiada nowoczesne Laboratoria Badawczo-Rozwojowe, w którym przy współpracy lekarzy, dermatologów i alergologów powstają innowacyjne formuły kosmetyków. AA to skuteczne, przyjemne w aplikacji, hipoalergiczne kosmetyki. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena.
  Jeśli chodzi o zaufanie do serii AA to nabyłam go po opinii mojej mamy, sama dopiero od niedawna stosuję. Rzeczywiście dla cery alergicznej i wrażliwej jest idealna. Moja mama ma skórę baaaardzo wrażliwą i (prawie)tylko te kosmetyki nie wywołują u niej żadnych podrażnień. A u żywa mleczka, toniku i jeszcze kremu półtłustego.
  Używam obecnie maseczki oczyszczającej z glinka (taka w niebieskiej saszetce) i jestem zadowolona nic mnie nie podrażnia ani nie ściąga.
  Mam również krem regenerujący na naczynka,ale za krótko go używam aby stwierdzić coś więcej niż ładny zapach i dobre nawilżenie.
  Po każdej kąpieli nakładam na ciało balsam bezzapachowy do skóry atopowej bądź bardzo suchej i bardzo go lubię : dobrze nawilża, koi podrażnienia .
  Po za tym AA posiada świetny online store outlet, w którym można zamówić bezpośrednio kosmetyki prosto do domu, w cenach wyprzedażowych zdarzyło mi się kupić produkt za dosłownie 2,81zł (!) więc jest to absolutnie cenowy hit.
  Podsumowując jestem bardzo zaskoczona świetną jakością kosmetyków AA ! Doceniam ich składy, bo wiem, że niełatwo jest pogodzić kosmetyki kolorowe, nawilżające i oczyszczające z naturą i jeszcze sprawić, żeby były odpowiednie dla cer alergicznych. Większość kosmetyków zaliczam do bardzo udanych,jest super!

 302. AA-co to takiego?
  Pomyślałam kiedyś między regałami sklepu pewnego.
  Cóż to za marka?Nie znam jej przecież.
  Ona ma pomóc każdej kobiecie
  W tym,by jej strefa intymna świetnie się miała,
  Aby jej żadna infekcja się nie imała.
  Kupiłam raz jeden i od razu doceniłam,
  Od tego czasu płynu do higieny intymej nie zmieniłam.
  Nie zmieniłam i nie zmienię,to pewna jest sprawa,
  Wszak AA zasługuje na wielkie brawa.
  Ale dziwić się nie ma czemu,specjaliści patent opracowali
  I nam ochronę intymną podarowali!

 303. Zaufanie to bardzo ważna kwestia w życiu. Miłość, rodzina, przyjaźń, wszystko to musi zawierać w sobie choć ziarno zaufania, bez niego ciężko o dobrą, mocną i szczerą relację. Do kosmetyków AA na początku naszej wspólnej przygody, podchodziłam z ostrożnością, lekką nieufnością.
  – Przecież zawiodłam się już tyle razy! – myślałam bez końca, głowiąc się czy warto zmieniać markę.
  Choć przecież ta poprzednia nie okazała wcale się tak dobra, jak początkowo myślałam – oszukała mnie w swych obietnicach. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana, powtarza moja babcia, tak więc zdecydowałam się. Każde kolejne użycie utwierdzało mnie w przekonaniu, że wybór był słuszny. Za którymś razem stwierdziłam, że to mój faworyt, jeśli chodzi o higienę miejsc tak szczególnych w moim ciele. Dziś moja relacja z kosmetykami AA jest twarda niczym skała i wiem, że nic nie zdoła rozbić tego zaufania, zdobywanego powoli i ostrożnie. Ufam im i szanuję, za tę niezwykłą delikatność – delikatność wręcz dziecięcą, z jaką traktują miejsca intymne kobiety. To, jak o nie dbają, traktując całe ciało niczym świątynie. Miłość i oddanie, jakim je darzą. Za to wszystko co robią dla mnie, należy im się zaufanie pełne, stuprocentowe.

 304. Za kosmetyki z serii AA Intymna należy się nagroda NOBLA. Na początku nie bylam do nich przekonana, były różne opinie na temat środków do higieny intymnej.Po raz pierwszy użyłam ich podczas podróży, wtedy skorzystała z chusteczek i od tej pory nie rozstaje się z nimi.Nie podrażniaja, czuję się świeżo i komfortowo, używam również pozostałych kosmetyków z tej serii.

 305. Ja kosmetyki AA darzę zaufaniem, dlatego że są ratunkiem dla mojej alergicznej i skłonnej do podrażnień skóry. Wielokrotnie sparzyłam się na produktach innych marek i z podkulonym ogonem wracałam do produktów AA. Już postanowiłam- więcej popełniać tego błędu nie będę.
  Stosuję na co dzień płyny higieny intymnej AA, i jestem bardzo zadowolona. O infekcjach, swędzeniu, czy jakichkolwiek podrażnieniach można zapomnieć. Produkty mają bardzo przyjemny skład i każda z kobiet znajdzie w gamie produktów swój ulubiony.

  Warto pamiętać, że AA to nie tylko płyny do higieny, ale także i kremy do twarzy, maseczki, toniki, make up. Osoby z wrażliwą cerą pokochają tą markę.

 306. płyn do higieny intymnej AA był w moim rodzinnym domu od kiedy pamiętam (w tamtych czasach nie było dużego wyboru). Dziś półki uginają się od żeli różnych firm. Nie powiem, że zawsze byłam wierna tylko marce AA – testowałam różne nowości. Ale często, choćby z sentymentu, wracam do AA..

 307. Czasami błądzę wybierając, ale nie zmieniam przyzwyczajenia. AA jesteś ze mną, dotykasz moich rąk, pieścisz ciało, dodajesz blasku, dbasz o intymność. A ja Cię za to podziwiam, jesteś balsamem
  który znam i któremu ufam. Podajesz to co w Tobie jest najpiękniejsze – delikatność, wdzięk i siłę.
  Poznałam Cię takiego, takim Cię pokochałam, takiego Cię szanuję i zaufania ku innemu nie skieruję …

 308. Wybieram markę AA z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że jest to polska marka a ja zawsze staram się wybierać polskie kosmetyki zwłaszcza jeśli są tak wysokiej jakości. Po drugie są bardzo delikatne z zarazem świetnie pielęgnują i zostawiają uczucie świeżości na długo. Po trzecie poleciła mi je moja mama która także ich używa , a jak wiadomo mama wie najlepiej ( i w tym przypadku się to sprawdziło w 100% ). Po czwarte są dostępne w bardzo wielu sklepach i nie ma problemu z ich nabyciem. Jestem im wierna i tak pozostanie na długo 🙂

 309. AA Intymna o codziennej higienie mi przypomina,
  To produkt, który daje odświeżenie,
  Chroni przed infekcjami i przynosi ukojenie.
  Ochrania, nawilża – to każdy już wie!
  Dostarcza świeżości przez cały dzień.
  I powiem Wam kobiety mile,
  Marka AA pielęgnuje skory wrażliwe.
  Linię tą opracowali zacni specjaliści:
  Ginekolodzy, alergolodzy i różni indywidualisci
  AA Intymna najlepszą przyjaciółką kobiety jest
  To znaczy, ze było i będzie zawsze „THE BEST”!

 310. AA było ze mną od początku. Pamiętam, jak mama zakupiła mi pierwszy płyn. Były to pierwsze początku odkrywania nowego. Ich jakość nie pobiły żadne inne płyny. Produkty AA są ze mną aż do dziś, używamy ich zarówno ja i moja mama.

 311. Stosuję kosmetyki AA na twarz, ciało oraz do make up. Moja skóra jest alergiczna, łatwo ulega podrażnieniom. Kosmetyki AA zapobiegają temu zjawisku, utrzymują moją skórę w doskonałej kondycji. Używam serii, która zapobiega wysuszaniu skóry przy moim typie alergii:AA TECHNOLOGIA WIEKU CERA WRAŻLIWA.

 312. Najważniejszym celem firmy AA jest pomoc w pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii- to dla tego tak chętnie wybieram kosmetyki tej marki. Dermatolodzy oraz alergolodzy dbają o to, by dopracowywać struktury i formuły kosmetyków, aby były bezpieczne dla skóry. Seria AA Intyma zyskała pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego – to wiele dla mnie znaczy, jako kobiety oraz w przyszłości matki- w końcu oddaje swoją przyszłość i zdrowię.. Ja zaufałam wiele lat temu tej marce i jak dotąd się nie zawiodłam.

 313. Z ta marką jestem krótko ale pamietam jak dziś mój pierwszy zakup kosmetyków AA po pierwsze cena nie jest wygórowana idealnie w moją kieszeń i bardzo dobra jakość nie zawiodłam się kosmetyki które zakupiłam nie zawiodły mnie i spełniły moje oczekiwania dostałam to czego chciałam i zapewne wróce aby kupić więcej

 314. Kosmetyki AA darzę zaufaniem, ponieważ niejednokrotnie przekonałam się, że sprawdzą się przy wrażliwej skórze, nie wywołując dodatkowego, niepotrzebnego podrażnienia, a idealnie spełniając swoje funkcje!

  1. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii nabrałam zaufania do kosmetyków firmy AA i pragnę ich wypróbować, by móc dołączyć do grona osób, które na własnej skórze przekonały się o dobroczynnym działaniu tychże kosmetyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *