i cała reszta

Kilka słów o wiosenno-letniej kolekcji The FENTY PUMA by Rihanna

Kilka słów o wiosenno-letniej kolekcji The FENTY PUMA by Rihanna

Prezentacja wiosenno-letniej kolekcji The FENTY PUMA by Rihanna odbyła się 29 września w salonach Hotel Salomon de Rothschild w Paryżu. I jak zapewne się domyślacie wybór tego miejsca nie był przypadkowy, a mocno powiązany z tematem przewodnim całej kolekcji. Bowiem sylwetki zaprojektowane zostały w oparciu o inspirację – XVIII-wieczną Francję.

rihanna-fenty-puma-ss2017-kolaz

Wielość elementów, detali i ozdób, które pojawiały się w kolekcji, właściwie odwzorowuje przepych i ekstrawagancję panującą ówcześnie we Francji. Liczne kokardy, gorsetowe wiązania, koronki, atłasy i przezroczystości, które wystąpiły w kolekcji ani trochę nie odstają jednak od streetowego i sportowego charakteru ubrań. Wszystko świetnie ze sobą współpracuje, tworząc niezwykłą i zachęcającą całość. A nawet coś, czego jeszcze tego typu marki nie prezentowały. I taki też był zamysł, Rihanna pozostała wierna tradycji marki, ale jej interpretacja tak popularnych dresów, okazała się zupełnie nieoczywista.

Kolekcja bazuje na odcieniach różu, koloru przywodzącego na myśl lawendę, a także bardziej twarde i militarane, jak khaki czy brąz. Mimo tego, kolekcja tworzy spójną całość przeznaczoną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nie zabrakło w niej warstwowych kurtek, haftowanych sukienek i garniturów, zdobionych dodatkowo żakardowymi wstawkami, a także nowych modeli butów.

1 z 26
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

 

look_1_fenty-puma-rihanna-ss2017

1 z 26
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Meet Beauty Conference 2018

BAFavenue24 kwietnia 2018

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018