i cała reszta

Kilka słów o Gigi Hadid

Kilka słów o Gigi Hadid

Z fotografii wyzywająco patrzy na Ciebie zmysłowa blondynka ubrana w plastikowy gorset. Jej spojrzenie jest pewne, a usta prowokująco rozchylone. Mimo tej śmiałej pozy, w jej urodzie dostrzegasz coś dziewczęcego. Taka jest właśnie Dziewczyna Listopada z kalendarza Pirelli 2015 – femme fatale z domieszką dziecinnej niewinności. Taka jest Gigi Hadid.

Gigi urodziła się w słonecznej Kalifornii. Dość powiedzieć, że jest córką Yolandy Foster, niegdyś modelki, a teraz celebrytki znanej przede wszystkim z reality show „Żony Beverly Hills”. Nic więc dziwnego, że Gigi, podążając śladem matki, zapragnęła posmakować świata modelingu.

Choć jej kariera na dobre rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy to podpisała kontrakt z IMG Models, swoje pierwsze kroki w tej branży stawiała mając 2 lata. Wówczas została odkryta przez markę GUESS i została modelką Baby Guess i Guess Kids. Po tych kampaniach, Gigi zrobiła sobie dłuższą przerwę, by móc skupić się na nauce, ale ostatecznie powróciła do GUESS i została twarzą marki w 2012 roku.

Hadid może już się pochwalić wieloma sukcesami. Najbardziej przełomowa okazała się dla niej druga połowa ubiegłego roku. Wtedy to współpracowała z Tomem Fordem przy jego kolekcji okularów na jesień i zimę oraz dołączyła do aniołków Victoria’s Secret. Szturmem wkroczyła także w rok 2015. Pojawiła się we wspomnianym kalendarzu Pirelli, a kilka dni temu została ogłoszona nową twarzą Maybelline New York!

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 27 stycznia 2015 at 20:24

    Piękna dziewczyna!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017