i cała reszta

Kilka powodów dla których warto sięgać po kolorowanki dla dorosłych

Kilka powodów dla których warto sięgać po kolorowanki dla dorosłych

To nie tak, że kolorowanki zarezerwowane są dla najmłodszych. Jak wskazują badania oraz coraz bardziej rozpowszechniający się trend – mogą one stanowić również wypełnienie czasu dorosłych. Co dzięki nim zyskujemy?

1. Przede wszystkim choć na chwilę odrywasz się od codziennych problemów, zmartwień i lądujesz w tak odległym dzisiaj, beztroskim dziecięcym świecie.

2. Skupiając się na kolorowaniu musisz odłączyć się całkowicie od wszystkiego co dookoła – zostajesz Ty, kredki, kolorowanka oraz opcjonalnie muzyka. Nie ma więc mowy o stresie, nerwach. Wyciszasz się i relaksujesz.

3. Kolorowanki to nie tylko forma terapii odstresowującej, ale świetna zabawa. Są one niezwykle szczegółowe, skomplikowane i zawiłe, więc i roboty z nimi wiele. Należy dobrać kolory, stworzyć odpowiednie kompozycje oraz skupić się na dokładności.

4. Rozwijają one również poczucie estetyki, Twoją artystyczną duszę oraz co najważniejsze – kreatywność

Jedna sesja z kolorowanką w roli głównej, a Twoje samopoczucie z pewnością znacznie się polepszy, głowa oczyści, a nadmiaru stresu i problemów znacznie się zmniejszy. Natomiast kreatywność, którą będziesz pielęgnowała, przyniesie na gotowe, często niebanalne rozwiązania.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Meet Beauty Conference 2018

BAFavenue24 kwietnia 2018

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018