i cała reszta

Kalendarz Pirelli 2015

Kalendarz Pirelli 2015

Kalendarz Pirelli 2015 to już 42. edycja tego wyjątkowego kalendarza. Jest to niemalże elitarna publikacja,  ikona sama w sobie. Ukazuje się on od 1964 roku i zawiera zdjęcia roznegliżowanych lub bardzo skąpo ubranych modelek, aktorek i celebrytek. Z roku na rok kalendarz łamie inne schematy i tematy tabu. W tym kalendarzu wszystko jest możliwe.

Autorem zdjęć do najnowszego kalendarza jest Styven Meisel, który postawił sobie za cel stworzenie kalendarza wyjątkowego, z 12 różnymi obrazami, w których pojawią się mocno seksualne bohaterki w 12 bardzo odmiennych stylizacjach i sytuacjach. Żadne ze zdjęć nie będzie ze sobą powiązane i połączone. Elementem wspólnym są odważne, lateksowe stroje i mocno seksualne pozycje.

Bohaterkami tegorocznego kalendarza są m.in.: Adriana Lima (w kalendarzu po raz 3, ostatni kalendarz z jej udziałem ukazał się w 2013 roku, była wówczas pierwszą ciężarną modelką pokazaną na jego łamach), Fontana, Sasha Luss, Anna Ewers, Carolyn Murphy, Cameron Russell, Gigi Hadid, Karen Elson oraz Joan Smalls. Szczególnie ważna jest Candice Huffine – modelka plus size. To pierwsza w historii kalendarza modelka „XL”. Jest to wydarzenie przełomowe, które ma raz na zawsze zmienić charakter i wygląd kalendarza. Udział modelki plus size (waży ona ponad 90 kg) pokazuje, że takie dziewczyny też mogą być szczęśliwe, piękne, a przede wszystkim seksowne i budzące pożądanie.

Gigi-Hadid-pirelli

Gigi Hadid

 

pirelli-2015-march-joan-smalls

Joan Smalls

 

candice-huffine-pirelli

Candice Huffie

 

 

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 14 stycznia 2015 at 19:18

    świetne zdjęcia ! 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017