i cała reszta

Kalendarz – Paka dla Bezdomniaka

Kalendarz – Paka dla Bezdomniaka

Wczoraj do sprzedaży trafił Kalendarz – Paka dla Bezdomniaka.

To pierwsza edycja tego charytatywnego Kalendarza. Dochód z jego sprzedaży przekazywany jest na podopiecznych schroniska w Korabiewicach. Schronisko to utrzymuje się jedynie dzięki Darczyńcom, nie jest finansowane przez gminę. Miesięczne wydatki schroniska, które zamieszkuje ponad 400 zwierząt (psy, konie, krowa, byk, kozy, świnie oraz koty i lisy w domach tymczsowych), to kwota sięgająca 90 tys. zł. Potrzeby są ogromne, a los tych wszystkich zwierząt jest w naszych rękach.

Do kalendarza wizerunku swojego użyczyły osoby publiczne: Majka Jeżowska, Izabella Trojanowska, Agata Buzek, Olga Frycz, Agnieszka Więdłocha, Dorota Deląg, Edyta Herbuś, Magda Steczkowska, Andżelika Piechowiak, Aleksandra Nieśpielak, Agnieszka Włodarczyk i Maria Góralczyk.

paka-dla-bezdomniaka-2

Kalendarz PAKA DLA BEZDOMNIAKA

Kalendarz ma 14 kart, które złączone są spiralą. Format kalendarza – A3.

Można go kupić na allegro (tu), w sklepie internetowym fundacji Viva!, pod której opieką znajduje się schronisko oraz w Empikach.

Kalendarz to tylko jedna z wielu możliwości pomagania bezdomniakom. Możesz zająć się wolontariatem (zarówno stacjonarnym – ogólna pomoc, jak i mobilnym – wystawiając ogłoszenia adopcyjne), przekazać 1% podatku, przekazywać różne produkty (niekoniecznie karmę), organizować zbiórki z puszką, a to tylko nieliczne formy pomocy! Więcej znajdziesz na stronie schroniska – tu.

Działajmy!

<3 <3 <3

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 9 stycznia 2015 at 23:21

    Akcja super. Więcej takich! U nas regularnie pomagamy zwierzętom (nie tylko pieskom). Zimą szczególnie trzeba o tym pamiętać.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Let’s Play! Manifest Selfie Project

BAFavenue2 lipca 2019

Moda prosto z Włoch – Italian Collection

BAFavenue19 czerwca 2019

Klapki i sandały projektu Philippe’a Starcka dla Ipanema!

BAFavenue7 maja 2019