i cała reszta

Portorykańska piękność – Joan Smalls

Portorykańska piękność – Joan Smalls

Joan Smalls to 26-letnia modelka, która swoją niezwykłą urodę zawdzięcza pochodzeniu portorykańskiemu, hiszpańskiemu i indiańskiemu. Joan ukończyła szkołę średnią w swoim rodzinnym kraju, a następnie przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie szybko została zauważona przez agentów mody. Mając 21 lat podpisała kontrakt z jedną z największych i najbardziej szanowanych agencji IMG Models. To właśnie wtedy jej kariera nabrała zawrotnego tempa.

Joan zyskała swoją popularność występując w pokazach francuskiego domu mody Givenchy, jednak nie tylko ta marka doceniła jej niebanalną urodę, nieodparty czar oraz niepowtarzalny wdzięk. Smalls chodziła po wybiegach takich wielkich, jak: Chanel, Versace, Prada, Gucci, Tom Ford, Dior, czy Marc Jacobs. Dodatkowo, jako pierwsza modelka pochodzenia latynoskiego, Joan została twarzą kampanii kosmetycznej marki Estée Lauder.

Fot. Estee Lauder

Fot. Estee Lauder

joan-smalls-marc-jacobs

Fot. Marc Jacobs

Joan Smalls doceniana jest przez znawców mody na całym świecie. Cindy Crawford okrzyknęła ją jedną ze swoich ulubionych modelek, a projektanci i fotografowie tej branży chętnie z nią współpracują. Jej kariera rozwinęła się tak bardzo, że w 2013 roku Forbes umieścił ją na 8 miejscu najlepiej opłacanych modelek.

balmain-lima-smalls

Fot. Balmain

joan-smalls-benetton

Fot. Benetton

Joan wykorzystuje swoją popularność i udziela się charytatywnie w organizacji Project Sunshine, pomagającej chorym dzieciom. To tylko świadczy, że jest nie tylko piękną kobietą, profesjonalną modelką, ale i dobrym człowiekiem.

vogue-espana-joan-smalls

Fot. VOGUE Espana

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Jesienna kampania MOODO – musicie to zobaczyć! :)

BAFavenue11 sierpnia 2018

„Rytuał Gejszy” Victoria Tsai – recenzja książki

BAFavenue14 lipca 2018

INSTAGRAM: Wygraj mega zestaw kosmetyków i książek!

BAFavenue10 czerwca 2018