i cała reszta

Jesienno-zimowe trendy

Jesienno-zimowe trendy

Jak co roku nadchodzi moment, gdy my w najlepsze paradujemy sobie na co dzień w bikini, a świat mody zaczyna prezentować jesienno-zimowe trendy i kolekcje. I w tym roku nie mogło być inaczej, zapraszamy!

Po pierwsze athleisure, czyli sportowy ubiór nie tylko na siłownię. Jego elementy na dobre przeniosły się do codziennej garderoby. Dlatego ani jesienią, ani zimą nie zapomnimy o dresach, legginsach czy luźnych bluzach. Nie zdziwią nas również inspiracje płynące ze stoków narciarskich czy innych sportów zimowych.

Fot. NewLook

Fot. NewLook

Po drugie – kontrastujący z poprzednim trendem – aksamit, który wraca do mody w odcieniach butelkowej zieleni, tajemniczego granatu czy szlachetnego burgundu.W najnowszych kolekcjach pojawi się w towarzystwie koronki, satyny, z którymi stworzy niepowtarzalny styl.

Fot. NewLook

Fot. NewLook

Sezon ten, jak i kilka poprzednich, należał będzie do motywów zwierzęcych zdobiących dosłownie wszystko! Od bluzek, po okrycia wierzchnie czy gadżety. Natomiast ulubionymi detalami będą futerka, koronki, hafty i metaliczne materiały, więc jeśli tylko coś wypatrzycie – bierzcie bez zastanowienia! 🙂

Fot. NewLook

Fot. NewLook

 

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 5 sierpnia 2016 at 13:48

    Super trendy!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017