i cała reszta

Jakość ważniejsza od metki

Jakość ważniejsza od metki

Jeszcze do niedawna metka i marka były uosobieniem luksusu i najwyżej jakości. Oryginalne produkty były automatycznie postrzegane jako te najlepsze, nie mające sobie równych. Wyróżniały się również wysoką ceną i tym, że nie były dostępne dla wszystkich. Trend ten jednak stopniowo zaczął się zmieniać. Coraz więcej osób zaczyna rozumieć, że dobrej jakości produkty wcale nie muszą mieć wystającej metki znanej marki i dobrze widocznego logo.

Wiele osób zaczyna interesować się lokalnymi producentami, którzy wykorzystują do swoich towarów (ubrania, buty, akcesoria, dodatki) materiały wysokiej jakości. Ich produkcja nie jest masowa, a bardziej niszowa. Tworzą produkty wytrzymałe, porządne, trwałe, a przede wszystkim eleganckie. Brak rozpoznawalnego logo na środku buta czy torebki, nie jest wadą tych produktów, a ogromną zaletą. Przecież nie chodzi o to, by machać każdemu przed oczami metką. Liczy się wygląd, wygoda i długotrwałość. To często kosztuje niemałe pieniądze, ale wiemy, że płacimy za produkt, a nie markę.

Trend ten zaczyna się przedzierać do znanych i cenionych na całym świecie producentów, którzy wolą być kojarzeni z precyzją wykonania, jakością materiałów i niezwykłym designem, niż nic nieznaczącym znakiem graficznym.

 

kopertowka-masteredcom-1

Fot. mastered.com (Pinterest)

4 komentarze

Komentarz

 1. 27 stycznia 2015 at 22:31

  FAJNA 🙂

 2. 18 stycznia 2015 at 13:39

  pięknie wygląda jest zniewalająca

 3. 17 stycznia 2015 at 18:35

  Spoko 😀

 4. 14 stycznia 2015 at 14:25

  Dokładnie tak! Mi jakoś nigdy nie zależało na widocznym logo, najważniejsze by dany produkt miał dobra jakość. 😉

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017