i cała reszta

Jakich kobiet szukają faceci?

Jakich kobiet szukają faceci?

Jakich kobiet szukają mężczyźni? Zapewne każda z nas ma swoją teorię na ten temat, niestety czasami mogę się one całkowicie mijać z prawdą. Dlatego najlepiej sprawdzić u źródła, czyli jak na to pytanie odpowiadają Panowie. Trud ten zadał sobie portal randkowy MyDwoje.pl, który spytał aż 800 użytkowników, o to jakich kobiet poszukują. Jakie uzyskano wyniki?

Zdecydowanie najliczniejsza grupa zwraca uwagę po prostu na kobiecość, na subtelność i dziewczęcość. Panowie lubią wesołe, naturalne i słodkie dziewczyny, które nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktów i otwartością. Dla największej części odpowiadających, najważniejszy jest ich komfort – przy kobiecie muszą czuć się dobrze, swobodnie i radośnie. Zdecydowanie odrzucają myśli o paniach z charakterkiem  ( tylko 1% badanych) – wymagających i czupurnych, natomiast wielu mężczyzn, bo aż 21%, szuka kobiet delikatnych i nieśmiałych. Równie duża grupa (20%) chciałoby związać się z tymi opiekuńczymi, a nieco mniej, bo 18% marzy o kobietach aktywnych, inteligentnych, potrafiących odnaleźć się w każdej sytuacji.

Myśli związane z domem czy dziećmi, panowie odkładają na dalsze etapy znajomości i w pierwszych chwilach w ogóle nie zaprzątają sobie nimi głowy, czego chyba my – baby, znane z tendencji do analizowania i wyolbrzymiania, możemy im pozazdrościć.

Mat. prasowe MyDwoje.pl

Mat. prasowe MyDwoje.pl

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 16 maja 2016 at 22:01

    O, to widzę, że mężczyźni w większości stawiają na to samo, co ja 🙂 Ja również oczekuję od mężczyzny, z którym się spotykam, żeby swobodnie czuł się przy mnie, żebyśmy mogli ze sobą o wszystkim porozmawiać, żebyśmy nie musieli się krępować, nie mieć tematów tabu, ale musi być wesoło, naturalnie i swobodnie. I widzę, że badanie pokazuje, że faceci też tego szukają. Chyba muszę założyć konto na mydwoje, bo widzę, że tam są rozsądni faceci, którzy szukają mniej więcej tego co ja 🙂 Bo póki co miałam przede wszystkim styczność z facetami, którzy byli mega spięci na pierwszych randkach, próbowali mi zaimponować, a ja oczekuję, żeby był przy mnie sobą, zachowywał się naturalnie, a nie sztucznie tworzył jakąś postać. Kto wie, może to badanie zachęci mnie do założenia konta, może warto spróbować…? 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017