i cała reszta

Jak zmotywować się do zmiany pracy?

Jak zmotywować się do zmiany pracy?

Jeśli czujesz, że znalazłaś się na życiowym zakręcie i potrzebujesz zmiany pracy, powinnaś podjąć ryzyko. Sprawa nie jest łatwa i przyjemna, ale może okazać się czymś czego naprawdę potrzebowałaś. Dlatego nie ma na co czekać – trzeba działać!

Poniżej znajdziesz motywację, aby tego dokonać.

  1. Stać cię na więcej. Być może uważasz, że twój potencjał nie jest wykorzystany. Mimo swojej kreatywności i dobrych wyników, nie dostajesz awansu oraz premii. Nie możesz wiecznie trwać w takim zawieszeniu. Zmień pracę na taką, która daje realne szanse rozwoju i w pełni odkryje drzemiące w tobie umiejętności.
  2. Nie lubisz rutyny. Niektórzy traktują pracę jak coś, co trzeba po prostu odhaczyć. Nie przeszkadza im rutyna i ciągle te same zadania. Ty jednak masz aktywną osobowość i nie lubisz siedzieć w jednym miejscu. Czas więc, abyś zaczęła stawiać przed sobą wyzwania, których pragniesz i znalazła pracę, która ci to umożliwi.
  3. Cenisz przyjazną atmosferę. Wyścig szczurów przyprawia cię o dreszcze? Nie możesz znieść naburmuszonego szefa? Wkurza cię kopanie dołków pod współpracownikami? Nie marnuj swojego zdrowia i energii na stresującą pracę. Poszukaj takiego miejsca, gdzie tak, jak ty, cenią sobie przyjazną atmosferę.
  4. Masz dość etatu. Nie wszyscy są stworzeni do pracy na etacie. Nie próbuj się do tego zmusić, jeśli czujesz, że jesteś wolnym strzelcem. Usamodzielnij się – wykorzystaj swoje umiejętności oraz pomysły i załóż własną działalność.

Weź sprawy w swoje ręce i odważ się zawalczyć o pracę marzeń!

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Let’s Play! Manifest Selfie Project

BAFavenue2 lipca 2019

Moda prosto z Włoch – Italian Collection

BAFavenue19 czerwca 2019

Klapki i sandały projektu Philippe’a Starcka dla Ipanema!

BAFavenue7 maja 2019