i cała reszta

Jak utrzymać zdrową dietę, kiedy brak ci czasu na gotowanie?

Jak utrzymać zdrową dietę, kiedy brak ci czasu na gotowanie?

Każda kobieta, która choć raz próbowała się zdrowo odżywiać, doskonale wie, że nie jest to proste zadanie. Nawet jeśli nie liczymy kalorii, to i tak sprawdzanie składów produktów oraz samodzielnie komponowanie i przygotowywanie dobrze zbilansowanych posiłków jest trudne i czasochłonne. Nic dziwnego, że wiele osób nie ma na to czasu. Co w takiej sytuacji zrobić?

Bardzo dobrym rozwiązaniem są cateringi oraz restauracje oferujące zdrowe dania. Wbrew pozorom, jest ich naprawdę sporo w każdy większym mieście i można wybierać spośród różnych propozycji, równie tych wegetariańskich czy bezglutenowych.

Korzystając z tego typu usług, masz dwie możliwości. Pierwsza to wykupienie karnetu na obiady i udawanie się w porze obiadowej do restauracji. To niezły pomysł, pod warunkiem, że lokal znajduje się w niewielkiej odległości od Twojego domu lub pracy. Druga opcja, znacznie wygodniejsza, polega na zamówieniu posiłków na cały tydzień czy miesiąc wraz z dowozem do domu. Firma cateringowa nie tylko dowiezie ci danie pod sam nos, ale także poda jego kaloryczność, wagę oraz proporcję składników. Ponadto, możesz zamówić nie tylko obiad, ale także śniadania i kolacje. Brak czasu już nie będzie przeszkodą w drodze po zdrowie i piękną sylwetkę.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017