i cała reszta

Jak urządzić 30m2?

Jak urządzić 30m2?

Urządzanie małego mieszkania jest trudnym zadaniem. Poznaj sposoby, które sprawią, że twoja kawalerka stanie się funkcjonalna i nowoczesna.

Małe mieszkanie nie sprzyja kuchniom. Raczej powinnaś zdecydować się na aneks kuchenny z szafkami stojącymi i wiszącymi, dzięki czemu wykorzystasz przestrzeń pionową i pomieścisz wszystkie kuchenne akcesoria. Dobrze jest aneks oddzielić od reszty mieszkania za pomocą blatu barowego oraz hokerów. To świetny sposób, by odseparować wnętrze kuchni, a jednocześnie stworzyć miejsce do spożywania posiłków.

male-mieszkanie-aneks-kuchenny

Obok aneksu zaaranżuj strefę wypoczynkowo-biurową. Z racji małej powierzchni, zamiast kilkuelementowego wypoczynku, kup gustowny narożnik. Przyozdobiony barwnymi poduszkami będzie stanowił świetne centrum kawalerki. Warto wygospodarować także miejsce na biurko, zwłaszcza jeśli jesteś freelancerką.

male-mieszkanie

Małe mieszkanie wymaga kreatywnych rozwiązań, takich jak łóżko na antresoli. To świetny pomysł, pozwalającym na zaoszczędzenie dolnej przestrzeni na strefę wypoczynku i kuchnię, a jednocześnie wprowadzający do sypialni więcej intymności – to wnętrze będzie zamknięte dla odwiedzających.

Pamiętaj, żeby swoją kawalerkę utrzymać w jasnych barwach. To pomoże ci ją optycznie powiększyć.

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017