Uroda

Jak sprawdzają się sprężynki do włosów?

Jak sprawdzają się sprężynki do włosów?

Nie wszystkie „wynalazki” przekonują mnie od razu i nie zawsze decyduję się na zakup i testowanie takich produktów. Często ostateczne mam je w swojej kosmetyczce przez przypadek. Równie często po ich wypróbowaniu robię wielkie oczy ze zdumienia i zaczynam się zastanawiać dlaczego właściwie tak bardzo im nie ufałam i nie zaczęłam używać ich wcześniej.

Takich rewolucji szczególnie unikam w przypadku włosów. Nie wiem dlaczego. Może ze względu na to, że są kręcone, poplątane, cienkie i suche przy końcach. Nie chcę na nich eksperymentować i narażać na dodatkowe „cierpienia”.  Tego typu zaskoczenie towarzyszyło mi w przypadku szczotki Tangle Teezer i takie same odczucia mam dzisiaj – po wypróbowaniu gumek sprężynek, które otrzymałam w prezencie od Delia Cosmetics razem z całą serią kolorowych płukanek do włosów Cameleo.

cameleo-plukanki-deliacosmetics

Mimo tego że plastik, mimo tego że sprężyna włosy ani się w nią nie wkręcają, ani się nie niszczą. Gumka zupełnie bezawaryjna. Nie powoduje żadnych kłopotów, nawet przy włosach kręconych. Co więcej! Jest w stanie utrzymać na prawdę spory kokon włosów, bez nadmiernego uciskania ich i dręczenia cebulek. Niby luźno, a trzyma się jak nigdy. Idealna do tworzenia takiego lekkiego, zaplanowanego bałaganu na głowie. Choć i w przypadku kucyka sprawdza się bardzo dobrze.

Ogólnie jestem pod ogromnym wrażeniem i bardzo Wam je polecam. 🙂

Z tego co się orientuję z ich dostępnością nie ma problemu, powinnyście znaleźć coś takiego praktycznie w każdej drogerii za raczej niewielkie pieniądze.

gumki-sprezynki-2

2 komentarze

Komentarz

  1. Pingback: 4 gadżety kosmetyczne, które musisz mieć – BAFavenue

  2. 10 lipca 2017 at 20:04

    Ja mam podobne podejście do nowości. Zwykle kupuję jak już fejm ucichnie. Szczotkę TT mam od roku. A gumek-sprężynek jeszcze nie używałam. Chyba już czas…Tym bardziej, że mam ciężkie włosy, a skoro one im podołają, to chętnie wypróbuję 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Absolutny MUST HAVE! JOICO Defy Damage – recenzja

BAFavenue20 czerwca 2019

Spring Kiss by Shinybox – kwiecień 2019

BAFavenue21 maja 2019

Efektima: peeling cukrowy, peeling solny, myjący mus do ciała

BAFavenue3 maja 2019