i cała reszta

Jak przygotować się do biegania?

Jak przygotować się do biegania?

Bieganie dzisiaj to często więcej niż sport, dla wielu to styl życia. Dzisiaj biegają wszyscy – młodsi czy starsi, niezależnie od płci czy statusu materialnego. Ta forma aktywności stała się po prostu bardzo modna. Co w żaden sposób nie podważa oczywiście jej zalet.

Powody, dla których się biega bywają różne. Od kondycji, po zbędne kilogramy, na samopoczuciu kończąc. Niezależnie od motywacji do runningu powinniśmy być odpowiednio przygotowane. Głównie chodzi o ubiór, jednak różnego rodzaju gadżety również mogą się okazać bardzo przydatne.

Ubrania jakie zakładamy do biegania muszą zapewniać nam komfort i wygodę. Dlatego odpadają te za luźne, jak i te zbyt ciasne. Nic nas nie powinno „gryźć”, uwierać czy łaskotać, ani krępować ruchów.

Biegając należy pamiętać o odpowiednim doborze ubrania do pogody. W lato noś frotki (np. na nadgarstkach), którymi możesz zgarnąć pot z czoła, a jesienią wodoszczelną kurtkę i czapkę.

Najważniejszym elementem „joggingowego outfitu” są oczywiście buty. To one wpływają na jakość i wygodę biegania, a także na osiągane wyniki i zdrowie. System amortyzacji, stabilizacji, odpowiednia cyrkulacja powietrza, komfort noszenia, lekkość – wszystkie te parametry powinnaś brać pod uwagę dokonując zakupu.

ubrania-do-biegania-nike-go-sport

Wszystkie dostępne w GO Sport

 

Do 23 marca (lub wyczerpania zapasów) w GO Sport trwa akcja „Bieg po formę”. W czasie jej trwania można będzie zakupić sprzęt, ubrania i akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego jeśli jesteście na etapie kompletowania swojego ubioru biegacza, koniecznie tam zajrzyjcie! 🙂

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017

Wygraj wodę perfumowaną GRASSE Allvernum!

BAFavenue21 listopada 2017

Black Friday 2017 – lista rabatów do fajnych sklepów

BAFavenue20 listopada 2017