i cała reszta

Jak poprawić koloryt skóry bez opalania?

Jak poprawić koloryt skóry bez opalania?

W naszej strefie klimatycznie uzyskanie ładnego koloru skóry możliwe jest tylko latem lub podczas wizyt w solarium. Jak jednak wiemy, opalanie sztuczne czy naturalne wpływa negatywnie na zdrowie. Jak więc w inny sposób poprawić odcień skóry? Sprawdź trzy sprawdzone metody.

Po pierwsze, ujednolicić i poprawić kolor swojej skóry możesz od wewnątrz. W tym celu jedz 3-5 porcji warzyw i owoców dziennie. Oczywiście, należy włączyć do swojej diety rośliny czerwone, pomarańczowe oraz żółte. Najbardziej popularna jest marchewka, ale trzeba uważać, gdyż łatwo można z nią przesadzić. Niemniej jednak, nie odrzucaj warzyw zielonych, ponieważ one także zawierają „opalające” karotenoidy.

Po drugie, regularnie wykonuj peeling kawowy. Możesz go przygotować w domu – jego produkcja jest tania i łatwa. Nie dość, że ujednolici on kolor skóry nadając jej brązowy połysk, to jeszcze ujędrni ciało i pomoże w walce z cellulitem. Dodatkowo, takie aromatyczne zabiegi peelingiem kawowym będą miłym zakończeniem kąpieli i dnia.

Po trzecie zaś, możesz używać balsamów brązujących. W porównaniu z samoopalaczami, są wygodniejsze w aplikacji i efekt dzięki nim uzyskany jest dużo bardziej naturalny. W drogeriach znajdziesz wiele takich balsamów, przeznaczonych także dla osób o jasnej karnacji. Kosmetyk ten możesz stosować przez cały rok, zapewniając sobie piękny koloryt skóry.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017

Wygraj wodę perfumowaną GRASSE Allvernum!

BAFavenue21 listopada 2017

Black Friday 2017 – lista rabatów do fajnych sklepów

BAFavenue20 listopada 2017