Uroda

Jak kręcić włosy prostownicą?

Jak kręcić włosy prostownicą?

Fale na włosach z pewnością każdej kobiecie dodają romantycznego uroku. Czy wiesz, że możesz szybko uzyskać loki nawet bez użycia lokówki? Wystarczy, że masz w domu prostownicę!

Przed rozpoczęciem kręcenia włosów prostownicą należy je bardzo dokładnie rozczesać, a następnie nałożyć na nie produkt zabezpieczający przed działaniem wysokiej temperatury. Pamiętaj, że najważniejsze to zdrowe i zadbane włosy, bo tylko wtedy twoja fryzura będzie prezentować się wspaniale.

Teraz podziel włosy na partie. Najlepiej te najniższe, najbardziej oddalone od czubka głowy zostawić, a wyższe związać w wysoki kok, żeby ci nie przeszkadzały. Następnie włóż pomiędzy ramiona prostownicy dość cienkie pasmo włosów i u ich nasady przekręć prostownicę o 180 stopni, a potem powoli i delikatnie ciągnij ją w dół. W ten szybki sposób powstanie jeden lok. Postępuj tak z każdym kolejnym pasmem oraz wyższymi partiami włosów.

Jeśli chcesz, by efekt fal utrzymał się na dłużej, spryskaj włosy lakierem. Tylko dzięki temu twoja fryzura pozostanie nienaganna.

kobieta-krecone-wlosy

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

RECENZJA Tusz Do Rzęs Bourjois Volume Reveal Black

BAFavenue15 kwietnia 2019

Relaksujący Balsam do ciała Naturativ – czy warto go mieć?

BAFavenue3 kwietnia 2019

Beauty Queen by Shinybox – marzec 2019

BAFavenue29 marca 2019