Uroda

Holograficzne paznokcie – Golden Rose Holographic Nail Colour

Holograficzne paznokcie – Golden Rose Holographic Nail Colour

Dzisiaj coś, czego dawno tutaj nie było. Sposób na fantastyczne paznokcie w jakieś 5 minut! 🙂

Dorwałam takie cudo, które robi niesamowity efekt, a teoretycznie jest tylko zwykłym lakierem do paznokci. Golden Rose Holographic Nail Colour, bo o nim mowa, to ogromna niespodzianka.

Holograficzny efekt z tym lakierem osiąga się już przy pierwszym maźnięciu. Miniaturowe, różnokolorowe drobinki, odbijają światło w każdą stronę, tworząc jednocześnie przepięknie mieniącą się taflę. Bazowy kolor (w moim przypadku różowy, a z palety jest to 04) uzupełniony jest diamentowym pyłem i to właśnie on sprawia, że płytka paznokcia zawsze wygląda inaczej, pięknie się mieni, a odbijające się od niej światło układa się w tęczę.

goldenrose-holographic-lakier-2

Lakier jest wygodny w użyciu i szybko wysycha, ale też nie zastyga podczas aplikacji. Nie nabiera pęcherzyków powietrza, nie tworzy zgrubień. Ładnie rozkłada się na płytce, powodując jej jednomierne, gładkie krycie. Jak już wspominałam do osiągnięcia efektu holograficznych paznokci w zasadzie wystarczy tylko jedna warstwa. Ja na swoich paznokciach zastosowałam dwie. Pod lakier położyłam bazę, a na niego polałam nieco przyspieszacza wysychania. I nic więcej. Tak wykonany manicure utrzymuje się na paznokciach (bez ich oszczędzania) ok. 4-5 dni. Po tym czasie mogą się już pojawić pierwsze wytarcia czy odpryski.

Aktualnie gama kolorystyczna składa się z 7 odcieni, a każdy z nich kosztuje ok. 20 zł.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Naturalnie Piękna 11 by Inspired By

BAFavenue19 kwietnia 2018

Jaka jest seria Nature Story by Tołpa dla Lidla?

BAFavenue15 kwietnia 2018

Rajska kąpiel z Tutti Frutti – Olejek do kąpieli i pod prysznic Ananas & Kokos

BAFavenue10 kwietnia 2018