i cała reszta

Hej przygodo! Wakacje pod namiotem

Hej przygodo! Wakacje pod namiotem

Udany urlop wakacyjny wcale nie musi oznaczać ekskluzywnego hotelu, całodniowego wylegiwania się na plaży oraz jedzenia w najlepszych restauracjach. Jeśli chcesz tego lata przeżyć naprawdę fajną przygodę, wybierz się pod namiot!

Wakacje pod namiotem mogą być ciekawą alternatywą do tych spędzanych tradycyjnie. To doskonała propozycja dla osób, które dysponują mniejszym budżetem, a nie chcą rezygnować z urlopowego wyjazdu. Namiot będzie świetnym rozwiązaniem dla grupy przyjaciół lub dla pary zakochanych, którzy wspólnie chcą przeżyć coś nowego i ekscytującego.

Pola namiotowe ulokowane są zarówno nad jeziorami, morzami, w lasach, jak i w górach, więc możesz przebierać w różnych lokalizacjach. Taki urlop nie musi się także ograniczać do Polski – równie dobrze można zaplanować trasę objazdową po Europie i dzięki wygodzie w postaci przewoźnego miejsca noclegu zwiedzić o wiele więcej miejsc.

camping-namiot-morze

Wakacje pod namiotem mogą okazać się najlepszymi, jakie do tej pory przeżyłaś. Poczujesz nutkę przygody, będziesz miała bliski kontakt z naturą, a wieczornych ognisk z kiełbaskami, długimi rozmowami i śpiewem nic nie jest w stanie zastąpić.

camping-namiot-grill-ogien

Wybierając się na taki urlop pamiętaj jednak o kilku rzeczach:

    • Kup solidny i nieprzemakalny namiot.
    • Dokładnie sprawdź pole namiotowe i upewnij się, że jest tam bieżąca woda, pomieszczenie socjalne oraz schowki do przechowywania cenniejszych rzeczy.
    • Zabierz ze sobą dodatkowy śpiwór oraz cieplejsze ubrania, ponieważ noce mogą być chłodne.
    • Przydatne mogą okazać się również campingowe gadżety i akcesoria

camping-jedzenie-garnuszek

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna

BAFavenue29 stycznia 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017