Uroda

Gwiazdorska linia płynnych pomadek – Matt liquid lipstick Delia Cosmetics

Gwiazdorska linia płynnych pomadek – Matt liquid lipstick Delia Cosmetics

Matowe i jednocześnie soczyste w kolor usta wciąż pozostają jednym z najgorętszych trendów makijażowych. Sprawę zdają sobie z tego firmy kosmetyczne, które tworzą nowe marki, kolekcje i odcienie.

Matt liquid lipstick to nowa linia super trwałych, matowych pomadek płynnych marki Delia Cosmetics. Składa się ona aktualnie z 6 kolorów, do których powstania inspiracją były największe gwiazdy i ikony stylu jednocześnie – Brigitte Bardot (1), Audrey Hepburn (2), Sophia Loren (3), Elizabeth Taylor (4), Claudia Cardinale (5) i Marylin Monroe (6).

deliacosmetics-matowe-pomadki-plynne-2

Z założenia pomadki mają być super trwałe i intensywnie napigmentowane. Nie powinny wysuszać ust i zostawiać śladów. A jak jest w praktyce?

Wszystkie kolory są bardzo nasycone, dzięki czemu ładnie prezentują się na ustach. Jednak ich konsystencja mogłaby być nieco gęstsza, aby pokrywać w pełni, całe usta już przy pierwszym „machnięciu”. Miejscami niestety mogą tworzyć się prześwity. Co do trwałości zarzutów nie mam. Spokojnie utrzymują się przez kilka godzin, nawet przy piciu czy małym posiłku. Zgodnie z obietnicą nie pozostawiają śladów na naczyniach i nie mażą się wcale. Jednak suchość ust, która przy pomadkach matowych jest wręcz normą i tutaj występuje. Natomiast sam efekt jest dokładnie taki, jaki powinien być.

deliacosmetics-matowe-pomadki-plynne-3

Oprócz wszystkich wcześniej wymienionych zalet tej lini pomadek, jest jeszcze jedna, która je charakteryzuje i z pewnością wyróżnia na tle innych tego typu produktów. Jest nią opakowanie,  po prostu piękne opakowanie! Dzięki niemu Matt liquid lipstick Delia Cosmetics to również stylowy i modny gadżet.

Pomadki dostępne są m.in. w sklepie internetowym marki (TUTAJ), w cenie 15,90 zł.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Beauty&Shape czyli extrabox ShinyBox

BAFavenue14 października 2018

Coś Pięknego by ShinyBox

BAFavenue13 października 2018

VIANEK: Intensywnie kojące masło do ciała z ekstraktem z liści borówki brusznicy

BAFavenue25 września 2018