i cała reszta

Funkcjonalne torebki – Niqa Smart Bags i Gabs

Funkcjonalne torebki – Niqa Smart Bags i Gabs

Mamy już smartfony, czas na Smart Bags! Za sprawą projektów z rodzimej pracowni Ninqa Smart Bags lub włoskiej marki Gabs możemy sprawić sobie torebkę, która nadąży za naszymi potrzebami i stylem życia. Jak to możliwe? Nic prostszego, gdy mamy do czynienia z genialnym pomysłem i świetną formą. Torebki z obu pracowni charakteryzują się tym, że mogą zmieniać swój kształt i rozmiar. Kupujemy jedną torebkę a możemy ją nosić jako kopertówkę lub torbę zakupową.

gabs-smart

Ninqa Smart Bags to marka polskiej projektantki – Weroniki Woch. Jej wyroby cechuje bardzo wysoka jakość, oryginalny kształt i zastosowanie pomysłowych rozwiązań, które pozwalają nosić jedną torebkę na kilka sposobów. Dostępne są np. na mybaze.

Gabs to z kolei nieco droższa włoska marka. Torebki tej firmy również wykonano z wysokiej jakości materiałów a charakterystyczne niebieskie guziki i system wewnętrznych wkładek pozwalają na transformację płaskiej torebki w worek i odwrotnie.

niqa-smart-bags

Niqa Smart Bags

Czyżby kolekcje Ninqa Smart Bags i Gabs były zapowiedzią rewolucji na polu damskiej galanterii? Może wreszcie za ich sprawą w naszych szafach przestanie brakować miejsca, bo wymienimy wszelkie posiadane torby i torebeczki na jeden wielofunkcyjny model.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

ksiazki-dla-urody

Książki dla urody – którą kupić?

BAFavenue7 sierpnia 2017
prezenty-do-50pln-flatlay

Kilka pomysłów na udany prezent babski do 50 zł

BAFavenue31 lipca 2017
konkurs-wakacyjny-instagram-baf

Wakacyjny #konkurs na Instagramie

BAFavenue24 lipca 2017