i cała reszta

Ekologiczna torba Mariusza Przybylskiego (ADAPTACJA)

Ekologiczna torba Mariusza Przybylskiego (ADAPTACJA)

Od 01 grudnia ruszyła druga odsłona kampanii wizerunkowej Grupy VIVE, czyli powiązanych ze sobą spółek, z których główna – VIVE Textile Recycling, jest liderem w branży recyclingu tekstyliów. Bohaterem kampanii jest torba projektu Mariusza Przybylskiego, dostępna w sieci sklepów VIVE Profit. Marka przekazuje cały zysk ze sprzedaży na działania WWF, organizacji ekologicznej.

Torby wykonane z włókniny przygotowanej specjalnie na potrzeby projektu,  z materiałów tekstylnych pochodzących z recyklingu. Melanżowy filc na torby powstał z tekstyliów wyselekcjonowanych z surowca dostarczonego przez VIVE Textile Recycling, spółki która jest liderem nurtu Textile Recycling i organizatorem projektu ADAPTACJA.

torba-mariusz-przybylski-vive

Mat. prasowe Vive Profit

Limitowaną edycję toreb casualowych można kupić w sieci sklepów VIVE Profit wielkopowierzchniowe lokale z niepowtarzalną odzieżą używaną, znajdują się na terenie całego kraju, jak i w warszawskich butikach projektanta Mariusza Przybylskiego (MODO i MYSIA 3) oraz w jego sklepie online pod adresem www.mariuszprzybylski.com.

Polski oddział WWF realizuje programy środowiskowe, które wspierane są przez Grupę VIVE i projektanta Mariusza Przybylskiego, poprzez przekazanie całkowitego zysku ze sprzedaży toreb na ich realizację!

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Meet Beauty Conference 2018

BAFavenue24 kwietnia 2018

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018