O modzie

Ekologiczna torba Mariusza Przybylskiego (ADAPTACJA)

Ekologiczna torba Mariusza Przybylskiego (ADAPTACJA)

Od 01 grudnia ruszyła druga odsłona kampanii wizerunkowej Grupy VIVE, czyli powiązanych ze sobą spółek, z których główna – VIVE Textile Recycling, jest liderem w branży recyclingu tekstyliów. Bohaterem kampanii jest torba projektu Mariusza Przybylskiego, dostępna w sieci sklepów VIVE Profit. Marka przekazuje cały zysk ze sprzedaży na działania WWF, organizacji ekologicznej.

Torby wykonane z włókniny przygotowanej specjalnie na potrzeby projektu,  z materiałów tekstylnych pochodzących z recyklingu. Melanżowy filc na torby powstał z tekstyliów wyselekcjonowanych z surowca dostarczonego przez VIVE Textile Recycling, spółki która jest liderem nurtu Textile Recycling i organizatorem projektu ADAPTACJA.

torba-mariusz-przybylski-vive

Mat. prasowe Vive Profit

Limitowaną edycję toreb casualowych można kupić w sieci sklepów VIVE Profit wielkopowierzchniowe lokale z niepowtarzalną odzieżą używaną, znajdują się na terenie całego kraju, jak i w warszawskich butikach projektanta Mariusza Przybylskiego (MODO i MYSIA 3) oraz w jego sklepie online pod adresem www.mariuszprzybylski.com.

Polski oddział WWF realizuje programy środowiskowe, które wspierane są przez Grupę VIVE i projektanta Mariusza Przybylskiego, poprzez przekazanie całkowitego zysku ze sprzedaży toreb na ich realizację!

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O modzie

Więcej w kategorii O modzie

baner_1500x900_konkurs_2b-1

KONKURS: Wygraj 200 zł na zakupy w Moodo! WYNIKI

BAFavenue7 czerwca 2017
fancy-skarpetki-wiosna-2017-glowne

Trendy na wiosnę i lato 2017

BAFavenue9 kwietnia 2017
wishlist-notes

Wiosna 2017: WW czyli Wiosenna Wishlista!

BAFavenue19 marca 2017