i cała reszta

Dzwony i szwedy – wiosenny HIT

Dzwony i szwedy – wiosenny HIT

Kilka lat temu, a może nawet i więcej, wszystkie fasony spodni zostały zdominowane przez rurki. Nosiły je wszystkie panie, bez względu na to, jak w nich wyglądały. Trend ten powoli zaczął się zmieniać.

Niedawno bardzo popularne były spodnie w stylu boyfriend, zaś obecnie do łask wracają sponie z rozszerzanymi nogawkami i to do nich będzie należała wiosna! To wielkie szczęście dla wszystkich pań, które nie mogą poszczycić się długimi nogami. Dlaczego? Bo spodnie z wysokim stanem, które mają rozszerzane nogawki optycznie wydłużają nasze nogi.

Wiosnenne kolekcje sieciówek bogate są w różne modele dzwonów, szwedów i innych tego typu spodni. Będziemy nosić zarówno te z denimu, jak i dzianiny czy lnu. Z wyszukaną fakturą materiału, z printem, albo na długość 7/8 czy 3/4.

Idealnie będą prezentowały się w stylizacjach boho i hippi, to w końcu ich naturalne środowisko. Jednak spodnie z rozszerzanymi nogawkami równie dobrze wyglądają w zestawieniach minimalistycznych, albo glam. Możesz je nosić zarówno do butów płaskich (zwłaszcza ze szpicem!), jak i do szpilek.

dzwony-szwedy-hm

H&M

dzwony-szwedy-mango

MANGO

dzwony-szwedy--zara

ZARA

 

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017