Black Friday 2017 – lista rabatów do fajnych sklepów

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami piątkiem funkcjonującym już także i w Polsce jako Black Friday, dzisiaj wpis o nieco innym charakterze.

Black Friday to nie tylko dobra okazja, aby skorzystać z fajnego rabatu i kupić coś dla siebie, ale i idealny moment na rozpoczęcie gwiazdkowych zakupów prezentowych,  w znacznie korzystniejszych cenach. A jeśli dodatkowo decydujecie się na zakupy internetowe, to mogą okazać się one czystą przyjemnością – bez tłumu, przepychających się ludzi, bez zgiełku i przede wszystkim na czas.

Poniżej lista rabatów przydzielanych z okazji Black Friday w kilku fajnych sklepach – enjoy! 🙂

 

Black Friday kod rabatowy Annabelle Minerals

Wysokość rabatu: – 10%

Kod rabatowy: black17

Czas trwania akcji: do 23:59 24.11.2017 roku. 

Inne ważne zasady promocji: Rabat obowiązuje na cały asortyment sklepu www.eshopannabelle.com z wyłączeniem zestawów. Kod: black17 należy wpisać w polu KUPONY” w podsumowaniu zamówienia, Każdy klient może wykorzystać rabat  wyłącznie raz. Promocje nie łączą się. 

Black Friday rabat Dr Irena Eris, Lirene, Pharmaceris, U20

Wysokość rabatu: – 20%

Kod rabatowy: bez kodu rabatowego

Czas trwania akcji: 24.11.2017

Inne ważne zasady promocji: akcja dotyczy sklepu internetowego.

 

Black Friday kod rabatowy paulinaschaedel.com

Wysokość rabatu: – 20%

Kod rabatowy: BF20

Czas trwania akcji: 24 – 26.11.2017

Black Friday kod rabatowy paulinaschaedel.com kolekcja PS MEN

Wysokość rabatu: – 20%

Kod rabatowy: BF20

Czas trwania akcji: 24 – 26.11.2017

Black Friday rabat CURAPROX

Wysokość rabatu: – 10%

Czas trwania akcji: 24– 26.11.2017

Inne ważne zasady promocji: W sklepie internetowym shop.curaprox.pl oraz w sklepie firmowym marki w Centrum Handlowym Magnolia we Wrocławiu będzie promocja -10 % na całą serię Black Is White.

Black Friday rabat Eurofirany

Wysokość rabatu: do -50% na firany i zasłony gotowe (online)
-50% na drugi tańszy produkt (stacjonarnie)

Czas trwania akcji:24-26.11.2017

Jak urządzić biurko?

Wiele osób ma problem ze zorganizowaniem swojego miejsca pracy. Na biurku lub stoliku, który przeznaczają do wykonywania powierzonych obowiązków, panuje chaos lub wręcz przeciwnie- niezdrowa pedantyczność. Co zrobić, aby nasze miejsce pracy było przyjazne i zachęcało nas do efektywności? Przedstawiamy 5 najważniejszych porad.

  1. Duży blat. Na małej powierzchni nie pracuje się wygodnie; często jedyną rzeczą, jaką możemy na niej postawić, jest laptop. Warto mieć dodatkowe miejsce na dokumenty, ewentualne książki (np. słowniki, jeśli jesteśmy tłumaczami) czy podstawowe przyrządy biurowe (długopisy, ołówki, spinacze, dziurkacze).
  2. Kubek z przyborami do pisania. Dzięki temu wszystkie akcesoria piśmiennicze znajdziesz w jednym miejscu; możesz w nim umieścić długopisy, ołówki, a także zakreślacze, które na pewno Ci się przydarzą. Taki pojemnik wygląda schludnie i estetycznie.
  3. Szafka na najważniejsze dokumenty. Jeśli dysponujesz biurkiem z jedną lub dwiema małymi szafkami (większość mebli jest w nie obecnie wyposażona) to tam schowaj papiery, które są Ci potrzebne w codziennej pracy. W ten sposób unikniesz biegania po mieszkaniu/biurze i szukania niezbędnych dokumentów.
  4. Tablica korkowa i notatnik. Jeśli masz możliwość, zawieś ją nad biurkiem lub w jego pobliżu; będziesz mogła na bieżąco przylepiać na niej karteczki z zadaniami do wykonania. Oszczędzisz w ten sposób czas na zastanawianie się, za co zabrać się najpierw. Dobrym pomysłem jest również notatnik położony na rogu biurka tak, aby nie przeszkadzał w pracy- jeśli wpadniesz na jakiś pomysł lub będziesz potrzebowała zapisać dane, które niekoniecznie nadają się na tablicę, będziesz mieć notatnik pod ręką.
  5. Zadbaj o małą roślinkę, którą postawisz na rogu biurka lub w jego pobliżu. Udowodniono, że kolor zielony działa relaksująco na nasze oczy, szczególnie, gdy jesteśmy zmęczeni ciągłym wpatrywaniem się w ekran komputera lub arkusze dokumentów. Ponadto obecność rośliny uspokoi Cię i sprawi, że będziesz się mniej stresować.

Jak zrobić porządek w szafie?

Sukienki w szafie

Chyba wszystkie zgodzicie się, że w naszych szafach zbyt często panuje nieporządek i niekoniecznie jest on spowodowany niewyprasowanymi, niepoukładanymi ubraniami, a zbyt dużą ich ilością. W szafach przetrzymujemy ciuchy, których nie nosimy, są zniszczone albo do nas nie pasują.

Jak uporządkować szafę? Przede wszystkim pamiętajcie o wymianie zawartości szafy na sezon letni i zimowy, pozbywając się wtedy ubrań, które niepotrzebnie zajmują nam miejsce, a i tak nosić ich nie będziemy. Takie ubrania najlepiej zapakować w worki próżniowe i upchnąć gdzieś wysoko, gdzie nie będą Ci przeszkadzały. Niestety porządkowanie szafy nie może opierać się jedynie na przesuwaniu z miejsca na miejsce jej zawartości. Żeby zapanował ład musimy się niektórych rzeczy pozbyć. Czego? Na przykład rzeczy, które kupiłaś pod wpływem emocji, nie czujesz się w nich dobrze, albo nie są dobre jakościowo. Wyrzuć również wszystkie ubrania zmechacone, przetarte, zaplamione i te z dziurkami też. Ubrania, które leżały w szafie dość długo przymierz i sprawdź czy nie są za duże, albo za małe. Jeśli tak będzie, to również się ich pozbądź. Ich trzymanie nie ma sensu, bo nawet jeśli oversize jest teraz na czasie, to fasony tych ubrań są inaczej skrojone i niestety nie będziesz wyglądała w tym dobrze i modnie. Ubrania przyciasne natomiast nigdy nie będą wyglądały elegancko i z klasą, więc nie ma sensu ich trzymać.

Co zachować i warto mieć? Przede wszystkim zadbaj, aby w Twojej szafie pojawiły się ubrania bazowe tj. koszulki, sweterki, bluzy, rurki, spodnie w kant itp. Wszystkie dobre jakościowo. To elementy garderoby nie wychodzące z użytku i mody. Warto, żeby były wieloletniego użytku, a więc bardzo dobrej jakości. W szafie zostają wszystkie perełki, nawet najbardziej odważne i zwariowane. Jak wiemy moda co jakiś czas powraca, więc na pewno będziesz jeszcze miała okazję tą rzecz założyć, a wtedy zrobisz jeszcze lepsze wrażenie niż dotychczas.

Co dalej? Uporządkuj swoją szafę, układając ubrania w określony sposób. Najlepszy to ten z podziałem na asortyment i kolory, dzięki temu dokładnie widzisz co w danej chwili w szafie się znajduje i co możesz ze sobą zestawić. Aby zachować porządek nie wrzucaj do szafy brudnych ubrań. Po prasowaniu od razu rozwieszaj lub składaj zgodnie z nadanym ładem.

Co zrobić z rzeczami, które w szafie już swojego miejsca nie znajdą? Możesz je np. rozdać rodzinie, koleżankom czy oddać na jakąś zbiórkę dla potrzebujących. Drugą opcją jest zorganizowanie wyprzedaży. To co zarobisz, wydasz na uzupełnienie szafy. 😉