Porządny pasek – jaki wybrać?

Nie ma się co oszukiwać, ten dodatek używany w stylizacjach powinien być idealny. I nie chodzi jedynie o pozorną estetykę, ale prawdziwą jakość i elegancję. Dobrej jakości pasek, nieważne czy do podkreślenia tali przy sukience, czy do podtrzymania jeansów, zawsze jest ładnym dodatkiem, nadającym szyku całości. Każda stylówka (nieważne jak dopracowana), z tandetnym paskiem wygląda co najmniej tanio. Koniecznie trzeba zainwestować w pasek skórzany, z ładną, klasyczną klamrą, który będziemy mogły nosić przez lata. Najlepiej niezbyt cienki, ale też nie za szeroki. Jak najbardziej uniwersalny, abyśmy mogły nosić go zarówno do jeansów, jak i do sukienki. Jeśli chcemy paskiem podkreślić talię, a ten, który mamy jest stosunkowo długi, zawsze możemy go dodatkowo przepleść , robiąc stylowy supeł i voilà!
3 z 8
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd
pasek-levis-3
Fot. Levi’s
3 z 8
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

4 odpowiedzi do “Porządny pasek – jaki wybrać?”

  1. Teraz ciężko o dobry jakościowo pasek niestety wiele razy kupiłam coś taniego i się rozwalało warto inwestować w lepsze

  2. dobre rady które rozwiały moje wątpliwości. Ostatnio zastanawiałam się czy warto zainwestować trochę więcej i kupić lepszy pasek, skórzany. Niby to jest dodatek, ale odpowiednio wybrany będzie zarówno praktycznym akcesorium jak i elegancką ozdobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *