i cała reszta

Długie kamizelki

Długie kamizelki

Kamizelki królują na wybiegach oraz na ulicach już od dawna. Lubowałyśmy się w puchowych bezrękawnikach sportowych, krótkich kamizelkach zapożyczonych od męskich garniturów, czy w końcu w futerkowych narzutach, których popularność nie słabnie od kilku sezonów. Teraz jednak pojawiła się moda na zupełnie nowy fason, a mianowicie kamizelkę maxi.

dluga-kamizelka-topsecret-hm

H&M i TopSecret

Długie kamizelki to trend, który już został zaprezentowany na wybiegach największych nazwisk świata mody, wystarczy wspomnieć tylko o pokazach Diora czy Balenciaga. Powoli bezrękawniki maxi wchodzą również do ogólnodostępnej, sieciówkowej sprzedaży, a więc możemy zacząć myśleć o zakupach, zwłaszcza, że te kamizelki świetnie sprawdzą się jako element wiosenno-letniej garderoby.

dluga-kamizelka-topshop

TOPSHOP

Najpopularniejszym fasonem kamizelek maxi jest ten wzorowany na kroju męskich smokingów. Materiał, z którego zostały wykonane, może być wtedy lekko połyskujący, a obowiązkowo naszywa się na nie guziki. Taka kamizelka w wersji czarnej będzie dobrym przełamaniem klasycznego zestawienia marynarka-spodnie-szpilki. Zamiast marynarki bowiem, jak najbardziej można użyć dopasowanego bezrękawnika podkreślającego talię. Stylizacja będzie wówczas nowatorska, ale i elegancka.

s.olivier-kamizelka-dluga-1

S.Oliver

Jednakże, maxi kamizelki nie zawsze muszą kojarzyć się z szykownością. Można wykorzystać je jako ten element outfitu, który doda mu nieco nonszalancji. Przykładem może być wiosenna sukienka uzupełniona o rozpięty i kolorowy bezrękawnik. Kamizelka taka będzie przy każdym ruchu falować i powiewać, co da stylizacji romantycznego i wiosennego charakteru.

dluga-kamizelka-bonprix

BonPrix

Uzupełnicie swoją szafę o długą kamizelkę?

dluga-kamizelka-zara

ZARA

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017