i cała reszta

Dlaczego warto ćwiczyć podczas pracy?

Dlaczego warto ćwiczyć podczas pracy?

Większość kobiet pracuje za biurkiem, za ladą bądź za kasą, niewiele ruszając się w trakcie ośmiu godzin spędzonych w miejscu zatrudnienia. To błąd, ponieważ nawet kilka krótkich i niewymagających wiele wysiłku ćwiczeń może poprawić koncentrację oraz samopoczucie.

Dzięki regularnym ćwiczeniom w pracy uda ci się zwiększyć twoją wydajność, rozluźnić mięśnie, wyeliminować stres, a nawet popracować nad swoją sylwetką. Jeśli tylko odpowiednio się zaangażujesz i będziesz wykonywać ćwiczenia regularnie, powyżej wspominane efekty szybko się pojawią.

Jak ćwiczyć w pracy? To prostsze niż myślisz! Najlepsze są ćwiczenia izomeryczne – nikt nawet nie zauważy, że je wykonujesz. Podczas swoich standardowych obowiązków, na przykład siedząc przy biurku, napinaj mięśnie ud, pośladków i brzucha. Napięcie przytrzymuj około 15 sekund i rozluźnij mięśnie. Powtarzaj takie ćwiczenie kilkanaście razy na jedną partię.

W pracy można się także rozciągać. W czasie przerwy wykonaj skłony do jednej i drugiej nogi oraz rozciągnij mięśnie pleców. Możesz również usiąść w ciszy i wykonać kilka relaksujących oraz głębokich wdechów. To pomoże ci się uspokoić oraz odpocząć.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

probki-bafavenue

Mit o większej skuteczności i intensywności próbek

BAFavenue19 września 2017
rozdanie

Wrześniowe #rozdanie na Instagramie

BAFavenue12 września 2017
apis-pasta-do-zebow-mineraly-morza-martwego-3

Jakie są zalety past do zębów bez fluoru?

BAFavenue31 sierpnia 2017