i cała reszta

Dlaczego warto ćwiczyć podczas pracy?

Dlaczego warto ćwiczyć podczas pracy?

Większość kobiet pracuje za biurkiem, za ladą bądź za kasą, niewiele ruszając się w trakcie ośmiu godzin spędzonych w miejscu zatrudnienia. To błąd, ponieważ nawet kilka krótkich i niewymagających wiele wysiłku ćwiczeń może poprawić koncentrację oraz samopoczucie.

Dzięki regularnym ćwiczeniom w pracy uda ci się zwiększyć twoją wydajność, rozluźnić mięśnie, wyeliminować stres, a nawet popracować nad swoją sylwetką. Jeśli tylko odpowiednio się zaangażujesz i będziesz wykonywać ćwiczenia regularnie, powyżej wspominane efekty szybko się pojawią.

Jak ćwiczyć w pracy? To prostsze niż myślisz! Najlepsze są ćwiczenia izomeryczne – nikt nawet nie zauważy, że je wykonujesz. Podczas swoich standardowych obowiązków, na przykład siedząc przy biurku, napinaj mięśnie ud, pośladków i brzucha. Napięcie przytrzymuj około 15 sekund i rozluźnij mięśnie. Powtarzaj takie ćwiczenie kilkanaście razy na jedną partię.

W pracy można się także rozciągać. W czasie przerwy wykonaj skłony do jednej i drugiej nogi oraz rozciągnij mięśnie pleców. Możesz również usiąść w ciszy i wykonać kilka relaksujących oraz głębokich wdechów. To pomoże ci się uspokoić oraz odpocząć.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017