i cała reszta

Czas na lekki zamsz

Czas na lekki zamsz

Choć zamsz większości z nas kojarzy się z kozakami oraz jesienią i zimą, to jednak ten materiał świetnie nadaje się również na cieplejsze dni, o czym przekonały nas wiosenno-letnie kolekcje wielkich domów mody.

Zamsz to rodzaj skóry, ale nieposiadającej części licowej, przez co materiał ten jest miękki i lekki. Przez ostatnie lata nie był on doceniany, głównie ze względu na trudności w jego czyszczeniu, jednak w tym roku wraca zarówno na wybiegi, jak i do asortymentu najpopularniejszych sieciowych sklepów odzieżowych.

Mat. prasowe Mally&Co.

Fot. Mally&Co.

Nie należy bać się zamszu w ciepłe dni. Nie jest on tak gruby jak zwyczajna skóra, dlatego świetnie pasować będzie do wakacyjnych stylizacji. Do największych hitów należą zamszowe spódniczki, sukienki, tuniki, ale także sandały. Ubrania wykonane z zamszu są wysokiej jakości i świetnie pasują do typowo letnich stylów jak aztec czy hippi. Śmiało można łączyć je z dżinsem oraz różnymi barwami. Zamsz będzie równie dobrze wyglądał w wersji total look, jednak jest to propozycja dla osób, które dobrze czują się w tym materiale.

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 19 września 2016 at 11:48

    dzień dobry też chcę zakupić taki płaszczyk gdzie mam się udać,by moc się cieszyć.pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017