i cała reszta

Ćwiczenia na pośladki i uda

Ćwiczenia na pośladki i uda

Kształtne pośladki oraz szczupłe uda to marzenia każdej z nas. Teraz mamy szansę je spełnić – wystarczy tylko, że będziemy regularnie wykonywać ćwiczenia zaproponowane poniżej. Pamiętajcie, kilkanaście minut wysiłku dziennie da piękny wygląd w kostiumie kąpielowym.

  1. Squats. Squaty to nieśmiertelne ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki, które działają w błyskawicznym tempie. Stań w rozkroku i zrób półprzysiad, przenosząc swoje ciało do tyłu. Pamiętaj o prostych plecach oraz o tym, by kolana nie wykraczały poza palce stóp. Ćwiczenie powtórz 25 razy.
  2. Przysiady z obciążeniem. Pełne przysiady z hantelkami w dłoniach, to najlepsze i najprostsze ćwiczenie na pośladki, które unoszą się i ładnie zaokrąglają. Na początek możesz zacząć od 3 serii po 10 powtórzeń.
  3. Hydrant kicks. To bardzo skuteczne ćwiczenie na pośladki. Na macie zrób klęk podparty. Unieś nogę (zgiętą w kolanie pod kątem prostym) w bok na wysokość pupy, a następnie wyprostuj ją i po chwili wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz to ćwiczenie 15 razy na jedną nogę.
  4. Stopa do sufitu. Ponownie zrób klęk podparty. Unieś zgiętą nogę tak, aby udo znajdowało się na jednej linii z pupą, a stopa skierowana była do sufitu. Teraz pulsacyjnie i delikatnie wykonuj niewielkie ruchy nogą, jakbyś chciała przybliżyć stopę do sufitu. Powtórz 15 razy na jedną nogę.
  5. Most. Leżąc na plecach, proste ręce połóż wzdłuż tułowia. Nogi podciągnij do siebie, cały czas trzymając całe stopy na podłożu. Następnie podnieś pupę i biodra do góry, spinając mięsnie pośladków. Potem swobodnie wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 20 razy.

Pamiętaj, żeby przed ćwiczeniami wykonać rozgrzewkę!

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 31 marca 2015 at 20:31

    Super przykłady! Ja jeszcze polecam jogę- mnie pomogła najbardziej, raz, dwa, trzy podnosi pupę! Do tego ćwiczenia z piłką (FitBall) – musisz trzymać równowagę i jednocześnie wykonywać ćwiczenia, przez co WSZYSTKIE mięśnie pracują;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Let’s Play! Manifest Selfie Project

BAFavenue2 lipca 2019

Moda prosto z Włoch – Italian Collection

BAFavenue19 czerwca 2019

Klapki i sandały projektu Philippe’a Starcka dla Ipanema!

BAFavenue7 maja 2019