Uroda

Chwileczka zapomnienia z Adidas Originals Born Original

Chwileczka zapomnienia z Adidas Originals Born Original

Są zapachy, które kuszą swą słodyczą i jednocześnie pozwalają na oderwanie się na chwilę od szarej rzeczywistości i właśnie o takim dzisiaj będzie.

Moim zapachem o słodkiej, ale nieprzytłaczającej kompozycji, zdecydowanie jest Adidas Originals Born Original. Czuję się w nim lekko, pewnie i bardzo pozytywnie. Dlatego też uwielbiam nosić go w ciągu dnia i zapewne dla znaczniej większości właśnie na długie, ciepłe dni (wiosną i latem) zapach ten będzie odpowiadał najbardziej.

Kompozycję uważam za bardzo dziewczęcą i urokliwą, a składają się na nią owoce takie jak pomarańcze (i charakterystyczna bergamotka i aromatyczna skórka), morela, kandyzowane jabłko; bardzo aromatyczny jaśmin czy cedr, a także dodatki w postaci kokosa, oliwki i fasoli Tonka.

Perfumy są intensywne i dość trwałe – trzymają się na skórze i na ubraniach przez cały dzień, a nawet i dłużej.

Flakon pozbawiony nakrętki wbrew pozorom uważam za zaletę. Jest od razu gotowy do działania i psikania. A sam jego wygląd jak dla mnie trafiony, odwołujący się do nazwy i nowoczesny.

Born Original dostępne są w wersji 30 ml, 50 ml i 75 ml. Można kupić te zarówno w perfumeriach, jak i zwykłych sieciówkach (jak na przykład Rossmann). Dodatkową, a może nawet największą zaletą jest ich cena – nie należą do tych najdroższych, a jak się jeszcze trafi na promo, to same wiecie. 😉

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Nocna maseczka do ust? PRRETI Honey Berry Lip Sleeping Mask

BAFavenue10 grudnia 2018

The Power Of Beauty by ShinyBox – listopad 2018

BAFavenue9 grudnia 2018

Perfumy Bi-es Numbers Collection – HIT za 35 zł!

BAFavenue3 grudnia 2018