i cała reszta

Bristol**** Art & SPA – Busko Zdrój czeka!

Bristol**** Art & SPA – Busko Zdrój czeka!

Planujecie wyjazd? Tym razem nie na narty, a po zdrowie? Mamy dla Was świetne miejsce! Bristol**** Art & SPA w Busku Zdroju – idealne do rehabilitacji lub najzwyczajniej w świecie – relaksacji. Kompleks ten kryje w sobie wiele niespodzianek, a jego standardy odpowiadają najlepszym ośrodkom SPA w Europie.

Bristol**** Art & SPA to świeżo wyremontowany i wyposażony w najlepszy sprzęt obiekt, który do dzisiaj swoich gości raczy tradycyjnymi sposobami leczenia na bazie buskich wód.

2014_07_06_MG_3668_Sanatorium_Bristol_Festiwal

W tym 4-gwiazdkowym kompleksie SPA, znajduje się aż 71 pokoi i 42 gabinety zabiegowe. Oprócz basenu i saun, do dyspozycji gości jest również kawiarnia, restauracja, winiarnia, salon kominkowy z biblioteką, butik oraz parking.

001_03242014_Sanatorium_Bristol

Właściciele Bristol**** Art & SPA wierzą, że sztuka ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, dlatego zorganizowali dla swoich gości  niezwykłą atrakcję – galerię sztuki. Zgromadzili w niej aż 200 dzieł sztuki polskich artystów, które można podziwiać podczas pobytu.

Warto dodać również, że na obecną chwilę Bristol**** Art & SPA jest jedynym obiektem sanatoryjno-hotelowym w Polsce, które posiada krystalicznie czyste powietrze. Jest to możliwe dzięki specjalnym urządzeniom, które elektrostatycznie oczyszczają, nawilżają i jonizują przestrzeń hotelową. To również jeden z nielicznych obiektów w Polsce, w których basen oczyszczany jest nanosrebrem o najwyższych właściwościach bakteriobójczych i silnym zapobieganiu infekcjom. Kompleks wyposażony jest również w bieżnię antygrawitacyjną (technologia wynaleziona przez NASA!) – dzięki niej ciało zostaje odciążone nawet o 80 procent swojej masy, co sprawia, że „latasz”! :)

038_03242014_Sanatorium_Bristol 101_08222014_Sanatorium_Bristol

Miejsce, które odwiedzić po prostu trzeba – chyba się zgodzicie?

037_03242014_Sanatorium_Bristol

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 19 lutego 2015 at 12:49

    O Mamciu, to chyba raj na ziemi…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

ksiazki-dla-urody

Książki dla urody – którą kupić?

BAFavenue7 sierpnia 2017
prezenty-do-50pln-flatlay

Kilka pomysłów na udany prezent babski do 50 zł

BAFavenue31 lipca 2017
konkurs-wakacyjny-instagram-baf

Wakacyjny #konkurs na Instagramie

BAFavenue24 lipca 2017