Uroda

Błyskawiczne zmywacze w gąbce Cztery Pory Roku

Błyskawiczne zmywacze w gąbce Cztery Pory Roku

Należycie do tej grupy kobiet, które lubią innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania? To z pewnością zaprzyjaźnicie się z kolorowymi słoiczkami Cztery Pory Roku.

Marka jakiś czas temu wypuściła na rynek zmywacze w gąbce. Choć mogłoby się wydawać, że taka opcja jest nie tylko niezdrowa dla naszych paznokci, jak i dłoni, nie oczyszcza dokładnie, to dodatkowo nie pachnie zbyt przyjemnie. I wtedy, sięgasz po Hypoalergiczny lub Ekspresowy Zmywacz do paznokci od Cztery Pory Rok i prawda okazuje się zupełnie inna. Zmywacze nie tylko dokładnie oczyszczają płytkę, ale i nie zawierają acetonu. Dzięki zawartym w nich składnikach aktywnych chronią paznokcie, jak i skórę wokół nich. Dodatkowo wersja Hypoalergiczna przyjemnie pachnie, nie zawiera alergenów, barwników czy olejów mineralnych.

cpr-zmywacz-w-gabce-hypoalergiczny

Plastikowe, pojemne słoiczki wypełnione są nasączonymi gąbkami. Ilość płynu jest naprawdę spora, dzięki czemu skuteczność usuwania manicure oraz przydatność zmywacza jest na prawdę wysoka. Jest to z praktyczne rozwiązanie, wykluczające użycie wacików. Po zmyciu lakieru, wystarczy umyć dłonie.

Dostępne w drogeriach, w cenie ok. 10 zł.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

shinybox-happy-pretty-you-glowne

Pretty. Happy. You. – majowy ShinyBox

BAFavenue27 maja 2017
evree-sugar-lips

Słodki gadżet – Cukrowy peeling do ust Evree

BAFavenue27 maja 2017
mincer-apulka-neohyaluron1

4 formy kwasu hialuronowego – NeoHyaluron Ampułka Hydroliftingująca Mincer Pharma

BAFavenue20 maja 2017