O modzie

„Black Butterflies” Eva Minge

„Black Butterflies” Eva Minge

Źródło: Newseria

 

Premiera najnowszej kolekcji Evy Minge, która w Polsce miała miejsce 19 listopada (wcześniej projektantka miała okazję zaprezentować kolekcję w Paryżu – w lipcu podczas Haute Couture Fashion Week) była jednocześnie inauguracją działalności Fundacji Black Butterflies, dzięki której projektantka będzie mogła wspierać osoby dotknięte chorobą nowotworową. I to właśnie ta zdominowała wybieg, jak i cały pokaz.

Projektantka chcąc unaocznić problem, na wybieg wprowadziła modelki bez włosów. Te przy spokojnej muzyce, dumnie prezentowały najnowsze projekty składające się z pięknych tkanin, niezwykłych krojów i zdobień. Bez szokowania, prawdziwie i z refleksją.

Zdecydowanie pokaz ten wpisuje się w jeden z naszych ulubionych i to nie ze względu na świetne kreacje Ewy Minge, a sposób zaprezentowania piękna, które drzemie w każdej z nas, niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteśmy i z jakimi problemami się borykamy, za to należą się jeszcze większe brawa.

ewa-minge-black-butterflies-fundacja

Fot. Facebook – Black Butterflies

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 2 stycznia 2016 at 10:11

    Zawsze, kiedy słyszę o Ewie Minge, zadziwia mnie poziom hejtu w komentarzach o niej. Normalna, fajna babeczka, z charakterystyczną urodą, dużo pracująca dla siebie i dla innych. Żyje w swoim świecie, ma poglądy – wyraziste, ma swoje zasady. Jak to jest, że ludzie są wobec niej tak okrutni?

    Po tej akcji z kolekcją i wsparciem dla chorych na nowotwory szanuję ją jeszcze bardziej. A hejterom życzę, żeby zabrali się do pracy – gdyby choć część tej energii poświęcili na robotę, może… odnosiliby podobne sukcesy?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O modzie

Więcej w kategorii O modzie

baner_1500x900_konkurs_2b-1

KONKURS: Wygraj 200 zł na zakupy w Moodo! WYNIKI

BAFavenue7 czerwca 2017
fancy-skarpetki-wiosna-2017-glowne

Trendy na wiosnę i lato 2017

BAFavenue9 kwietnia 2017
wishlist-notes

Wiosna 2017: WW czyli Wiosenna Wishlista!

BAFavenue19 marca 2017