Uroda

Bezpieczne farbowanie – Henna Ziołowa Cameleo Delia

Bezpieczne farbowanie – Henna Ziołowa Cameleo Delia

Farbowanie włosów, mimo tego że zmienia  wygląd i przyczynia się do skutecznego ukrywania srebrzystych włosów, nie kojarzy się z niczym dobrym. Częste farbowanie może skutkować osłabieniem włosów, ich wypadaniem, kruszeniem się, matowieniem i rozdwajaniem końcówek. Dlatego naturalne farby i henny  spotykają się z tak dużym entuzjazmem.

Henna Ziołowa Cameleo Delia Cosmetics to krem koloryzujący pozbawiony amoniaku i utleniaczy. Oparty na indyjskiej chnie, wyselekcjonowanych barwnikach i drogocennym oleju marokańskim, nie tylko włosy koloryzuje, ale i nie ingeruje w ich naturalną strukturę. Działa jak ziołowa odżywka, co skutkuje bardziej nawilżonymi, miękkimi, pełnymi blasku i zdrowymi kosmykami. Uzyskany kolor końcowy zależy w dużej mierze od wyjściowego odcienia włosów. Henna nie jest aż tak intensywna jak farby, ale dzięki temu włosy wyglądają naturalnie i lekko. Zawarte w niej barwniki z pewnością jednak pokryją, to co trzeba.

cameleo-henna-ziolowa-do-wlosow-2

Henna Ziołowa Cameleo to dziecinnie prosta w użyciu farba. Nie trzeba mieszać jej składników, wystarczy rozprowadzić na włosach zawartość tubki. Ta ma stosunkowo rzadką konsystencję, co ułatwia aplikację i pokrycie ich wszystkich. Zawartość opakowania spokojnie wystarcza na włosy o średniej długości. Dzięki intensywnemu kolorowi, widzimy gdzie farba została już położona, a gdzie jeszcze jej brakuje. W odróżnieniu od innych tego typu produktów, przy jego użyciu nie musimy stale kontrolować czasu. Przetrzymanie henny na włosach nie spowoduje ich wypalenia, a zadziała jak ziołowa odżywka. O wiele przyjemniejszy niż przy zwykłych farbach, jest jej zapach. Choć nadal intensywny, to jednak delikatniejszy, bardziej znośny. Zabrudzenie skóry w tym przypadku nie stanowi problemu – wszystko szybko się zmywa.

Henna równomiernie pokrywa włosy kolorem, co w przypadku farb o gęstej konsystencji bywa czasami nieosiągalne. Nadaje naturalny odcień, który utrzymuje się średnio ok. 30 dni. Przez pierwszy tydzień włosy mogą barwić wodę podczas ich mycia, natomiast później wszystko wraca do normy. Kondycja włosów jest bardzo dobra – są zdrowe, lśniące i naturalnie wyglądające.

Henna Ziołowa Cameleo dostępna jest m.in. w sklepie internetowym producenta – TUTAJ.

cameleo-henna-ziolowa-do-wlosow-3

2 komentarze

Komentarz

  1. 13 maja 2017 at 14:07

    Niedawno ją odkryłam i jestem z tego faktu bardzo zadowolona, a ostatnio tutaj; http://cameleo.eu/pl/wielki-konkurs-cameleo-wygraj-wyjazd-na-fashion-week-paris-weekend-w-spa-i-zestawy-kosmetykow/ natrafiłam na informacje o super konkursie, w którym za sprawą kartonika od tej henny można wygrać lot i pobyt na Fashion Week w paryżu

  2. 26 stycznia 2016 at 22:32

    Katowałam swoje włosy rozjaśnianiem, dlatego teraz borykam się z przesuszonymi i w nienajlepszej kondycji włosami. Gdybym wcześniej korzystała z naturalnej henny, to może dzisiaj nie miałabym takich problemów ze swoimi włosami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Shinybox MAJ 2019

BAFavenue2 lipca 2019

Absolutny MUST HAVE! JOICO Defy Damage – recenzja

BAFavenue20 czerwca 2019

Spring Kiss by Shinybox – kwiecień 2019

BAFavenue21 maja 2019