i cała reszta

5 kultowych komedii romantycznych, które musisz znać

5 kultowych komedii romantycznych, które musisz znać

Komedia romantyczna to przepis na idealny wieczór spędzony w gronie przyjaciółek albo miłą randkę z partnerem. Wystarczy jeden film, dobre wino i kilka smacznych przekąsek, by się zrelaksować, wprowadzić w przyjemny nastrój i fajnie bawić. Przygotowaliśmy dla Was listę 5 kultowych komedii romantycznych, które po prostu musicie znać.

  1. Pretty Woman: Aż trudno uwierzyć, że któraś z kobiet nie oglądała tej współczesnej bajki o Kopciuszku. Jeśli naprawdę jakimś cudem ominęłyście ten film, koniecznie musicie to nadrobić! Chociażby dla sceny, kiedy odmieniona Julia Roberts wraca do sklepu, w którym wcześniej nie chciano jej obsłużyć.
  2. 4 wesela i pogrzeb: Jak na komedię romantyczną, ta historia ma bardzo przewrotną nazwę, ale za to jednoznacznie określającą fabułę – twórcy zabiorą nas na cztery weselne przyjęcia i jedną ceremonię pogrzebową. A w tle będzie się iskrzył romans Anglika i Amerykanki.
  3. To właśnie miłość: Słodko-gorzkie perypetie kilku bohaterów, które przeplatają się ze sobą na ulicach pięknego Londynu. Znajdziesz tutaj kwitnącą miłość premiera, uczucie przekraczające barierę językową, czy śmierć ukochanej żony. Uwaga, klimat świąteczny – obejrzyj tę komedię zimą!
  4. Kiedy Harry poznał Sally: Oto obowiązkowa pozycja dla wszystkich wielbicieli urody i aktorstwa Meg Ryan. Harry i Sally poznali się jeszcze na studiach. Los chce, że spotykają się po kilku latach i zaczynają ze sobą przyjaźnić. Rodzące się pomiędzy nimi uczucie zaskakuje ich samych, a dla widza jest źródłem śmiechu i wzruszeń.
  5. Notting Hill: Niekwestionowany król komedii romantycznych, Hugh Grant, oraz królowa Hollywood, Julia Roberts, w miłosnej opowiastce, która podbija serca już od pierwszych scen. Czy uczucie ubogiego księgarza i światowej gwiazdy ma szansę przetrwać? Musicie przekonać się same.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017